De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker Dames - Koksijde - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Koksijde

Wereldbeker Dames - Koksijde 2019/2020

BelgiëBelgië - Koksijde - 24 November 2019

Klassement Wereldbeker Dames 2019/2020


Wereldbeker Dames - 24 November 2019


1NEDCeylin del Carmen Alvarado (NED)Alpecin - Fenix47:09
2NEDLucinda Brand (NED)Telenet Baloise Lions00:06
3NEDYara Kastelijn (NED)77700:08
4NEDInge Van Der Heijden (NED)Waow Deals Pro Cycling Team00:21
5NEDAnnemarie Worst (NED)77700:24
6BELLaura Verdonschot (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:00
7BELSanne Cant (BEL)Iko-Crelan01:24
8ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)77701:25
9ITAEva Lechner (ITA)Creafin - Tüv Süd01:47
10NEDShirin Van Anrooij (NED)01:48
11USAKatie Compton (USA)01:52
12GBRAnna Kay (GBR)Experza Pro CX01:59
13NEDManon Bakker (NED)Experza Pro CX02:04
14CZEKaterina Nash (CZE)02:06
15BELEllen Van Loy (BEL)Telenet - Baloise Lions02:12
16NEDGeerte Hoeke (NED)02:16
17BELLoes Sels (BEL)Iko02:29
18ESPLucia Gonzalez Blanco (ESP)02:37
19USAKaitlin Keough (USA)Cannondale Cyclocrossworld02:44
20NEDPuck Pieterse (NED)03:02
21FRACaroline Mani (FRA)03:52
22LUXChristine Majerus (LUX)03:59
23CZEPavla Havlikova (CZE)04:03
24GBRBethany Crumpton (GBR)Tarteletto - Isorex04:13
25FRAMarlène Petit (FRA)Team Podiocom CC04:33
26BELJoyce Vanderbeken (BEL)04:54
27FRAMarion Norbert Riberolle (FRA)Experza Pro CX05:10
28GBRMillie Couzens (GBR)05:34
29GBRHarriet Harnden (GBR)05:44
30BELAlicia Franck (BEL)Experza Pro CX05:56
31BELMarthe Truyen (BEL)Telenet Baloise Lions06:13
32SUIZina Barhoumi (SUI)06:29
33FRAAmandine Fouquenet (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo06:31
34FRAAnaïs Morichon (FRA)06:43
35AUTNadja Heigl (AUT)06:44
36BELKiona Crabbe (BEL)07:17
37SUINoemi Rüegg (SUI)07:20
38GBRJosie Nelson (GBR)07:22
39ITARebecca Gariboldi (ITA)07:48
40FRAPauline Delhaye (FRA)Quick Cycling Team08:50
41GERStefanie Paul (GER)09:28
42USACorey Coogan Cisek (USA)09:54
43SUISvenja Wüthrich (SUI)10:06
44GBRKatie Scott (GBR)10:35
45USAShannon Mallory (USA)10:52
46RUSDaria Fomina (RUS)11:10
47USACassidy Hickey (USA)11:18
48BELJulie Brouwers (BEL)11:19
49ESPSandra Trevilla Samperio (ESP)11:53
50FRALéa Curinier (FRA)+2 rondes
51BELSterre Vervloet (BEL)
52USAKatja Freeburn (USA)
53FRACamille Devigne (FRA)LA Pédale Madeleinoise
54USABridget Tooley (USA)
55USAKaia Schmid (USA)
56USARebecca Gross (USA)
57SUILucie Cottier (SUI)+3 rondes
58ESPPaula Diaz Lopez (ESP)
59USAAbigail Yates (USA)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden