De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker Dames - Tabor - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Tabor

Wereldbeker Dames - Tabor 2019/2020

TsjechiëTsjechië - Tabor - 16 November 2019

Klassement Wereldbeker Dames 2019/2020


Wereldbeker Dames - 16 November 2019


1NEDAnnemarie Worst (NED)77744:45
2NEDCeylin del Carmen Alvarado (NED)Alpecin - Fenix00:10
3NEDYara Kastelijn (NED)77700:20
4NEDLucinda Brand (NED)Telenet Baloise Lions00:23
5ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)77701:20
6BELSanne Cant (BEL)Iko-Crelan01:28
7GBRAnna Kay (GBR)Experza Pro CX01:29
8USAKaitlin Keough (USA)Cannondale Cyclocrossworld01:41
9NEDPuck Pieterse (NED)01:59
10NEDShirin Van Anrooij (NED)02:01
11ITAEva Lechner (ITA)Creafin - Tüv Süd02:01
12NEDInge Van Der Heijden (NED)Waow Deals Pro Cycling Team02:23
13USAKatie Compton (USA)02:26
14FRACaroline Mani (FRA)02:37
15FRAMarion Norbert Riberolle (FRA)Experza Pro CX02:39
16CANMaghalie Rochette (CAN)02:43
17NEDManon Bakker (NED)Experza Pro CX02:47
18CZEKaterina Nash (CZE)02:57
19BELEllen Van Loy (BEL)Telenet - Baloise Lions03:05
20NEDSophie de Boer (NED)03:08
21CZEPavla Havlikova (CZE)03:12
22ESPLucia Gonzalez Blanco (ESP)03:29
23BELAlicia Franck (BEL)Experza Pro CX03:33
24BELJoyce Vanderbeken (BEL)03:49
25GBRMillie Couzens (GBR)03:55
26NEDGeerte Hoeke (NED)04:02
27AUTNadja Heigl (AUT)04:08
28BELLoes Sels (BEL)Iko04:18
29HUNKata Blanka Vas (HUN)04:50
30CZENikola Bajgerová (CZE)05:26
31ESTMari-Liis Mottus (EST)05:46
32CZEElizabeth Ungermanova (CZE)05:57
33SVKJanka Keseg Stevkova (SVK)06:08
34GBRHarriet Harnden (GBR)06:09
35CZEAneta Novotná (CZE)06:09
36CZEKamila Janu (CZE)06:35
37GBRJosie Nelson (GBR)06:38
38BELMarthe Truyen (BEL)Telenet Baloise Lions06:56
39SVKTatiana Jaseková (SVK)07:00
40BELKiona Crabbe (BEL)07:05
41CZEKarolína Bedrníková (CZE)07:15
42CZEJana Czinkarova (CZE)07:31
43CZETereza Svihálková (CZE)07:43
44USAAnna Megale (USA)07:49
45USACorey Coogan Cisek (USA)07:56
46GERClea Seidel (GER)08:00
47GBRKatie Scott (GBR)08:24
48SVKTereza Kurnická (SVK)+1 ronde
49USARebecca Gross (USA)
50FRAAmandine Fouquenet (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo
51GERLarissa Luttuschka (GER)+2 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden