De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Namen - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2015/2016

Wereldbeker - Heren Elite - Namen 2015/2016

BelgiëBelgië - 20 December 2015

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2015/2016


Wereldbeker Heren - Elite - 20 December 2015 - 15:00


1NEDMathieu van der Poel (NED)Bkcp - Corendon1:02:43
2BELWout Van Aert (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+00:01
3BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+00:07
4BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+00:42
5NEDLars van der Haar (NED)Giant-Alpecin+00:58
6BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:00
7FRAClément Venturini (FRA)Cofidis Solutions Credits+01:01
8BELSven Nys (BEL)Crelan - AA Drink Team+01:40
9SUIJulien Taramarcaz (SUI)Corendon - Kwadro+01:49
10NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+01:50
11BELTim Merlier (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+01:55
12CZEMichael Boros (CZE)Bkcp - Corendon+02:01
13BELLaurens Sweeck (BEL)Corendon - Kwadro+02:30
14BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+02:48
15FRASteve Chainel (FRA)E.c.stéphanois+02:58
16BELDiether Sweeck (BEL)Era - Murprotec+03:02
17CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Corendon - Kwadro+03:07
18BELRob Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+03:08
19BELGianni Vermeersch (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+03:11
20NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development Team+03:15
21GERMarcel Meisen (GER)Kuota-Lotto+03:27
22FRAFrancis Mourey (FRA)équipe Fdj+03:46
23USAStephen Hyde (USA)+03:55
24BELJens Vandekinderen (BEL)Kalas-Noff+03:59
25SUISimon Zahner (SUI)Ekz Racing Team+03:59
26BELVincent Baestaens (BEL)Bkcp - Corendon+04:08
27ESPIsmael Esteban Aguando (ESP)+04:09
28SVKMartin Haring (SVK)+04:14
29SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott- Odlo Mtb Racing+04:24
30SUILukas Winterberg (SUI)Dirtysox.ch+04:53
31USAJeremy Powers (USA)+05:09
32GBRIan Field (GBR)Hargroves Cycles - Ridley RT+05:29
33NEDNiels Wubben (NED)Wwv+05:42
34SUILukas Flückiger (SUI)BMC Racing Team+05:54
35GERSascha Weber (GER)Champion System+06:06
36BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+06:09
37NEDTwan Van Den Brand (NED)Cyclingteam Jo Piels+06:27
38FRAJohn Gadret (FRA)+06:32
39CZELubomir Petrus (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team-1ronde
40GERMichael Schweizer (GER)Stevens Racing Team - Cross-1 ronde
41SUIAndreas Moser (SUI)Zaunteam Mittelland-2 rondes
42CZEVojtech Nipl (CZE)Puskinak.cz-2 rondes
43SUISeverin Sägesser (SUI)Schmid Velosport/ RC Gränichen-2 rondes
44USATravis Livermon (USA)Mock Orange Bikes CX P/b VP Components-2 rondes
45POLMariusz Gil (POL)Project Cross Racing-2 rondes
46CANJeremy Martin (CAN)Louis Garneau-2 rondes
47CANMichael Van den Ham (CAN)Red Truck Garneau P/b Easton-2 rondes
48GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Corendon-3 rondes
49LUXGusty Bausch (LUX)-3 rondes
50FRAAntonin Marecaille (FRA)-3 rondes
51LUXChristian Helmig (LUX)-3 rondes
52CZEVladimir Kyzivat (CZE)Johnsons Controls AS-3 rondes
53CANAaron Schooler (CAN)Focus CX Team-3 rondes
54ITANicolas Samparisi (ITA)Selle SMP Focus Dama - Tirano-3 rondes
55GBRPaul Oldham (GBR)Hope Factory Racing-3 rondes
56ESPRamon Sagues Portabello (ESP)-3 rondes
57CZEMatej Lasak (CZE)Max Cursor-3 rondes
58FRAAnthonin Didier (FRA)-4 rondes
59CANMark McConnell (CAN)Hot Sauce CC-4 rondes
60SUIMichael Wildhaber (SUI)Tower Sports - VC Eschenbach-4 rondes
61ESPJosep Betalu (ESP)-4 rondes
62CZEEmil Hekele (CZE)Stevens Bikes Ė Emilio Sport-4 rondes
63LUXMassimo Morabito (LUX)-4 rondes
64ESPAsier Arregi Dominguez (ESP)-4 rondes
65FRADamien Mougel (FRA)Velo Sprint Eguisheim-4 rondes
66ITALorenzo Samparisi (ITA)Selle SMP Focus Dama - Tirano-4 rondes
67AUSGarry Millburn (AUS)Trek Sram Champion System-4 rondes
68NZLAngus Edmond (NZL)Malteni/niner-5 rondes
69NORFredrik Haraldseth (NOR)-5 rondes
70USARobert Marion (USA)-5 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden