De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Trofee DVV - Krawatencross - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019/2020

Krawatencross

Trofee DVV - Krawatencross 2019/2020

BelgiëBelgië - Lille - 8 Februari 2020

Klassement Trofee DVV 2019/2020


Veldrijden Heren-Elite - 8 Februari 2020


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo-Visma57:57
2BELQuinten Hermans (BEL)Tormans00:21
3BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:40
4BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:40
5BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:46
6GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing00:48
7NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions00:50
8BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:50
9BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers00:50
10BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve00:52
11BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:54
12ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH01:13
13BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions01:30
14BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions01:35
15NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans01:49
16BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:28
17BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto- Isorex02:32
18BELWietse Bosmans (BEL)03:14
19NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix03:22
20ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)03:25
21BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Fristads03:29
22NEDSieben Wouters (NED)Creafin - Fristads03:31
23BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Baloise Lions03:33
24USACurtis White (USA)Cannondale Cyclocrossworld03:47
25ITAJakob Dorigoni (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite03:49
26USAKerry Werner (USA)04:01
27BELHendrik Sweeck (BEL)Tricycling04:07
28BELRobin Alderweireld (BEL)Cyclocross Team MJ Wood04:55
29BELJens Gys (BEL)Young Cycling Talent D&d05:24
30BELSenne De Meyer (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw05:30
31BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team05:44
32BELKenny Roelandt (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust05:49
33BELYelle Learts (BEL)-1 ronde
34BELEdwin De Wit (BEL)Reno Systems Cycling Team
35NEDKlaas Groenen (NED)-2 rondes
36POLKarol Michalski (POL)
37BELNiels Koyen (BEL)Elboka Cycling Team-3 rondes
38ITANicola Parenti (ITA)-4 rondes
39BELPieter Meelberghs (BEL)Elboka Cycling Team
40BELVincent Oger (BEL)Entente Cycliste de Wallonie
41GERThomas Edhofer (GER)Rsv Seeheim 1971-5 rondes
42FRAGauthier Heymes (FRA)
43ITAMarco Carozzo (ITA)-6 rondes
44POLMikolaj Markiewicz (POL)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden