De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Ambiancecross - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Ambiancecross - Uitslagen Heren 2019/2020

BelgiëBelgië - Wachtebeke - 23 November 2019


Veldrijden Heren-Elite - 23 November 2019


1NEDMathieu van der Poel (NED)Alpecin - Fenix58:15
2BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads00:14
3BELQuinten Hermans (BEL)Tormans00:23
4GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing00:43
5BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:55
6BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions01:09
7BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions01:11
8ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH01:30
9BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:43
10BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:43
11BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads01:49
12BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:16
13USAGage Hecht (USA)02:24
14BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:26
15BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:59
16BELMathijs Wuyts (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team03:24
17BELSander Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC03:42
18BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto- Isorex03:53
19BELThibaut De Smet (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team04:09
20BELPieter-Jan Vliegen (BEL)04:14
21BELJarno Liessens (BEL)04:15
22BELGert Smets (BEL)Creafin -Fristads04:24
23BELJoran Wyseure (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC04:40
24BELJoachim Van Looveren (BEL)Proximus-Alphamotorhomes04:42
25BELKenny Roelandt (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust04:57
26BELVictor Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal05:08
27BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers05:22
28BELRobin Alderweireld (BEL)Cyclocross Team MJ Wood05:34
29BELDolf Pemen (BEL)Proximus-Alphamotorhomes05:35
30NEDMick Van Dijke (NED)05:37
31BELMathieu Willemyns (BEL)DL Chemicals - Ruwomat - Hikoki05:52
32BELYente Peirens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC06:00
33BELSenne De Meyer (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw06:16
34BELDario Tielen (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw06:25
35BELNicolas De Smet (BEL)Proximus-Alphamotorhomes06:30
36BELKenneth Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team06:46
37BELJarno Jordens (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:14
38GERMaximilian Möbis (GER)-2 rondeS
39BELArno Van Den Broeck (BEL)
40BELSander De Vet (BEL)
41BELTomas De Laet (BEL)
42BELYoni De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw
43BELMaxim Vanluchene (BEL)Proximus-Alphamotorhomes
44BELJason Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team
45NEDStan Godrie (NED)
46BELWannes Vanden Bussche (BEL)Proximus-Alphamotorhomes
47BELWouter Goosen (BEL)VP Consulting-Zannata
48GBRJoe Williams (GBR)
49BELJari Merveillie (BEL)Gaverzicht-BE-Okay-3 rondeS
50USATyler Cloutier (USA)
51BELGianni Quintelier (BEL)Individueel
52BELSiebe Tormans (BEL)Elboka Cycling Team
53BELMaarten Clauwaert (BEL)Vetrapo Cycling Team
54BELLennick Van Der Smissen (BEL)Young Cycling Talent D&d
55BELJelle De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw-4 rondeS
56BELNiels Koyen (BEL)Elboka Cycling Team
57GBRWilliam Weatherill (GBR)-5 rondeS
58GBRFelix Barker (GBR)
59BELVincent Oger (BEL)Entente Cycliste de Wallonie
60ALBYlber Sefa (ALB)
61BELSenna Van Cutsem (BEL)AA-Drink Jongerenteam
62BELJenko Bonne (BEL)Tarteletto - Isorex-6 rondeS

Veldrijden Heren - Junioren - 23 November 2019


1BELArne Baers (BEL)Callant-Doltcini CT42:31
2FRATimothé Gabriel (FRA)U.v.c.charleville-Mezieres00:12
3BELWilliam Junior Lecerf (BEL)Zannata-Galloo Team00:24
4BELRenzo Geurs (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw00:46
5BELWannes Verstraelen (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:55
6BELSenne D'Hollander (BEL)01:06
7BELLars Van Den Broeck (BEL)01:11
8BELWout Janssen (BEL)Wac Team01:23
9BELLukas Vanderlinden (BEL)Cannibal Team01:23
10BELJonas Van Dijck (BEL)Wac Team01:41
11BELRuben Meeusen (BEL)Wac Team01:42
12USAIan Mcdonald (USA)01:49
13USAKyle Johnson (USA)01:52
14BELBrent Delaere (BEL)Proximus-Alphamotorhomes01:57
15BELJoppe Van Den Bulck (BEL)AA-Drink Jongerenteam02:00
16NEDLukas Van Der Vleuten (NED)Cycling Vlijtingen02:03
17BELNando De Rijck (BEL)Iko-Crelan02:08
18FRAMartin Trioux (FRA)02:12
19USADylan Zakrajsek (USA)02:12
20BELAaron Heymans (BEL)Debondt Verandas Cycling Team02:25
21USATommy Servetas (USA)02:30
22BELBrent Blommen (BEL)Kzlwc Heylen02:31
23NEDQuinten Buijs (NED)02:38
24BELPieter Pauwels (BEL)Callant-Doltcini CT02:38
25SWEOscar Lind (SWE)02:51
26NEDCas Jansen (NED)02:54
27BELLennert Goovaerts (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:19
28BELMathis De Roeck (BEL)Individueel03:26
29BELLennert Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:27
30BELSander Eeckhout (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT03:32
31BELArthur Soontjens (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:35
32BELIben Van Staay (BEL)Wac Team03:51
33NEDHuub Artz (NED)04:03
34BELSander De Vos (BEL)Isorex Cycling Team04:26
35BELYarne-Zias Geenen (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC04:36
36BELDetlev Van Havere (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team04:44
37BELNoa Diels (BEL)Kzlwc Heylen04:46
38BELArthur Van Schaik (BEL)04:50
39BELLou Coopman (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw04:51
40BELQuinten De Langhe (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare05:01
41SWELukas Vernersson (SWE)05:01
42BELKjell Cooman (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam05:23
43BELSybe Gybels (BEL)05:27
44BELBram Marx (BEL)Sport EN Moedig Genk05:29
45BELSenne Jorissen (BEL)AA-Drink Jongerenteam05:29
46BELRuben Vanpraet (BEL)Crabbe Toitures - CC Chevigny05:36
47SWEErik Zälle (SWE)05:53
48BELNoah Meert (BEL)Proximus-Alphamotorhomes05:58
49BELBrent Valgaeren (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg06:02
50BELJorben Van Der Wilt (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:08
51BELRuben Lembrechts (BEL)Wac Team06:23
52SWECasper Johansson (SWE)06:25
53BELSenne Bloem (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT07:14
54BELKasper Theunynck (BEL)-1 ronde
55BELLucas Vanden Heede (BEL)Individueel-2 rondeS
56BELRuben Buysse (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw
57BELMiguel Ladang (BEL)
58BELJoni Jacobs (BEL)
59BELMats Vandervelde (BEL)Jonge Rakkers Vollezele
60BELKenzo Beeckmans (BEL)-3 rondeS

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 23 November 2019


1BELAaron Dockx (BEL)Iko-Crelan29´05"
2BELNiels Ceulemans (BEL)Callant-Doltcini CT29´23"
3BELVictor Hannes (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC29´25"
4BELKenay De Moyer (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC29´32"
5BELJarne Ceulemans (BEL)Iko-Crelan29´36"
6BELJori Van De Sompel (BEL)Individueel29´45"
7BELNicolas Longueville (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw29´53"
8BELToon Van Den Bergh (BEL)AA-Drink Jongerenteam30´03"
9BELSenne Bauwens (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare30´03"
10BELKay De Bruyckere (BEL)Callant-Doltcini CT30´03"
11BELIben Rommelaere (BEL)Callant-Doltcini CT30´05"
12BELRobbe Dhondt (BEL)Debondt Verandas Cycling Team30´20"
13BELRobbe Geudens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC30´38"
14BELDamon Bellon (BEL)Iko-Crelan30´50"
15BELVictor Delbarge (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare30´50"
16BELYani D'Houst (BEL)Bike Advice - Itaf CT30´57"
17BELSil Van Daele (BEL)Bike Advice - Itaf CT31´00"
18BELMilan Princen (BEL)Wac Team31´01"
19BELMilan Feys (BEL)Bike Advice - Itaf CT31´05"
20BELDario Van Der Heyden (BEL)AA-Drink Jongerenteam31´06"
21BELDre Goelen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg31´06"
22BELYenthe Vanhoudt (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg31´06"
23BELThomas Willems (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT31´25"
24FRALouka Lesueur (FRA)UC Darnetal31´25"
25BELMatteo De Smet (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem31´25"
26BELAleandro Ingels (BEL)31´34"
27BELJoppe Erpels (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC31´34"
28BELKilian Moreels (BEL)AA-Drink Jongerenteam31´34"
29BELMiles Gevaert (BEL)Gaverzicht-BE-Okay31´52"
30BELWarre Van Den Meerssche (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam32´00"
31BELRobin De Clercq (BEL)Asfra Racing Team32´08"
32BELSeppe Laenen (BEL)Proximus-Alphamotorhomes32´19"
33BELArthur De Backer (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team32´31"
34BELArne De Clercq (BEL)Isorex Cycling Team32´37"
35BELJasper Van Calster (BEL)Circuit Zolder - Heusden-Zolder32´42"
36BELSenne Schuybroek (BEL)Individueel32´52"
37BELMilan De Nys (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT33´00"
38BELLuca Govaerts (BEL)33´10"
39BELJean-Bapiste Declercq (BEL)33´10"
40NEDJesper Schins (NED)Twc Maaslandster33´30"
41BELJarne Smets (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.33´30"
42BELMatti Van Speybroek (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC33´33"
43BELSiege Boden (BEL)33´49"
44BELJesper Ponnet (BEL)34´05"
45BELRooney Rutten (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC34´10"
46BELMathieu Wulleman (BEL)Vzw WP de Molenspurters Meulebeke34´14"
47BELKyan Goossens (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team34´14"
48BELNiels De Kenne (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw34´14"
49BELMilan Lenaers (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare34´32"
50BELTyson Borremans (BEL)34´35"
51BELTheo Devoet (BEL)Isorex Cycling Team36´13"
52BELQuinten Provost (BEL)37´38"

Veldrijden Heren - 1ste jaars Nieuwelingen - 23 November 2019


1BELMike Uytterhoeven (BEL)Iko-Crelan30´53"
2BELThomas Vuerinckx (BEL)AA-Drink Jongerenteam31´02"
3BELSeppe Van Den Boer (BEL)AA-Drink Jongerenteam31´02"
4BELViktor Vandenberghe (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem31´17"
5BELSem Janssens (BEL)Heist Cycling Team (hct)31´17"
6BELIbe Dhondt (BEL)Isorex Cycling Team31´24"
7FRAHippolyte Loete (FRA)31´26"
8BELYordi Corsus (BEL)Callant-Doltcini CT31´30"
9BELBrett Timmermans (BEL)Kzlwc Heylen31´42"
10BELWillem Janssens (BEL)AA-Drink Jongerenteam32´02"
11BELYoran Maertens (BEL)Wielerteam Ieper32´36"
12BELToon Heirbaut (BEL)Callant-Doltcini CT32´48"
13BELSeppe De Vos (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team32´57"
14BELSil De Brauwere (BEL)33´00"
15NEDMika Vijfvinkel (NED)Twc De Kempen33´28"
16BELRobbe Marchand (BEL)Cyclocross Team MJ Wood33´28"
17BELLennert Van Lommel (BEL)Stageco Cycling Team33´37"
18BELSam Neerinckx (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team33´39"
19BELLance Cannoot (BEL)Debondt Verandas Cycling Team33´39"
20BELJens Peetermans (BEL)WK Noord-West-Brabant33´46"
21BELRobin Ballmann (BEL)Ligna Systems Mtb Team33´55"
22BELBrent Op De Beeck (BEL)Young Cycling Talent D&d34´01"
23BELGilles Burssens (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare34´03"
24BELLars Van Loocke (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem34´11"
25BELFerre Urkens (BEL)34´13"
26BELJoren Jacobs (BEL)34´16"
27BELRuben Van Den Broeck (BEL)AA-Drink Jongerenteam34´25"
28BELHannes De Neve (BEL)34´29"
29BELJelle Wouters (BEL)Team Kempen34´43"
30BELDiego Nachtergaele (BEL)Debondt Verandas Cycling Team34´43"
31BELGrim Artoos (BEL)Young Cycling Talent D&d34´56"
32BELWitse Omloop (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC35´07"
33BELVanhoutte Ruysschaert (BEL)35´15"
34BELRune Verstraete (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw35´22"
35BELLewis Delaere (BEL)Young Cycling Team Middelkerke35´30"
36BELVictor Van Dijck (BEL)35´30"
37BELRemco Sansen (BEL)35´30"
38BELXenna De Bruyckere (BEL)Proximus-AlphamotorhomesU15V
39BELChloë Van Den Eede (BEL)35´30"
40BELSimen Ver Eecke (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam35´52"
41BELDaan Van De Gehuchte (BEL)Sportcomite Het Vliegend Wiel Klein-Sinaai Vzw36´21"
42BELFebe De Smedt (BEL)36´35"
43BELFlor Cremmery (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust36´37"
44BELSenne Waterschoot (BEL)36´49"
45BELMilan De Laet (BEL)Hermans Cycling Team37´18"
46BELJaro Benhaddou (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.37´33"
47BELJana Van Der Veken (BEL)U15V
48BELMathias Mensaert (BEL)Super Bikers Ecole Vtt38´02"
49BELMatthias Muyldermans (BEL)Kzlwc Heylen38´56"
50BELLani Wittevrongel (BEL)39´37"
51BELLennert Van Wiele (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team41´07"
52BELVictor Van Der Kelen (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team41´41"
53BELAmalia Dewaele (BEL)U15V
54BELMarie Van De Kerkhof (BEL)1
55BELLudovic Huegaerts (BEL)1

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden