De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Internationale Sluitingsprijs - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Internationale Sluitingsprijs - Uitslagen Dames 2019/2020

BelgiëBelgië - Oostmalle - 23 Februari 2020


Veldrijden Dames-Elite - 23 Februari 2020


1NEDAnnemarie Worst (NED)77744:46
2NEDDenise Betsema (NED)Pauwels Sauzen - Bingoal00:07
3NEDInge Van Der Heijden (NED)Waow Deals Pro Cycling Team00:40
4BELSanne Cant (BEL)Iko-Crelan00:55
5FRAMarion Norbert Riberolle (FRA)Experza Pro CX01:11
6BELEllen Van Loy (BEL)Telenet - Baloise Lions01:29
7NEDAniek Van Alphen (NED)Kleur OP Maat - Bns Technics01:34
8NEDMaud Kaptheijns (NED)Pauwels-Sauzen - Bingoal01:39
9BELLoes Sels (BEL)Iko01:46
10ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)77701:51
11BELLaura Verdonschot (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:27
12NEDLindy Van Anrooij (NED)Team 18502:33
13NEDVeerle Goossens (NED)02:38
14BELKaren Verhestraeten (BEL)Iko-Crelan02:45
15BELMarthe Truyen (BEL)Telenet Baloise Lions02:53
16NEDManon Bakker (NED)Experza Pro CX03:01
17NEDMascha Mulder (NED)Group Hens - Maes Containers03:43
18BELKiona Crabbe (BEL)03:49
19BELJoyce Vanderbeken (BEL)03:57
20BELJinse Peeters (BEL)04:00
21FRAPauline Delhaye (FRA)Quick Cycling Team04:01
22BELSterre Vervloet (BEL)04:34
23BELSuzanne Verhoeven (BEL)04:40
24BELKelly Van Den Steen (BEL)04:45
25NEDMarlies Vos (NED)04:45
26BELMirthe Van Den Brande (BEL)Vondelmolen Cycling Team04:54
27BELJulie Brouwers (BEL)05:21
28NEDElodie Kuijper (NED)05:42
29GBRIshbel Strathdee (GBR)05:59
30NEDIsa Nomden (NED)06:11
31BELShana Maes (BEL)Vondelmolen Cycling Team06:53
32BELLise Van Wunsel (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC07:41
33BELTinne Vermeiren (BEL)Kleur OP Maat - Bns Technics-1 ronde
34GERKatharina Julia Hinz (GER)Individueel
35BELMeg de Bruyne (BEL)
36BELKiona Dhont (BEL)Vondelmolen Cycling Team-2 rondeS
37USACorey Coogan Cisek (USA)
38LUXLaetitia Maus (LUX)LC Tetange
39BELTine Rombouts (BEL)
40GERDiana Steffenhagen (GER)
41BELValerie Boonen (BEL)Elboka Cycling Team
42BELEline Steenhuysen (BEL)AA-Drink Jongerenteam
43NEDAnouk Reen (NED)-3 rondeS
44IRLMichelle Geoghegan (IRL)
45NEDLisette Schoon (NED)
46BELRosalie Janssens (BEL)
47BELEmily De Cuyper (BEL)
48BELJo Blanchaert (BEL)
49BELLaura Poulissen (BEL)

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden