De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Internationale Sluitingsprijs - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Internationale Sluitingsprijs - Uitslagen Heren 2019/2020

BelgiëBelgië - Oostmalle - 23 Februari 2020


Veldrijden Heren-Elite - 23 Februari 2020


1BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal1:01:13
2BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:02
3BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:14
4NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans00:24
5NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions00:33
6BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve00:41
7BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:47
8BELQuinten Hermans (BEL)Tormans00:51
9BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers01:00
10ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH01:14
11NEDRyan Kamp (NED)01:40
12BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers01:56
13BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Fristads01:56
14BELNiels Vandeputte (BEL)Corendon - Circus01:56
15BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:01
16BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions02:13
17BELMathijs Wuyts (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team02:22
18BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto- Isorex02:34
19BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions02:37
20BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Baloise Lions02:39
21NEDMaik Van Der Heijden (NED)02:43
22NEDSieben Wouters (NED)Creafin - Fristads02:47
23BELVictor Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:05
24NEDKyle Agterberg (NED)03:18
25NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix03:24
26BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:29
27BELArno Van Den Broeck (BEL)03:29
28BELSeppe Rombouts (BEL)Iko-Crelan03:29
29BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:33
30BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:33
31BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:41
32BELJulian Siemons (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:47
33BELJens Gys (BEL)Young Cycling Talent D&d04:00
34NEDBart Artz (NED)04:08
35BELKenneth Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team04:10
36NEDMees Hendrikx (NED)04:28
37BELAnton Ferdinande (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal04:29
38BELTimo Kielich (BEL)Creafin - Fristads04:38
39BELGert Smets (BEL)Creafin -Fristads04:38
40BELRyan Cortjens (BEL)Iko-Crelan04:48
41BELHendrik Sweeck (BEL)Tricycling05:05
42BELJoachim Van Looveren (BEL)Proximus-Alphamotorhomes05:12
43BELJelle Vermoote (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC05:29
44NEDKlaas Groenen (NED)06:10
45BELNick Peers (BEL)Young Cycling Talent D&d06:38
46BELWout Vervoort (BEL)Iko-Crelan07:48
47BELLennert Meulemans (BEL)Young Cycling Talent D&d-1 ronde
48BELSenne De Meyer (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw
49BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Baloise Lions
50NEDNoah Vreeswijk (NED)
51BELEdwin De Wit (BEL)Reno Systems Cycling Team-2 rondeS
52BELMaarten Clauwaert (BEL)Vetrapo Cycling Team
53BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
54BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team
55BELWannes Vanden Bussche (BEL)Proximus-Alphamotorhomes
56BELSenna Van Cutsem (BEL)AA-Drink Jongerenteam
57NEDKoen Van Helvoirt (NED)
58BELMaarten Van Staeyen (BEL)Young Cycling Talent D&d
59BELYdris Salomez (BEL)Proximus-Alphamotorhomes-3 rondeS
60BELNiels Koyen (BEL)Elboka Cycling Team-4 rondeS
61BELRobbe Mellaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
62BELPieter Meelberghs (BEL)Elboka Cycling Team
63GBRFinn Mansfield (GBR)-
64BELStef Janse (BEL)Brain² Olympia Tienen
65NEDNiels Verbruggen (NED)
66BELLenn Verdijck (BEL)-5 rondeS

Veldrijden Heren - Junioren - 23 Februari 2020


1BELJente Michels (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC42:27
2BELWard Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:14
3BELYorben Lauryssen (BEL)Callant-Doltcini CT00:41
4BELArne Baers (BEL)Callant-Doltcini CT00:41
5NEDDanny Van Lierop (NED)00:54
6BELWout Janssen (BEL)Wac Team00:57
7BELElio Clarysse (BEL)Bike Advice - Itaf CT00:57
8BELJetze Van Campenhout (BEL)01:10
9BELJonas Van Dijck (BEL)Wac Team01:11
10BELMathis Avondts (BEL)Iko-Crelan01:25
11BELFerre Geeraerts (BEL)Young Cycling Talent D&d01:26
12BELMilan Kuypers (BEL)Wac Team01:55
13NEDJoost Brinkman (NED)01:55
14BELSenne Willems (BEL)02:17
15BELRuben Meeusen (BEL)Wac Team02:21
16NEDJordi Van Heijst (NED)02:39
17BELLukas Vanderlinden (BEL)Cannibal Team02:59
18BELRune Ceusters (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg03:11
19BELJoppe Van Den Bulck (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:24
20BELPieter Pauwels (BEL)Callant-Doltcini CT03:55
21BELIben Van Staay (BEL)Wac Team04:05
22BELWannes Verstraelen (BEL)AA-Drink Jongerenteam04:09
23BELMathis De Roeck (BEL)Individueel04:22
24BELYannick Wuyts (BEL)Young Cycling Talent D&d04:22
25BELLennert Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam04:22
26NEDMike Deutekom (NED)04:25
27NEDBram Gerritsen (NED)04:29
28BELToon Sluydts (BEL)WK Noord-West-Brabant04:37
29BELJonas Mertens (BEL)04:39
30NEDRobin Van Poppel (NED)04:39
31BELNoa Diels (BEL)Kzlwc Heylen04:42
32BELRuben Lembrechts (BEL)Wac Team04:46
33NEDMiel Storms (NED)05:16
34BELBrent De Bie (BEL)Wac Team05:22
35BELBram Marx (BEL)Sport EN Moedig Genk05:26
36NEDBas Van Der Burg (NED)05:31
37BELNiels Dias (BEL)05:55
38BELCas Van Den Berg (BEL)Wielerclub Steeds Vooraan V.z.w.06:12
39BELJoche Herrygers (BEL)Wac Team-1 ronde
40BELStef Vermeiren (BEL)Individueel
41BELTom Persijn (BEL)Hermans Cycling Team
42BELJesse Bastiaensen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg
43BELJaro Debruyne (BEL)
44BELSiebe Caems (BEL)Wsc Hand In Hand Baal-2 rondeS
45BELWolf Caers (BEL)-3 rondeS

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden