De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldkampioenschappen - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2019/2020

ZwitserlandZwitserland - Dübendorf - 1 Februari 2020 - 2 Februari 2020


Veldrijden Heren - U23 - 1 Februari 2020 - 13:00


Veldrijden Heren-Elite - 2 Februari 2020 - 14:30


Veldrijden Heren - Junioren - 2 Februari 2020 - 11:00


1BELThibau Nys (BEL)38:50
2BELLennert Belmans (BEL)00:31
3BELEmiel Verstrynge (BEL)00:38
4SUIDario Lillo (SUI)00:54
5NEDTibor Del Grosso (NED)10:08
6GERMarco Brenner (GER)01:13
7BELJente Michels (BEL)01:29
8FRAFlorian Richard Andrade (FRA)01:34
9GBRRory McGuire (GBR)01:37
10USAAndrew Strohmeyer (USA)01:39
11GBROliver Stockwell (GBR)01:50
12FRAUgo Ananie (FRA)01:51
13NEDHugo Kars (NED)01:51
14CZEJan Zatloukal (CZE)02:01
15CZEMatej Stransky (CZE)02:17
16GBRJoe Kiely (GBR)02:24
17BELYorben Lauryssen (BEL)02:28
18BELWard Huybs (BEL)02:32
19ITALorenzo Masciarelli (ITA)02:57
20GBRCorran Carrick-Anderson (GBR)03:01
21ITADavide De Pretto (ITA)03:13
22FRABaptiste Vadic (FRA)03:31
23GERJasper Levi Pahlke (GER)03:43
24SUITimo Müller (SUI)03:50
25GERTim Neffgen (GER)03:52
26LUXMats Wenzel (LUX)03:52
27NEDMatyas Kopecky (NED)04:07
28USAMagnus Sheffield (USA)04:11
29ITABryan Olivo (ITA)04:13
30GBRBen Chilton (GBR)04:18
31SUIJean-Luc Halter (SUI)04:21
32NEDDanny Van Lierop (NED)04:27
33NEDBailey Groenendaal (NED)04:27
34GERLuca Harter (GER)04:37
35FRARémi Lelandais (FRA)04:37
36NEDLucas Janssen (NED)04:43
37DENOliver Vederso Solvhoj (DEN)04:45
38ITAFilippo Agostinacchio (ITA)04:53
39FRANoé Castille (FRA)04:54
40ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)05:04
41USANick Carter (USA)05:22
42IRLDarren Rafferty (IRL)05:24
43CZEPavel Jindrich (CZE)05:42
44LUXArno Wallenborn (LUX)05:59
45JAPYujiro Murakami (JAP)05:59
46ESPAlain Suarez Fernandez (ESP)06:18
47SWEOscar Lind (SWE)06:20
48LUXNoé Ury (LUX)06:29
49LUXTom Paquet (LUX)06:46
50CZEMatyás Fiala (CZE)06:48
51CANCody Scott (CAN)07:05
52POLJakub Musialik (POL)07:05
53ESPAitzol Sasieta Antxia (ESP)07:12
54ITAEttore Loconsolo (ITA)07:26
55ESPSergio Diego Carrasco (ESP)07:48
56ESPMiguel Diaz Perez (ESP)07:52
57CANMatthew Leliveld (CAN)08:23
58JAPRaito Suzuki (JAP)08:29
59SWECarl Kagevi (SWE)08:54
60USAJared Scott (USA)09:02
61POLPatryk Janiszewski (POL)+1 ronde
62SVKMatús Jakub Koren (SVK)07:44
63POLAntoni Lukow (POL)
64AUSErik Vetisch (AUS)+2 rondes

Medailles

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden