De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Spaanse NK - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Spaanse NK - Uitslagen Heren 2019/2020

SpanjeSpanje - 11 Januari 2020 - 12 Januari 2020


Veldrijden Heren - Junioren - 11 Januari 2020


Veldrijden Heren-Elite - 12 Januari 2020


1ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH1:04:00
2ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)1:04:35
3ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)1:04:51
4ESPIsmael Esteban Aguero (ESP)1:05:06
5ESPMario Junquera San Millan (ESP)1:05:48
6ESPSaul Lopez Alvarez (ESP)1:06:51
7ESPDavid Valero Serrano (ESP)1:06:52
8ESPIñigo Gomez Elorriaga (ESP)1:07:05
9ESPAlejandro Iglesias Fernandez (ESP)1:07:53
10ESPDaniel Ania Gonzalez (ESP)1:08:17
11ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)1:08:22
12ESPCarlos Hernandez Garcia (ESP)1:08:27
13ESPAdrián García Montes (ESP)1:09:00
14ESPDaniel Lopez Parada (ESP)1:09:18
15ESPAlbert Poblet Dot (ESP)1:09:26
16ESPAsier Arregi Dominguez (ESP)1:09:30
17ESPJorge Cantalicio Calero (ESP)1:10:03
18ESPJoseba Leon Gutierrez (ESP)1:10:05
19ESPDavid Ovin Victorero (ESP)1:10:10
20ESPJorge Punzon Herrero (ESP)1:10:18
21ESPEduardo Llacer Gabarron (ESP)1:11:03
22ESPFrancisco Del Rincon Gimeno (ESP)+ 2 rondes
23ESPXavier Ariza Garcia (ESP)+ 2 rondes
24ESPLuis Fernandez Oliveira (ESP)+ 2 rondes
25ESPJordi Reñe Bellmunt (ESP)+ 3 rondes
26ESPSamuel Sainz Arribas (ESP)+ 3 rondes
27ESPMartin Lestido Rey (ESP)+ 3 rondes
28ESPAser Estevez Cividanes (ESP)+ 3 rondes
29ESPDavid Alvarez Nesple (ESP)+ 3 rondes
30ESPMauro Gonzalez Fontana (ESP)+ 3 rondes
31ESPDaniel Pérez Alvárez (ESP)+ 3 rondes
32ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)+ 3 rondes
33ESPJavier Gonzalez Simon (ESP)+ 4 rondes
34ESPPaulo Gonzalez Fontan (ESP)+ 4 rondes
35ESPFco Javier Torres Perez (ESP)+ 4 rondes
36ESPMiguel Llaneza Arguelles (ESP)+ 4 rondes
37ESPPablo Perez Sanchez (ESP)+ 4 rondes
38ESPJorge Teleña Corbeto (ESP)+ 4 rondes
39ESPAntonio Mato Carames (ESP)+ 4 rondes
40ESPJorge Gonzalez Gamez (ESP)+ 4 rondes
41ESPJoan Vila Vila (ESP)+ 5 rondes
42ESPMarcos Gonzalez Cabero (ESP)+ 5 rondes
43ESPVicente Jesus Allo Barona (ESP)+ 5 rondes
44ESPAntonio Suarez Fernandez (ESP)+ 5 rondes
45ESPOriol Badrenas Perez (ESP)+ 5 rondes
46ESPDavid Garcia Cuesta (ESP)+ 5 rondes
47ESPLuis Miguel Quince Andres (ESP)+ 5 rondes
48ESPRuben Calle Herrero (ESP)+ 5 rondes
49ESPAlvaro Antonio Rey Pasandin (ESP)+ 5 rondes
50ESPJavier Casanova Crespo (ESP)+ 6 rondes
51ESPJulian Monterde Torres (ESP)+ 6 rondes
52ESPArmand Pages Lavandero (ESP)+ 6 rondes
53ESPBrais Boullosa Seoane (ESP)+ 6 rondes
54ESPDiego Prieto Rodriguez (ESP)+ 6 rondes
55ESPAlexander Gutierrez Echezarraga (ESP)+ 6 rondes
56ESPJoseba Fernandez Gaminde (ESP)+ 6 rondes
57ESPCarlos Lendoiro Regueira (ESP)+ 6 rondes
58ESPMiguel Ferrer Cerda (ESP)+ 7 rondes

Veldrijden Heren - U23 - 12 Januari 2020


1ESPIván Feijoo Alberte (ESP)0:50:57
2ESPGonzalo Inguanzo Macho (ESP)0:51:43
3ESPXabier Murias Garcia (ESP)0:51:44
4ESPJofre Cullell Estape (ESP)0:52:24
5ESPCarlos Canal Blanco (ESP)0:52:34
6ESPAdrian Aranda Sanchis (ESP)0:53:24
7ESPFrancisco Carretero Moreno (ESP)0:54:12
8ESPAdrian Barros Rodriguez (ESP)0:54:32
9ESPGabriel Ochando Escudero (ESP)0:54:52
10ESPDaniel Eguia Monge (ESP)0:54:54
11ESPAlfonso Pla Micó (ESP)0:54:58
12ESPMarc Romero Barcelo (ESP)0:55:01
13ESPMiguel Sanchez Prado (ESP)0:55:26
14ESPAitor Garmendia Etxeberria (ESP)0:55:31
15ESPJavier Ibañez Beltran De Salazar (ESP)0:55:36
16ESPAketza Arana Carrera (ESP)0:55:42
17ESPAaron Cordero Tomas (ESP)0:56:02
18ESPJulio Perez Serdio (ESP)0:56:55
19ESPIbai Arco Lopez (ESP)0:56:57
20ESPJoan Llacer Gabarron (ESP)0:57:01
21ESPAngel Maneiro Rodriguez (ESP)0:57:10
22ESPAngel Casillas Martin (ESP)0:57:11
23ESPOscar Fernandez Paz (ESP)0:57:12
24ESPAlfredo Teleña Corbeto (ESP)0:57:30
25ESPIsrael Delgado Ibañez (ESP)+ 1 ronde
26ESPRodrigo Martinez Diaz (ESP)+ 2 rondes
27ESPJuan Carlos Prida Gomez (ESP)+ 2 rondes
28ESPMateu Gamundi Adrover (ESP)+ 2 rondes
29ESPRoi Lopez Rodriguez (ESP)+ 2 rondes
30ESPHaritz Felix Azurmendi Dañobeitia (ESP)+ 3 rondes
31ESPSergio Garcia Escudero (ESP)+ 3 rondes
32ESPAlbert Villar Vinade (ESP)+ 3 rondes
33ESPMario Lopez San Juan (ESP)+ 3 rondes
34ESPGuillem Veses Masip (ESP)+ 3 rondes
35ESPEdgar Teno Navarro (ESP)+ 3 rondes
36ESPIgnacio Garcia Garcia (ESP)+ 3 rondes
37ESPIñaki Guaresti Remirez De Ganuza (ESP)+ 3 rondes
38ESPRaul Bustillo Lorenzo (ESP)+ 3 rondes
39ESPDaniel Garcia Recarey (ESP)+ 3 rondes
40ESPRoberto Freire Leis (ESP)+ 3 rondes
41ESPMartin Gonzalez Bermudez (ESP)+ 3 rondes
42ESPMiguel Angel Quintela Gonzalez (ESP)+ 3 rondes
43ESPXoel Villa Rodriguez (ESP)+ 4 rondes
44ESPDamian Bello Fernandez (ESP)+ 4 rondes
45ESPMario Garcia Ontiyuelo (ESP)+ 5 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden