De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Trofee DVV - Loenhout - Azencross - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019/2020

Trofee DVV - Loenhout - Azencross 2019/2020

BelgiëBelgië - 27 December 2019

Klassement Trofee DVV 2019/2020


Veldrijden Heren-Elite - 27 December 2019


1NEDMathieu van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:00:26
2BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:09
3NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans00:52
4BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads01:13
5BELWout Van Aert (BEL)Jumbo-Visma01:14
6BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers01:16
7BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:19
8BELWietse Bosmans (BEL)01:22
9BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions01:39
10NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions01:41
11BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:59
12ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH02:03
13BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve02:04
14BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions02:05
15BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers02:36
16SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy03:53
17USAStephen Hyde (USA)Cannondale Cyclocrossworld04:23
18NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix04:36
19BELLander Loockx (BEL)Group Hens - Maes Containers04:55
20USACurtis White (USA)Cannondale Cyclocrossworld05:09
21ITAJakob Dorigoni (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite05:43
22CZEMichael Boros (CZE)05:45
23SUISimon Zahner (SUI)05:46
24USAKerry Werner (USA)06:05
25CANMichael Van den Ham (CAN)Easton - Giant P / B Transitions Lifecare06:20
26NEDKlaas Groenen (NED)06:30
27ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)06:43
28BELNick Peers (BEL)Young Cycling Talent D&d06:52
29FRAMatthieu Boulo (FRA)06:53
30BELSenne De Meyer (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw06:58
31BELMaarten Van Staeyen (BEL)Young Cycling Talent D&d-1 ronde
32NEDKelvin Bakx (NED)Mijnbadlivgiant Offroad Team
33BELDario Tielen (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw
34BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
35ESPMario Junquera San Millan (ESP)
36NEDSieben Wouters (NED)Creafin - Fristads-2 rondeS
37GERFrederik Hähnel (GER)
38USAAndrew Juiliano (USA)
39CZETomas Paprstka (CZE)
40NORHenrik Lunder Aalrust (NOR)
41AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain-Merida
42ITACristian Cominelli (ITA)Cycling Cafe Racing Team
43SUIGilles Mottiez (SUI)
44USAMax Judelson (USA)-3 rondeS
45CANCameron Jette (CAN)-4 rondeS
46ESPAlbert Poblet Dot (ESP)
47USAAndrew Giniat (USA)
48FRATony Le Bail (FRA)
49BELNiels Koyen (BEL)Elboka Cycling Team
50NEDBart Van Den Berg (NED)
51GERThomas Edhofer (GER)Rsv Seeheim 1971-5 rondeS
52ITALoris Tursi (ITA)
53BELVincent Oger (BEL)Entente Cycliste de Wallonie
54ESPMiguel Llaneza Arguelles (ESP)
55ITAKevin Dalla Pieta' (ITA)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden