De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Namen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Wereldbeker - Heren Elite - Namen 2019/2020

BelgiëBelgië - 22 December 2019

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2019/2020


Wereldbeker Heren - Elite - 22 December 2019


1NEDMathieu van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:05:59
2BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:55
3NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans01:14
4GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing01:31
5BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads01:41
6NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions01:48
7BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:56
8GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix02:02
9BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:23
10BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions03:11
11BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads03:23
12SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy03:28
13NEDSieben Wouters (NED)Creafin - Fristads03:49
14NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb03:54
15BELQuinten Hermans (BEL)Tormans03:55
16BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:55
17GERSascha Weber (GER)04:16
18BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers04:21
19NEDStan Godrie (NED)04:25
20BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve04:30
21SUINicola Rohrbach (SUI)04:34
22ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH04:52
23ITAGioele Bertolini (ITA)04:56
24CZEMichael Boros (CZE)04:58
25FRAYan Gras (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo05:00
26CZEJan Nesvadba (CZE)05:10
27USACurtis White (USA)Cannondale Cyclocrossworld05:31
28FRADavid Menut (FRA)05:52
29BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal07:08
30ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)+1 ronde
31BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers
32CANMichael Van den Ham (CAN)Easton - Giant P / B Transitions Lifecare+2 rondes
33FRAJoshua Dubau (FRA)Sunn Factory Racing
34BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions
35NEDMaik Van Der Heijden (NED)
36USAKerry Werner (USA)
37SUIGilles Mottiez (SUI)+3 rondes
38FRAArthur Tropardy (FRA)
39BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
40SVKOndrej Glajza (SVK)
41ESPMario Junquera San Millan (ESP)
42ITANicolas Samparisi (ITA)KTM Alchemist Racing Team
43SUIMarcel Wildhaber (SUI)
44CZEDaniel Mayer (CZE)
45BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Fristads
46FRAFlorian Trigo (FRA)
47ITACristian Cominelli (ITA)Cycling Cafe Racing Team+4 rondes
48FRALucas Dubau (FRA)Sunn Factory Racing
49ITALorenzo Samparisi (ITA)KTM Alchemist Racing Team
50GERMarvin Schmidt (GER)+5 rondes
51USAMax Judelson (USA)
52SUILukas Winterberg (SUI)
53USAAndrew Giniat (USA)+6 rondes
54SWEJonatan Ostlund (SWE)
55USAAndrew Juiliano (USA)
56CANCameron Jette (CAN)
57ESPMiguel Llaneza Arguelles (ESP)+7 rondes
58GERThomas Edhofer (GER)Rsv Seeheim 1971

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden