De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Namen - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2016/2017

Wereldbeker - Heren Elite - Namen 2016/2017

BelgiëBelgië - 18 December 2016

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2016/2017


Veldrijden Heren-Elite - 18 December 2016


1NEDMathieu van der Poel (NED)Beobank - Corendon1:04:20
2BELWout Van Aert (BEL)Crelan-Vastgoedservice Cycling+00:16
3BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Napoleon Games+00:27
4BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Lions+01:08
5BELLaurens Sweeck (BEL)Era - Circus+01:22
6NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea+01:32
7BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions+01:37
8BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Napoleon Games+01:48
9GERMarcel Meisen (GER)Steylaerts-Verona+02:33
10BELKlaas Vantornout (BEL)Marlux - Napoleon Games+02:44
11BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts-Verona+02:49
12CZEMichael Boros (CZE)Era - Circus+02:50
13GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp-Powerplus Cycling Team+03:06
14SUISeverin Sägesser (SUI)+03:10
15BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice+03:16
16BELTim Merlier (BEL)Crelan-Vastgoedservice Cycling+03:23
17ESPIsmael Esteban Aguando (ESP)Maestre Bikes+03:29
18BELVincent Baestaens (BEL)Beobank - Corendon+03:52
19USAStephen Hyde (USA)Cylance-Incycling P/b Cannondale+03:56
20BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Napoleon Games+04:04
21NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development Team+04:09
22SUINicola Rohrbach (SUI)+04:21
23BELDiether Sweeck (BEL)Era - Circus+04:26
24ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)Mmr-Spiuk CX Team+04:28
25SUILukas Winterberg (SUI)+04:35
26SVKMartin Haring (SVK)+04:48
27BELDaan Soete (BEL)Telenet Fidea Lions+05:09
28BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Lions+05:17
29NEDDavid van der Poel (NED)Beobank - Corendon+05:20
30GERSascha Weber (GER)+05:22
31NEDPatrick Van Leeuwen (NED)+05:29
32SUISimon Zahner (SUI)+05:31
33FRAFrancis Mourey (FRA)+05:51
34FRAMelvin Rulliere (FRA)-1 ronde
35SUIMarcel Wildhaber (SUI)-2 rondes
36CANGeoff Kabush (CAN)Scott-3rox Racing-2 rondes
37FRAAlois Falenta (FRA)-2 rondes
38BELDaan Hoeyberghs (BEL)Beobank - Corendon-2 rondes
39ITALorenzo Samparisi (ITA)-2 rondes
40NEDNiels Wubben (NED)Telenet Fidea Cycling Team-2 rondes
41ITAEnrico Franzoi (ITA)-2 rondes
42ITALuca Braidot (ITA)-2 rondes
43ITADaniele Braidot (ITA)-3 rondes
44NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team-3 rondes
45SUIAndreas Moser (SUI)-3 rondes
46ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)Bioracer Mmr Nesta-3 rondes
47GERFelix Drumm (GER)-3 rondes
48SUIMichael Wildhaber (SUI)-4 rondes
49ITANicolas Samparisi (ITA)-4 rondes
50GERMarvin Schmidt (GER)RSC Betzdorf / Gunsha Kmc Team-4 rondes
51CANMark McConnell (CAN)Hot Sauce Cycling X Garneau-5 rondes
52ESPAsier Arregi Dominguez (ESP)-5 rondes
53GERWolfram Kurschat (GER)-5 rondes
54USAEric Thompson (USA)Hed P/b Molten Speed Wax-5 rondes
55LUXVincent Dias Dos Santos (LUX)-6 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden