De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Amerikaanse NK - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Amerikaanse NK - Uitslagen Heren 2019/2020

Verenigde StatenVerenigde Staten - Tacoma - 15 December 2019


Veldrijden Heren-Elite - 15 December 2019


1USAGage Hecht (USA)01:00:32
2USACurtis White (USA)Cannondale Cyclocrossworld01:00:49
3USAStephen Hyde (USA)Cannondale Cyclocrossworld01:00:55
4USAKerry Werner (USA)01:01:59
5USALance Haidet (USA)01:02:12
6USAAndrew Dillman (USA)01:02:21
7USALogan Owen (USA)01:02:35
8USAGrant Ellwood (USA)01:02:41
9USAJames Driscoll (USA)01:02:52
10USAMaxx Chance (USA)01:03:05
11USACody Kaiser (USA)01:03:14
12USATravis Livermon (USA)01:03:17
13USABrannan Fix (USA)01:04:06
14USATobin Ortenblad (USA)01:04:33
15USACody Cupp (USA)01:04:46
16USANicholas Lando (USA)01:05:08
17USAKevin Bradford-Parish (USA)01:05:11
18USAHenry Nadell (USA)01:05:44
19USAStephan Davoust (USA)01:06:05
20USAAndrew Giniat (USA)01:06:10
21USARory Jack (USA)01:06:13
22USASean Babcock (USA)01:06:16
23USAEric Thompson (USA)01:06:20
24USABen Frederick (USA)01:06:26
25USACarl Decker (USA)01:06:55
26USATyler Cloutier (USA)01:07:12
27USAAllan Schroeder (USA)01:07:24
28USAAndrew Borden (USA)01:07:30
29USAAlex Ryan (USA)01:07:45
30USAJonathan Anderson (USA)01:08:00
31USAKaler Marshall (USA)01:08:08
32USAJosh Direen (USA)01:08:08
33USAJoseph Schmalz (USA)01:08:27
34USANathan Barton (USA)1 ronde
35USATerol Pursell (USA)1 ronde
36USAAndrew Nicholas (USA)1 ronde
37USAJacob Leblanc (USA)1 ronde
38USARobert Cummings Iii (USA)2 rondes
39USAMolly Cameron (USA)2 rondes
40USAJosh Bauer (USA)2 rondes
41USASawyer Bosch (USA)2 rondes
42USABjorn Selander (USA)2 rondes
43USAAndrew Loaiza (USA)2 rondes
44USAColin Dunlap (USA)2 rondes
45USAStephen Hartzel (USA)2 rondes
46USAJacob Peterson (USA)2 rondes
47USAAndrew Frank (USA)3 rondes
48USAKyle Johnson (USA)3 rondes
49USARobert Marion (USA)3 rondes
50USAChristian Culpepper (USA)3 rondes
51USAFrederick Junge (USA)4 rondes
52USADean Poshard (USA)6 rondes

Veldrijden Heren - U23 - 15 December 2019


Veldrijden Heren - Junioren - 15 December 2019


1USAAndrew Strohmeyer (USA)00:38:53
2USAJared Scott (USA)00:39:12
3USAMagnus Sheffield (USA)00:39:26
4USAIvan Gallego (USA)00:39:29
5USANick Carter (USA)00:39:45
6USAIan Mcdonald (USA)00:40:17
7USAKyle Johnson (USA)00:40:27
8USATommy Servetas (USA)00:40:41
9USADylan Zakrajsek (USA)00:40:47
10USAVin Hludzinski (USA)00:40:55
11USALuke Feuerhelm (USA)00:41:36
12USATayton Parker (USA)00:41:38
13USATydeman Newman (USA)00:41:55
14USALucas Stierwalt (USA)00:41:56
15USATrevor August (USA)00:42:03
16USABrock Sell (USA)00:42:26
17USARyder Uetrecht (USA)00:42:35
18USAOwen Brenneman (USA)00:42:40
19USAElijah Krause (USA)00:42:46
20USAJohn Paul Amalong (USA)00:42:49
21USADakota Olsen (USA)00:42:51
22USAOwen August (USA)00:43:10
23USAPeyton Wilkerson (USA)00:43:23
24USACole Garaouy (USA)00:43:25
25USALuke Elphingstone (USA)00:43:26
26USANicolas Villamizar (USA)00:43:40
27USAIan Williams (USA)00:43:40
28USAOliver Boyd (USA)00:43:42
29USASam Day (USA)00:43:56
30USAJacob Olander (USA)00:44:11
31USASterling James (USA)00:44:15
32USAKeegan Pelton (USA)00:44:25
33USANoah Rand (USA)00:44:25
34USAGabriel Dobrozsi (USA)00:44:27
35USAJamie Williams (USA)00:44:35
36USALuca Haines (USA)00:44:37
37USAEnzo Sapojnikoff (USA)00:44:38
38USANicholas Petrov (USA)00:44:41
39USAJacob Smith (USA)00:44:41
40USATravis Tucker (USA)00:44:43
41USAJack Seidler (USA)00:45:33
42USADylan Atkinson (USA)00:45:51
43USAHayden Wierman (USA)00:46:14
44USAJacob Miller (USA)00:46:28
45USAIan Lopez De San Roman (USA)00:46:34
46USAAiden Mapel (USA)00:47:03
47USALincoln Scheer (USA)00:47:16
48USAConnor Gizinski (USA)00:47:22
49USAJohnny Meyerle (USA)00:47:33
50USAGavin Bowen (USA)00:48:05
51USAHenry Winnenberg (USA)00:48:20
52USAAddison Lee (USA)00:48:20
53USALuke Reilly (USA)00:48:39
54USAWinston Hackett (USA)00:48:44
55USAOwen Rogers (USA)00:48:51
56USAJackson Loftus (USA)00:48:52
57USAMateen Richey (USA)00:48:56
58USAEli Anderson (USA)00:49:00
59USATygre Westerfield (USA)00:49:39
60USAJacob Ryse (USA)00:49:55
61USACarter Hagedorn (USA)00:50:19
62USAZane Lyon (USA)1 ronde
63USARyder Fleming (USA)1 ronde
64USADavid Sandoval (USA)1 ronde
65USAEuan Mcelwaine (USA)1 ronde
66USAAlexander Bennett (USA)1 ronde
67USAOtto Begus (USA)2 rondes
68USASkye Mcdonald (USA)2 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden