De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Leuven - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Leuven - Uitslagen Heren 2019/2020

BelgiëBelgië - 22 Februari 2020


Veldrijden Heren-Elite - 22 Februari 2020


1BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions58:07
2BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
3NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions00:01
4BELNiels Vandeputte (BEL)Corendon - Circus00:41
5BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:43
6NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix00:43
7BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions00:43
8BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers00:43
9BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:18
10NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans01:19
11BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:33
12BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Baloise Lions01:40
13BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve01:56
14BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:01
15BELArne Vrachten (BEL)02:09
16BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Baloise Lions02:16
17BELSeppe Rombouts (BEL)Iko-Crelan02:49
18BELTimo Kielich (BEL)Creafin - Fristads02:56
19BELLander Loockx (BEL)Group Hens - Maes Containers03:16
20BELWout Vervoort (BEL)Iko-Crelan03:16
21BELJulian Siemons (BEL)AA-Drink Jongerenteam04:06
22BELLen Dejonghe (BEL)Group Hens Maes Containers04:28
23BELRyan Cortjens (BEL)Iko-Crelan04:33
24BELJelle Vermoote (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC-1 ronde
25BELDolf Pemen (BEL)Proximus-Alphamotorhomes
26BELStef Janse (BEL)Brain² Olympia Tienen
27BELGrégory Careme (BEL)Rvc Ottignies
28GBRFinn Mansfield (GBR)--3 rondeS
29BELYdris Salomez (BEL)Proximus-Alphamotorhomes
30BELRobbe Mellaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d-4 rondeS
31BELVincent Oger (BEL)Entente Cycliste de Wallonie-5 rondeS

Veldrijden Heren - Junioren - 22 Februari 2020


1BELThibau Nys (BEL)40:52
2BELYorben Lauryssen (BEL)Callant-Doltcini CT00:16
3BELMathis Avondts (BEL)Iko-Crelan00:16
4BELWard Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:16
5BELArne Baers (BEL)Callant-Doltcini CT00:56
6BELLukas Vanderlinden (BEL)Cannibal Team01:16
7NEDMatyas Kopecky (NED)01:34
8ITALorenzo Masciarelli (ITA)Callant-Doltcini Cycling Team01:37
9BELFerre Geeraerts (BEL)Young Cycling Talent D&d02:08
10BELElio Clarysse (BEL)Bike Advice - Itaf CT02:12
11BELVictor Van De Putte (BEL)AA-Drink Jongerenteam02:37
12NEDLevi Van Hoften (NED)02:50
13BELAaron Heymans (BEL)Debondt Verandas Cycling Team02:57
14BELLennert Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:02
15BELWannes Verstraelen (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:38
16BELToon Sluydts (BEL)WK Noord-West-Brabant04:03
17BELSeppe Wauters (BEL)Brain² Olympia Tienen04:48
18BELNoah Meert (BEL)Proximus-Alphamotorhomes05:20
19BELMatthias De Meester (BEL)Young Cycling Talent D&d06:01
20BELDevin Van Hoolandt (BEL)De Dijlespurters V.v. Mechelen V.z.w.+1 ronde
21BELBram Marx (BEL)Sport EN Moedig Genk
22BELJonas Mertens (BEL)+2 rondes
23BELSiebe Caems (BEL)Wsc Hand In Hand Baal
24BELLucas Vanden Heede (BEL)Individueel

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 22 Februari 2020


1BELAaron Dockx (BEL)Iko-Crelan28:20
2BELNiels Ceulemans (BEL)Callant-Doltcini CT00:06
3GERSilas Kuschla (GER)RC Blau-Gelb 1927 Langenhagen e.V.00:10
4BELKenay De Moyer (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:44
5BELDamon Bellon (BEL)Iko-Crelan01:24
6BELRune Jacobs (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:27
7BELArne De Clercq (BEL)Isorex Cycling Team02:38
8BELJasper Van Calster (BEL)Circuit Zolder - Heusden-Zolder02:42
9BELJean-Bapiste Declercq (BEL)02:52
10BELJarne Smets (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.03:07
11BELMilan Princen (BEL)Wac Team03:56
12BELTheo Devoet (BEL)Isorex Cycling Team05:19
13BELAdrien Paulart (BEL)05:24
14BELMilan Lenaers (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare06:43
15BELSiebe Heremans (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:54
16BELIlias Simons (BEL)+1 ronde
17BELLukas Nelissen (BEL)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden