De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker Dames - Namen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Wereldbeker Dames - Namen 2019/2020

BelgiëBelgië - 22 December 2019

Klassement Wereldbeker Dames 2019/2020


Wereldbeker Dames - 22 December 2019


1NEDLucinda Brand (NED)Telenet Baloise Lions45:05
2NEDCeylin del Carmen Alvarado (NED)Alpecin - Fenix00:16
3NEDAnnemarie Worst (NED)77701:21
4GBREvie Richards (GBR)Trek Factory Racing CX01:34
5CZEKaterina Nash (CZE)01:45
6USAClara Honsinger (USA)01:48
7USAKatie Compton (USA)02:46
8USARebecca Fahringer (USA)02:49
9NEDMarianne Vos (NED)CCC - Liv03:00
10CANMaghalie Rochette (CAN)03:07
11FRAMarion Norbert Riberolle (FRA)Experza Pro CX03:13
12NEDManon Bakker (NED)Experza Pro CX03:15
13ITAEva Lechner (ITA)Creafin - Tüv Süd03:27
14NEDInge Van Der Heijden (NED)Waow Deals Pro Cycling Team03:29
15BELSanne Cant (BEL)Iko-Crelan03:30
16NEDYara Kastelijn (NED)77703:46
17FRACaroline Mani (FRA)03:53
18NEDShirin Van Anrooij (NED)03:57
19LUXChristine Majerus (LUX)04:07
20ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)77704:36
21ITAFrancesca Baroni (ITA)Selle Italia - Guerciotti04:51
22NEDPuck Pieterse (NED)04:53
23BELEllen Van Loy (BEL)Telenet - Baloise Lions05:05
24FRAPerrine Clauzel (FRA)A.s Bike Crossteam05:05
25GBRHarriet Harnden (GBR)05:25
26ESPLucia Gonzalez Blanco (ESP)05:27
27BELAlicia Franck (BEL)Experza Pro CX05:47
28FRAMarlène Petit (FRA)Team Podiocom CC05:50
29AUTNadja Heigl (AUT)05:55
30GBRAnna Kay (GBR)Experza Pro CX05:57
31GERElisabeth Brandau (GER)06:00
32FRAOlivia Onesti (FRA)06:17
33NEDGeerte Hoeke (NED)06:25
34CANRuby West (CAN)06:30
35BELJoyce Vanderbeken (BEL)06:40
36ITASara Casasola (ITA)06:44
37USASamantha Runnels (USA)06:47
38FRAMarine Strappazzon (FRA)06:48
39BELLoes Sels (BEL)Iko06:56
40FRAAmandine Fouquenet (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo07:11
41GBRJosie Nelson (GBR)07:23
42USAMadigan Munro (USA)07:32
43USALizzy Gunsalus (USA)07:47
44SUIZina Barhoumi (SUI)07:47
45GBRFfion James (GBR)08:00
46ITAGaia Realini (ITA)08:00
47ESTMari-Liis Mottus (EST)08:09
48SUINoemi Rüegg (SUI)08:18
49NEDMaud Kaptheijns (NED)Pauwels-Sauzen - Bingoal08:26
50USARaylyn Nuss (USA)+1 ronde
51GERStefanie Paul (GER)
52SUILara Krähemann (SUI)
53FRALéa Curinier (FRA)
54SUITina Züger (SUI)
55USALauren Zoerner (USA)
56GBRBethany Crumpton (GBR)Tarteletto - Isorex
57GBRAnna Flynn (GBR)Edinburgh Road Club
58BELMarthe Truyen (BEL)Telenet Baloise Lions
59LUXMarie Schreiber (LUX)
60ITALetizia Borghesi (ITA)
61SUINicole Göldi (SUI)+2 rondes
62ESPIrene Trabazo Bragado (ESP)
63BELKiona Crabbe (BEL)
64ITAGiada Borghesi (ITA)
65ESPPaula Diaz Lopez (ESP)
66GERJudith Krahl (GER)
67GERNina Kuderle (GER)
68SUIMélissa Rouiller (SUI)
69SUILucie Cottier (SUI)
70ESPSara Cueto Vega (ESP)
71GERDiana Steffenhagen (GER)
72GBRSophie Thackray (GBR)
73CANSiobhan Kelly (CAN)
74SUIMichelle Schätti (SUI)
75SUIFabienne Kipfmüller (SUI)
76ITAMarta Zanga (ITA)
77BELSterre Vervloet (BEL)
78ESPMaría Parajón Fuentes (ESP)+3 rondes
79CANClaire Steciuk (CAN)
80CANKelly Lawson (CAN)
81LUXLaetitia Maus (LUX)LC Tetange
82BELLies´l Schevenels (BEL)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden