De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Superprestige - Noordzeecross - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Noordzeecross

Superprestige - Noordzeecross 2019/2020

BelgiëBelgië - Middelkerke - 15 Februari 2020

Klassement Superprestige 2019/2020


Veldrijden Heren-Elite - 15 Februari 2020


1BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal1:02:30
2BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:15
3BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:22
4NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions00:32
5BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:39
6GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing01:01
7BELQuinten Hermans (BEL)Tormans01:08
8BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers01:45
9BELNiels Vandeputte (BEL)Corendon - Circus01:57
10NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb002:02
11BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:18
12BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions02:31
13NEDRyan Kamp (NED)02:35
14NEDStan Godrie (NED)02:40
15NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans02:48
16BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve02:59
17BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:26
18BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions03:37
19BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Baloise Lions03:47
20BELJelle Camps (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal04:02
21ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH04:07
22NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix04:18
23NEDSieben Wouters (NED)Creafin - Fristads04:23
24BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers04:38
25BELLander Loockx (BEL)Group Hens - Maes Containers04:40
26BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Fristads04:50
27BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal05:00
28BELJoran Wyseure (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC05:05
29BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Baloise Lions05:11
30NEDPim Ronhaar (NED)05:23
31BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal05:30
32BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto- Isorex05:32
33BELMathijs Wuyts (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team05:37
34USACurtis White (USA)Cannondale Cyclocrossworld05:47
35BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Baloise Lions05:53
36USAKerry Werner (USA)06:01
37BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal06:08
38BELTimo Kielich (BEL)Creafin - Fristads06:14
39BELArne Vrachten (BEL)06:18
40ITAJakob Dorigoni (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite06:25
41GBRCameron Mason (GBR)06:26
42BELSeppe Rombouts (BEL)Iko-Crelan06:26
43GBRBen Turner (GBR)Creafin - Fristads+1 ronde
44NEDBart Artz (NED)+2 rondes
45BELJelle Vermoote (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC
46BELAnton Ferdinande (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
47BELKenneth Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team
48BELLen Dejonghe (BEL)Group Hens Maes Containers
49NEDMaik Van Der Heijden (NED)+3 rondes
50BELKenny Roelandt (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust
51BELVictor Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
52BELRobin Alderweireld (BEL)Cyclocross Team MJ Wood
53NEDNoah Vreeswijk (NED)
54BELRyan Cortjens (BEL)Iko-Crelan+4 rondes
55BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team
56BELYente Peirens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC
57BELEdwin De Wit (BEL)Reno Systems Cycling Team
58BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
59BELBerne Vankeirsbilck (BEL)Tops Antiek - Glascentra Hct
60BELAndres Verdonck (BEL)Vzw WP de Molenspurters Meulebeke
61FRAValentin Remondet (FRA)A.s Bike Crossteam
62BELWannes Vanden Bussche (BEL)Proximus-Alphamotorhomes+5 rondes
63GBRJames Madgwick (GBR)Bloodwise-Qsw Cycling Team
64BELYdris Salomez (BEL)Proximus-Alphamotorhomes
65BELNiels Koyen (BEL)Elboka Cycling Team
66BELNicolas De Smet (BEL)Proximus-Alphamotorhomes
67BELJens Gys (BEL)Young Cycling Talent D&d
68GBRFinn Mansfield (GBR)-
69ITANicola Parenti (ITA)
70ITAMarco Carozzo (ITA)
71BELWouter Goosen (BEL)VP Consulting-Zannata+6 rondes
72BELPieter Meelberghs (BEL)Elboka Cycling Team
73FRAFrancois Chastagner (FRA)Annequin Cycling Team
74POLMikolaj Markiewicz (POL)+8 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden