De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker Dames - Nommay - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Wereldbeker Dames - Nommay 2019/2020

FrankrijkFrankrijk - Nommay - 19 Januari 2020

Klassement Wereldbeker Dames 2019/2020


Wereldbeker Dames - 19 Januari 2020


1NEDAnnemarie Worst (NED)77741:16
2NEDCeylin del Carmen Alvarado (NED)Alpecin - Fenix00:01
3USAKatie Compton (USA)00:03
4LUXChristine Majerus (LUX)00:42
5NEDManon Bakker (NED)Experza Pro CX00:43
6USAClara Honsinger (USA)00:50
7FRACaroline Mani (FRA)00:55
8BELEllen Van Loy (BEL)Telenet - Baloise Lions00:57
9ITAEva Lechner (ITA)Creafin - Tüv Süd00:58
10FRAMarion Norbert Riberolle (FRA)Experza Pro CX01:00
11CANMaghalie Rochette (CAN)01:23
12CZEKaterina Nash (CZE)01:30
13FRAMarlène Petit (FRA)Team Podiocom CC01:41
14USARebecca Fahringer (USA)01:44
15FRAPerrine Clauzel (FRA)A.s Bike Crossteam01:45
16ITAFrancesca Baroni (ITA)Selle Italia - Guerciotti01:56
17USAKatie Clouse (USA)Cannondale Cyclocrossworld02:00
18NEDInge Van Der Heijden (NED)Waow Deals Pro Cycling Team02:02
19GBRAnna Kay (GBR)Experza Pro CX02:05
20GERElisabeth Brandau (GER)02:11
21BELLoes Sels (BEL)Iko02:25
22ITAGaia Realini (ITA)02:28
23BELJoyce Vanderbeken (BEL)02:30
24NEDGeerte Hoeke (NED)02:35
25ESPAida Nuno Palacio (ESP)02:37
26FRAAmandine Fouquenet (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo02:44
27FRALéa Curinier (FRA)02:49
28ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)77702:55
29FRALine Burquier (FRA)02:57
30BELKaren Verhestraeten (BEL)Iko-Crelan02:58
31ESPLucia Gonzalez Blanco (ESP)03:04
32FRALauriane Duraffourg (FRA)03:15
33USAHannah Arensman (USA)03:25
34ITASilvia Persico (ITA)03:28
35FRAAnaïs Morichon (FRA)03:29
36SUINoemi Rüegg (SUI)03:31
37CANRuby West (CAN)03:50
38USASamantha Runnels (USA)03:51
39NEDAniek Van Alphen (NED)Kleur OP Maat - Bns Technics03:54
40SUILara Krähemann (SUI)04:01
41SUIZina Barhoumi (SUI)04:35
42BELSuzanne Verhoeven (BEL)04:47
43NEDIlse Pluimers (NED)05:05
44GERClea Seidel (GER)05:11
45BELMarthe Truyen (BEL)Telenet Baloise Lions05:15
46BELKiona Crabbe (BEL)05:17
47BELAlicia Franck (BEL)Experza Pro CX05:29
48AUTNadja Heigl (AUT)05:39
49USAEmily Werner (USA)05:41
50NEDMaud Kaptheijns (NED)Pauwels-Sauzen - Bingoal05:53
51FRAMarine Strappazzon (FRA)05:57
52ITACarlotta Borello (ITA)06:17
53CZETereza Svihálková (CZE)06:25
54SUISvenja Wüthrich (SUI)06:55
55NEDSenne Knaven (NED)07:04
56SUIMélissa Rouiller (SUI)07:27
57ESPPaula Suarez Chasco (ESP)08:02
58ESPPaula Diaz Lopez (ESP)08:39
59ESPMaría Parajón Fuentes (ESP)10:21
60SUILucie Cottier (SUI)+1 ronde
61ESPAinara Albert Bosch (ESP)
62USARebecca Gross (USA)
63SUIFabienne Kipfmüller (SUI)
64ESPSara Bonillo Talens (ESP)Team Teika - Gsport - BH
65ITAMarta Zanga (ITA)
66SUIPrisca Jaquet (SUI)+2 rondes
67SUIMichelle Schätti (SUI)
68CANClaire Steciuk (CAN)
69ESPIrene Trabazo Bragado (ESP)
70SUINina Keller (SUI)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden