De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Belgische NK - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Belgische NK - Uitslagen Heren 2019/2020

BelgiëBelgië - Antwerpen - 11 Januari 2020 - 12 Januari 2020


Veldrijden Heren - Junioren - 11 Januari 2020


1BELThibau Nys (BEL)47:15
2BELLennert Belmans (BEL)00:15
3BELEmiel Verstrynge (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw00:27
4BELWard Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:37
5BELVictor Van De Putte (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:25
6BELArne Baers (BEL)Callant-Doltcini CT01:38
7BELJente Michels (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:59
8BELYorben Lauryssen (BEL)Callant-Doltcini CT02:14
9BELMathis Avondts (BEL)Iko-Crelan02:48
10BELJetze Van Campenhout (BEL)03:01
11BELJelle Harteel (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC03:04
12BELJonas Van Dijck (BEL)Wac Team03:48
13BELElio Clarysse (BEL)Bike Advice - Itaf CT03:51
14BELLars Van Den Broeck (BEL)03:54
15BELBrent Blommen (BEL)Kzlwc Heylen03:54
16BELFerre Geeraerts (BEL)Young Cycling Talent D&d03:54
17BELAlessio De Maere (BEL)Gaverzicht-BE-Okay04:30
18BELMauro Delmé (BEL)AA-Drink Jongerenteam04:35
19BELWout Janssen (BEL)Wac Team04:46
20BELMilan Kuypers (BEL)Wac Team05:10
21BELSenne Willems (BEL)05:14
22BELSeppe De Clercq (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw05:18
23BELRuben Meeusen (BEL)Wac Team05:29
24BELSenne D´hollander (BEL)Individueel05:30
25BELBrent Delaere (BEL)Proximus-Alphamotorhomes05:31
26BELPieter Pauwels (BEL)Callant-Doltcini CT05:49
27BELSander Eeckhout (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT05:54
28BELRune Ceusters (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg05:57
29BELWilliam Lecerf (BEL)05:59
30BELSander Van Der Eecken (BEL)Hermans Cycling Team06:00
31BELLennert Goovaerts (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:10
32BELJoppe Van Den Bulck (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:28
33BELMichiel Ceulemans (BEL)Heist Cycling Team (hct)06:28
34BELMathis De Roeck (BEL)Individueel06:28
35BELLennert Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:35
36BELYannick Wuyts (BEL)Young Cycling Talent D&d06:41
37BELRenzo Geurs (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw06:49
38BELZeno Porters (BEL)Sport EN Moedig Genk06:49
39BELToon Sluydts (BEL)WK Noord-West-Brabant06:57
40BELWannes Verstraelen (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:01
41BELArthur Soontjens (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:43
42BELJonas Mertens (BEL)07:59
43BELSander De Vos (BEL)Isorex Cycling Team08:11
44BELArthur Van Schaik (BEL)08:29
45BELNoa Diels (BEL)Kzlwc Heylen08:44
46BELBram Marx (BEL)Sport EN Moedig Genk08:59
47BELJorben Van Der Wilt (BEL)AA-Drink Jongerenteam08:59
48BELNoah Brits (BEL)Young Cycling Talent D&d09:16
49BELIben Van Staay (BEL)Wac Team09:24
50BELBrent Valgaeren (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg09:24
51BELRuben Lembrechts (BEL)Wac Team09:24
52BELAaron Heymans (BEL)Debondt Verandas Cycling Team09:50
53BELBrend Stubbe (BEL)Heist Cycling Team (hct)10:02
54BELDevin Van Hoolandt (BEL)De Dijlespurters V.v. Mechelen V.z.w.10:14
55BELLou Coopman (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw10:25
56BELRik Torfs (BEL)Young Cycling Talent D&d14:54
57BELSiebe Caems (BEL)Wsc Hand In Hand Baal+1 ronde
58BELJelle Jaenen (BEL)Omc Mtb Club - Opoeteren
59BELJorit Deprez (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam
60BELPhilippe Fievez (BEL)Entente Cycliste de Wallonie
61BELSenne Bloem (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT
62BELKjell Cooman (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam
63BELJesse Bastiaensen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg
64BELVictor Rottey (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam
65BELBrent De Bie (BEL)Wac Team+2 rondes
66BELKasper Theunynck (BEL)
67BELTuur Merens (BEL)Brain² Olympia Tienen
68BELLukas Van Noyen (BEL)

Veldrijden Heren - 1ste jaars Nieuwelingen - 11 Januari 2020


1BELMike Uytterhoeven (BEL)Iko-Crelan32:24
2BELFerre Urkens (BEL)00:28
3BELViktor Vandenberghe (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem00:38
4BELWillem Janssens (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:45
5BELWies Nuyens (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team00:49
6BELYordi Corsus (BEL)Callant-Doltcini CT00:50
7BELSeppe Van Den Boer (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:24
8BELSem Janssens (BEL)Heist Cycling Team (hct)01:36
9BELGilles Dockx (BEL)Heist Cycling Team (hct)01:59
10BELThomas Vuerinckx (BEL)AA-Drink Jongerenteam02:09
11BELRobbe Marchand (BEL)Cyclocross Team MJ Wood02:18
12BELBrian Lambrechts (BEL)Young Cycling Talent D&d02:28
13BELJens De Keersmaeker (BEL)RS-Bikes Racing Team Pulderbos02:28
14BELBrett Timmermans (BEL)Kzlwc Heylen02:37
15BELBram Sprangers (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:39
16BELIbe Dhondt (BEL)Isorex Cycling Team03:05
17BELLennert Van Lommel (BEL)Stageco Cycling Team03:29
18BELSeppe De Vos (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team03:41
19BELBorn De Dobbelaere (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare03:44
20BELJoren Jacobs (BEL)03:44
21BELRobin Ballmann (BEL)Ligna Systems Mtb Team03:46
22BELYoran Maertens (BEL)Wielerteam Ieper03:49
23BELToon Heirbaut (BEL)Callant-Doltcini CT03:56
24BELSimen Ver Eecke (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam04:02
25BELRune Duflo (BEL)Royal Cureghem Sportief Vzw04:06
26BELTom Vuylsteke (BEL)Team 123vtt04:09
27BELLars Van Loocke (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem04:31
28BELLoek Torfs (BEL)Bmx Team Bekaf Vzw04:40
29BELJens Peetermans (BEL)WK Noord-West-Brabant04:43
30BELRune Verstraete (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw04:53
31BELVictor Van Dijck (BEL)04:53
32BELDiego Nachtergaele (BEL)Debondt Verandas Cycling Team05:06
33BELSil De Brauwere (BEL)05:17
34BELLance Cannoot (BEL)Debondt Verandas Cycling Team05:24
35BELJelle Wouters (BEL)Team Kempen05:34
36BELCharles Rottey (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam05:38
37BELCyril Mols (BEL)Hermans Cycling Team05:50
38BELBrent Op De Beeck (BEL)Young Cycling Talent D&d05:50
39BELMauro Van Elsen (BEL)De Dijlespurters V.v. Mechelen V.z.w.05:55
40BELMartijn Nouwen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg05:58
41BELVanhoutte Ruysschaert (BEL)06:02
42BELSam Neerinckx (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team06:29
43BELJente Ulenaers (BEL)Wielerclub Noord-Limburg06:35
44BELWitse Omloop (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC06:35
45BELWout Huysmans (BEL)Maes CT Glabbeek06:57
46BELSenna De Wilde (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team07:03
47BELDaan Van De Gehuchte (BEL)Sportcomite Het Vliegend Wiel Klein-Sinaai Vzw07:25
48BELRob Willekens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC07:32
49BELMathias Mensaert (BEL)Super Bikers Ecole Vtt07:39
50BELRuben Van Den Broeck (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:46
51BELTomas Van Riet (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team08:02
52BELWout Byloos (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg08:04
53BELMilan De Laet (BEL)Hermans Cycling Team08:41
54BELTristan Thibaut (BEL)Wac Team09:00
55BELFlor Cremmery (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust09:31
56BELChaunes Casteleyn (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare10:44
57BELY Pel. Anton Lallemand (BEL)11:20
58BELJorben Polus (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC11:34
59BELLennert Van Wiele (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team12:04
60BELLucas Windels (BEL)Cyclo Club Armentierois12:04
61BELJarne Goovaerts (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg14:14
62BELMalte Nelis (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team15:25
63BELMilan Cristael (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg+1 ronde
64BELAlessandro Tops (BEL)Individueel

Veldrijden Heren-Elite - 12 Januari 2020


1BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal1:01:45
2BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:30
3BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:35
4BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads00:37
5BELWout Van Aert (BEL)Jumbo-Visma00:48
6BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads00:48
7BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:19
8BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions01:41
9BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve01:47
10BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers01:56
11BELQuinten Hermans (BEL)Tormans02:02
12BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions02:09
13BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:17
14BELWietse Bosmans (BEL)03:17
15BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal04:26
16BELGert Smets (BEL)Creafin -Fristads04:45
17BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto- Isorex05:27
18BELKenneth Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team05:39
19BELLander Loockx (BEL)Group Hens - Maes Containers05:58
20BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team06:07
21BELBerne Vankeirsbilck (BEL)Tops Antiek - Glascentra Hct06:44
22BELRobin Alderweireld (BEL)Cyclocross Team MJ Wood07:03
23BELKenny Roelandt (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust07:10
24BELJens Gys (BEL)Young Cycling Talent D&d07:28
25BELDario Tielen (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw07:58
26BELSean De Bie (BEL)08:15
27BELSenne De Meyer (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw08:23
28BELMathieu Willemyns (BEL)DL Chemicals - Ruwomat - Hikoki08:51
29BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
30BELLoic Hennaux (BEL)Team Off Road Colnago
31BELWouter Goosen (BEL)VP Consulting-Zannata
32BELNiels Vandenbroucke (BEL)Individueel
33BELNiels Koyen (BEL)Elboka Cycling Team
34BELGianni Quintelier (BEL)Individueel
35BELYoni De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw
36BELThomas Van De Velde (BEL)Dakservice Cycling Team
37BELWard Van Laer (BEL)
38BELJelle De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw
39BELKillian De Groodt (BEL)WK Noord-West-Brabant
40BELVincent Oger (BEL)Entente Cycliste de Wallonie
41BELJochem Danckaers (BEL)

Veldrijden Heren - U23 - 12 Januari 2020


1BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal55:13
2BELNiels Vandeputte (BEL)Corendon - Circus00:01
3BELJelle Camps (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:45
4BELMathijs Wuyts (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team01:17
5BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:33
6BELTimo Kielich (BEL)Creafin - Fristads01:46
7BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Baloise Lions01:48
8BELSeppe Rombouts (BEL)Iko-Crelan01:51
9BELGianni Siebens (BEL)Iko-Crelan01:53
10BELArne Vrachten (BEL)01:57
11BELAnton Ferdinande (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:17
12BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Baloise Lions02:19
13BELArno Van Den Broeck (BEL)02:36
14BELSander De Vet (BEL)02:41
15BELGerben Kuypers (BEL)Tarteletto- Isorex02:53
16BELJoachim Van Looveren (BEL)Proximus-Alphamotorhomes03:11
17BELPieter-Jan Vliegen (BEL)03:16
18BELJelle Vermoote (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC03:16
19BELJulian Siemons (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:16
20BELSander Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC04:02
21BELJoran Wyseure (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC04:04
22BELClément Horny (BEL)04:07
23BELRyan Cortjens (BEL)Iko-Crelan04:19
24BELYente Peirens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC04:33
25BELJarno Jordens (BEL)AA-Drink Jongerenteam04:52
26BELWout Vervoort (BEL)Iko-Crelan04:56
27BELNick Peers (BEL)Young Cycling Talent D&d05:10
28BELMichael Bervoets (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC05:23
29BELLennert Meulemans (BEL)Young Cycling Talent D&d05:23
30BELFloris Van Tricht (BEL)06:31
31BELTomas De Laet (BEL)06:39
32BELAndres Verdonck (BEL)Vzw WP de Molenspurters Meulebeke06:43
33BELJarne De Meyer (BEL)Stageco Cycling Team06:49
34BELMaarten Van Staeyen (BEL)Young Cycling Talent D&d07:00
35BELVictor Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal07:01
36BELMaxime Van Wynsberghe (BEL)07:34
37BELDolf Pemen (BEL)Proximus-Alphamotorhomes07:52
38BELJonas Quartier (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust08:09
39BELWannes Vanden Bussche (BEL)Proximus-Alphamotorhomes08:24
40BELMaarten Clauwaert (BEL)Vetrapo Cycling Team08:27
41BELStef Janse (BEL)Brain² Olympia Tienen08:27
42BELJari Merveillie (BEL)Gaverzicht-BE-Okay08:39
43BELMaxim Vanluchene (BEL)Proximus-Alphamotorhomes
44BELJason Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team
45BELSeppe Lippens (BEL)Elboka Cycling Team
46BELWard Steurs (BEL)Maes CT Glabbeek
47BELMaxim Laverge (BEL)Vzw WP de Molenspurters Meulebeke
48BELAntoine Douillet (BEL)
49BELLenn Verdijck (BEL)
50BELKenneth Blom (BEL)

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 12 Januari 2020


1BELAaron Dockx (BEL)Iko-Crelan30:26
2BELKay De Bruyckere (BEL)Callant-Doltcini CT00:17
3BELDario Van Der Heyden (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:22
4BELRobbe Geudens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:31
5BELKenay De Moyer (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:41
6BELIben Rommelaere (BEL)Callant-Doltcini CT01:01
7BELToon Van Den Bergh (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:04
8BELNiels Ceulemans (BEL)Callant-Doltcini CT01:09
9BELBengt Daelmans (BEL)Wac Team01:16
10BELNéo Lamot (BEL)Ser´velo Team01:19
11BELBrent Baert (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare01:26
12BELJori Van De Sompel (BEL)Individueel01:52
13BELSeppe Laenen (BEL)Proximus-Alphamotorhomes01:56
14BELYenthe Vanhoudt (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg02:09
15BELNicolas Longueville (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw02:12
16BELSenne Bauwens (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare02:22
17BELVictor Delbarge (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare02:25
18BELDre Goelen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg02:25
19BELJarne Ceulemans (BEL)Iko-Crelan02:31
20BELJoppe Erpels (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:58
21BELYani D'Houst (BEL)Bike Advice - Itaf CT03:01
22BELMatti Van Speybroek (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC03:03
23BELSil Van Daele (BEL)Bike Advice - Itaf CT03:05
24BELArne De Clercq (BEL)Isorex Cycling Team03:11
25BELDamon Bellon (BEL)Iko-Crelan03:14
26BELThomas Willems (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT03:17
27BELKilian Moreels (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:17
28BELMilan De Nys (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT03:19
29BELJasper Van Calster (BEL)Circuit Zolder - Heusden-Zolder03:19
30BELJasper Gabriels (BEL)Twc de Kempen Valkenswaard03:19
31BELMiles Gevaert (BEL)Gaverzicht-BE-Okay03:38
32BELXander Verhagen (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC03:55
33BELKyan Goossens (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team03:59
34BELThibau Derison (BEL)Sport EN Moedig Genk04:02
35BELWarre Van Den Meerssche (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam04:04
36BELLuca Govaerts (BEL)04:05
37BELArthur De Backer (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team04:05
38BELRobin De Clercq (BEL)Asfra Racing Team04:12
39BELSenne Schuybroek (BEL)Individueel04:17
40BELMilan Princen (BEL)Wac Team04:30
41BELAleandro Ingels (BEL)04:36
42BELJarne Smets (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.04:42
43BELJesper Ponnet (BEL)04:43
44BELRooney Rutten (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC04:51
45BELMatteo De Smet (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem04:55
46BELVictor Hannes (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC05:00
47BELMilan Feys (BEL)Bike Advice - Itaf CT05:03
48BELArno Vanhaecke (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare05:06
49BELTibo Van Den Broeck (BEL)Young Cycling Talent D&d05:41
50BELZeno Van Camp (BEL)05:52
51BELNiels Goris (BEL)Team Kempen06:29
52BELTim Vandesande (BEL)06:31
53BELKenji Van Cleemputte (BEL)06:59
54BELTibo Thomas (BEL)Wac Team07:25
55BELTheo Devoet (BEL)Isorex Cycling Team07:39
56BELLander Dillen (BEL)Hermans Cycling Team08:01
57BELYarne Nulens (BEL)Brain² Olympia Tienen08:18
58BELNiels De Kenne (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw08:23
59BELMilan Lenaers (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare09:13
60BELEthan Ghys (BEL)09:14
61BELMats Van Hemelryck (BEL)WK Noord-West-Brabant10:15
62BELYannis Collignon (BEL)Velo Club Ardennes12:03
63Arthur Alexandre ()+1 ronde
64BELPierre Renier (BEL)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden