De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Hoogerheide

Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide 2019/2020

NederlandNederland - Hoogerheide - 26 Januari 2020

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2019/2020


Wereldbeker Heren - Elite - 26 Januari 2020


1NEDMathieu van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:04.39
2BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:38
3BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:43
4BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:49
5BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads00:50
6NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions00:50
7GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing00:52
8BELWout Van Aert (BEL)Jumbo-Visma00:53
9BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:59
10NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans01:05
11BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers01:07
12BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve01:32
13BELQuinten Hermans (BEL)Tormans01:42
14NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb01:56
15NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix02:14
16BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads02:25
17GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix02:29
18NEDSieben Wouters (NED)Creafin - Fristads02:29
19BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers02:31
20FRASteve Chainel (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo02:35
21ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH02:36
22SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy02:37
23USAStephen Hyde (USA)Cannondale Cyclocrossworld02:42
24BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions02:46
25BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions02:49
26BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:00
27BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:07
28FRADavid Menut (FRA)03:24
29NEDStan Godrie (NED)03:35
30BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:38
31NEDMaik Van Der Heijden (NED)03:43
32USACurtis White (USA)Cannondale Cyclocrossworld04:08
33CZEMichael Boros (CZE)04:12
34SUISimon Zahner (SUI)04:18
35BELWietse Bosmans (BEL)04:37
36BELLander Loockx (BEL)Group Hens - Maes Containers04:39
37BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Fristads04:39
38FRAYan Gras (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo04:43
39FRAJoshua Dubau (FRA)Sunn Factory Racing04:49
40CANMichael Van den Ham (CAN)Easton - Giant P / B Transitions Lifecare05:18
41BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Baloise Lions05:31
42SUISeverin Sägesser (SUI)05:51
43USAKerry Werner (USA)06:36
44CZEJan Nesvadba (CZE)+1 ronde
45ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)
46FRALucas Dubau (FRA)Sunn Factory Racing+2 rondes
47ITANicolas Samparisi (ITA)KTM Alchemist Racing Team
48SUIMarcel Wildhaber (SUI)
49SUIGilles Mottiez (SUI)
50AUTPhilipp Heigl (AUT)+4 rondes
51USAPatrick Collins (USA)
52CANCameron Jette (CAN)+5 rondes
53FRALucas Vaz (FRA)
54SVKOndrej Glajza (SVK)
55GERThomas Edhofer (GER)Rsv Seeheim 1971+6 rondes
56GERFelix Paul (GER)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden