De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Namen - 2013/2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2013/2014

Wereldbeker - Heren Elite - Namen 2013/2014

BelgiëBelgië - 22 December 2013

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2013/2014


Wereldbeker Heren - Elite - 22 December 2013


1FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj.fr1:00:49
2BELKlaas Vantornout (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team00:24
3BELNiels Albert (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team00:30
4BELSven Nys (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team00:35
5NEDLars van der Haar (NED)Rabobank Development Team00:36
6BELTom Meeusen (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team00:41
7NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Drink00:52
8CZELubomir Petrus (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team00:54
9GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp-Powerplus Cycling Team00:54
10SUIJulien Taramarcaz (SUI)Crelan-Kdl Cycling Team00:59
11GERMarcel Meisen (GER)Steylaerts-Verona01:18
12BELKevin Pauwels (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team01:30
13CZEMartin Bina (CZE)Kwadro - Stannah01:38
14FRAFabien Canal (FRA)ASPTT Definitive Tec01:42
15SUIMarcel Wildhaber (SUI)Crelan-Kdl Cycling Team01:43
16NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions01:51
17BELBart Aernouts (BEL)AA Drink01:57
18BELRob Peeters (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team02:11
19ITAEnrico Franzoi (ITA)Selle Italia-Guerciotti02:26
20USAJonathan Page (USA)Crelan-Kdl Cycling Team02:46
21BELWietse Bosmans (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team03:14
22NEDNiels Wubben (NED)Rabobank Development Team03:20
23CZEOndrej Bambula (CZE)Cez Cyklo Team Tábor03:22
24NEDThijs Al (NED)Telenet Fidea Cycling Team03:26
25GERSascha Weber (GER)Continental Team Differdange03:30
26BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team03:38
27SUIArnaud Grand (SUI)Crelan-Kdl Cycling Team03:49
28ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Specialized Garmar03:57
29SVKMartin Haring (SVK)Eslobakia04:08
30GBRIan Field (GBR)Hangroves CT04:14
31ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)04:16
32NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Orange Babies Cycling Team04:56
33NEDTwan Van Den Brand (NED)Orange Babies Cycling Team05:10
34SUILukas Winterberg (SUI)Walter Meier Orbea Factory Team05:21
35CZEVladimir Kyzivat (CZE)Johnson Controls AS MB05:41
36POLMariusz Gil (POL)Kwadro - Stannah05:58
37FRALudovic Renard (FRA)06:06
38NEDMicki Van Empel (NED)Crelan-Kdl Cycling Team06:19
39GEROle Quast (GER)Stevens06:20
40SVKRobert Gavenda (SVK)Trek Dukla Trencin06:40
41DENKenneth Hansen (DEN)Cannondale - Haderslev06:51
42FRAGuillaume Perrot (FRA)06:52
43CZEMichal Malik (CZE)KC Kooperativa SG Jablonec+1 ronde
44CZEEmil Hekele (CZE)Stevens Bikes Ė Emilio Sport
45NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Orange Babies Cycling Team
46GERJohannes Sickmüller (GER)
47LUXChristian Helmig (LUX)+2 rondes
48CANAaron Schooler (CAN)Team H&r Block
49ESPAgustín Navarro (ESP)
50FRALuc Lutsen (FRA)
51CANMike Garrigan (CAN)Van Dessel Factory Team
52SWEMagnus Darvell (SWE)Team Kalas Merida
53USAJeremy Durrin (USA)Optum-Kelly Benefit Strategies+3 rondes
54NZLAngus Edmond (NZL)
55NZLAlexander Revell (NZL)
56ESPJose Antonio Diez Arriola (ESP)
57GERChristoph Ambroziak (GER)Gunsha - Kmc+4 rondes
58ESPMichel Vuelta Izquierdo (ESP)+6 rondes
59GERYannick Mayer (GER)Team Baier Landshut

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden