De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Middelkerke - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Middelkerke - Uitslagen Heren 2019/2020

BelgiëBelgië - 15 Februari 2020


Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 15 Februari 2020


1BELAaron Dockx (BEL)Iko-Crelan31:48
2BELNiels Ceulemans (BEL)Callant-Doltcini CT00:30
3BELKenay De Moyer (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:52
4GERSilas Kuschla (GER)RC Blau-Gelb 1927 Langenhagen e.V.01:06
5BELDario Van Der Heyden (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:10
6NEDMenno Huising (NED)Westland Wil Vooruit01:13
7BELVictor Delbarge (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare02:19
8BELDamon Bellon (BEL)Iko-Crelan02:26
9BELSenne Bauwens (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare02:31
10BELBrent Baert (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare03:24
11BELArne De Clercq (BEL)Isorex Cycling Team03:35
12BELJasper Van Calster (BEL)Circuit Zolder - Heusden-Zolder04:41
13BELJean-Bapiste Declercq (BEL)05:05
14BELArthur De Backer (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team05:06
15NEDBart Kastelein (NED)05:21
16BELMatteo De Smet (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem05:29
17BELMiles Gevaert (BEL)Gaverzicht-BE-Okay05:58
18BELMathieu Wulleman (BEL)Vzw WP de Molenspurters Meulebeke07:31
19BELTheo Devoet (BEL)Isorex Cycling Team08:02
20BELBenno Ceenaeme (BEL)Gaverzicht-BE-Okay11:39
21BELMilan Lenaers (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare+1 ronde
22BELJelle Brondeel (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team
23BELLoïc Vandenbussche (BEL)

Veldrijden Heren - 1ste jaars Nieuwelingen - 15 Februari 2020


1BELViktor Vandenberghe (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem33:26
2BELMike Uytterhoeven (BEL)Iko-Crelan00:34
3BELWies Nuyens (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team00:56
4BELBram Sprangers (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:37
5BELWillem Janssens (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:50
6BELYoran Maertens (BEL)Wielerteam Ieper01:50
7BELRobbe Marchand (BEL)Cyclocross Team MJ Wood02:25
8NEDSjors Lugthart (NED)03:24
9BELLennert Van Lommel (BEL)Stageco Cycling Team03:29
10BELSimen Ver Eecke (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam04:58
11BELRemco Sansen (BEL)05:45
12BELLars Van Loocke (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem06:14
13BELSam Neerinckx (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team06:20
14BELLance Cannoot (BEL)Debondt Verandas Cycling Team06:40
15BELGilles Burssens (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare07:01
16BELRobbe Brabant (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare08:00
17BELDiego Nachtergaele (BEL)Debondt Verandas Cycling Team08:32
18BELLewis Delaere (BEL)Young Cycling Team Middelkerke08:38
19BELLau Duprez (BEL)08:55
20BELRune Casier (BEL)Wielerteam Ieper09:08
21BELLucas Windels (BEL)Cyclo Club Armentierois+1 ronde
22BELArthur Theunisse (BEL)
23BELJoppe Joije (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam
24BELChaunes Casteleyn (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare
25BELJorben Polus (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC
26Seppe Vanthourenhout ()

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden