De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/06 | AUS | Adelaide | National Series Australia | Beëindigd |
03/06 | AUS | Adelaide 2 | National Series Australia | Beëindigd |
23/06 | AUS | Terrey Hills | National Series Australia | Beëindigd |
24/06 | AUS | Terrey Hills 2 | National Series Australia | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/08 | Santiago de Chile | Chileens NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/08 - 12/08 | San Miranda | Australische NK | National Series Australia | Beëindigd |
25/08 | AUS | Essendon Fields | National Series Australia | Beëindigd |
26/08 | AUS | Essendon Fields 2 | National Series Australia | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/09 | BEL | Steenhuffel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
01/09 - 02/09 | USA | Deschutes Brewerey Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
02/09 | CHN | Qiansen Trophy | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/09 | BEL | Kessel-Fort | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
08/09 - 09/09 | USA | Rochester Cyclo-Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
09/09 | BEL | Wiekevorst | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
15/09 | BEL | Vorselaar | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
15/09 | BEL | Knesselaere | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
15/09 - 16/09 | USA | Nittany Lion Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
16/09 | BEL | Geraardsbergen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/09 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Baden | EKZ Cross Tour Heren | D. van der Poel |
16/09 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Baden | EKZ Cross Tour Dames | E. Brandau |
16/09 | BEL | Koningshooikt | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
19/09 | Reno | Reno Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/09 | Waterloo | Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
22/09 | BEL | Stabroek | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
23/09 | USA | Wereldbeker Dames - Waterloo | Wereldbeker Dames | M. Vos |
23/09 | SUI | Radcross Illnau | Andere wedstrijden | Beëindigd |
23/09 | BEL | Hoboken | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
23/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Waterloo | Wereldbeker Heren-Elite | T. Aerts |
28/09 | CZE | Unicov | Toi Toi Cup | Beëindigd |
28/09 - 30/09 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
29/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Iowa | Wereldbeker Heren-Elite | T. Aerts |
29/09 | USA | Wereldbeker Dames - Iowa City | Wereldbeker Dames | K. Keough |
29/09 | SVK | Poprad | Andere wedstrijden | Beëindigd |
30/09 | USA | KMC Cyclo-Cross Festival | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
30/09 | BEL | Kasterlee | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/10 | FRA | Lutterbach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/10 | Meulebeke | Berencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/10 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | Beëindigd |
06/10 | BEL | Alsemberg - Beersel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
06/10 - 07/10 | West Sacramento | WSCXGP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
06/10 - 07/10 | Baltimore | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
07/10 | BEL | Ronse | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/10 | SVK | GP Rakova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/10 | Belfast | Bioracer International Cyclo-Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/10 | Helsingør | Kronborg Cyclocross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/10 | GBR | National Trophy - Derby | National Trophy Series Heren | B. Merlier |
07/10 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Dames | B. Crumpton |
07/10 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Junioren | B. Tulett |
07/10 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Aigle | EKZ Cross Tour Heren | V. Baestaens |
07/10 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Aigle | EKZ Cross Tour Dames | D. Betsema |
07/10 | BEL | Moerkerke | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
07/10 | BEL | Nossegem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
08/10 | JAP | Ibaraki Cyclo-Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/10 | Lokeren | Rapencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/10 | CZE | Jicin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
13/10 | BEL | Lichtaart | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
13/10 - 14/10 | Gloucester | GP of Gloucester | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
13/10 - 14/10 | Boulder | Us Open | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
14/10 | FRA | Challenge National Junioren - Razès | Challenge National Junioren | T. Thomas |
14/10 | NED | Superprestige Dames - Gieten | Superprestige Dames | A. Worst |
14/10 | NED | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | T. Vandebosch |
14/10 | NED | Superprestige Dames U23 - Gieten | Superprestige U23 Dames | F. Nagengast |
14/10 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | W. Meeussen |
14/10 | NED | Gieten | Superprestige U-17 | Beëindigd |
14/10 | ESP | Xaxancx | Andere wedstrijden | Beëindigd |
14/10 | FRA | Challenge National - Razès | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
14/10 | FRA | Challenge National Dames - Razès | Challenge National Dames | J. Vanderbeken |
14/10 | FRA | Challenge National - Razès | Challenge National U-23 | E. Fine |
14/10 | BEL | Zingem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
14/10 | NED | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | M. van der Poel |
18/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/10 | BEL | Superprestige Dames U23 - Boom | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
20/10 | BEL | Superprestige - Boom | Superprestige Heren | M. van der Poel |
20/10 | BEL | Superprestige Dames - Boom | Superprestige Dames | K. Van De Steene |
20/10 | BEL | Superprestige - U23 - Boom | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
20/10 | BEL | Superprestige Junioren - Boom | Superprestige Junioren | L. Belmans |
20/10 | BEL | Boom | Superprestige U-17 | Beëindigd |
20/10 | SVK | GP Podbrezova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/10 | CAN | Sherbrooke CX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
20/10 - 21/10 | Washington | DCCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/10 | SUI | Wereldbeker - Heren Elite - Bern | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
21/10 | SUI | Wereldbeker Dames - Bern | Wereldbeker Dames | M. Vos |
21/10 | SUI | Wereldbeker - Heren U23 - Bern | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
21/10 | SUI | Wereldbeker - Heren Junioren - Bern | Wereldbeker - Heren Junioren | W. Meeussen |
21/10 | SWE | Stockholm | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/10 | Ternitz | Tage Des Querfeldeinsports | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/10 | Cles | Trofeo Nuovi Investimenti | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/10 | BEL | Roeselare | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
21/10 | BEL | Heusden-Zolder | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
23/10 | NED | Kiremko Nacht van Woerden | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/10 | ESP | Ziklo Kross Laudio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/10 | BEL | Neerpelt | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/10 | CZE | Slaný | Toi Toi Cup | Beëindigd |
27/10 - 28/10 | Jamesburg | HPCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
27/10 - 28/10 | Covington | Cincinnati | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
28/10 | BEL | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | M. Vos |
28/10 | BEL | Superprestige - U23 - Ruddervoorde | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
28/10 | BEL | Superprestige Dames U23 - Ruddervoorde | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
28/10 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | W. Meeussen |
28/10 | BEL | Ruddervoorde | Superprestige U-17 | Beëindigd |
28/10 | ESP | Elorrioko Ziklokrosa Basqueland | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | FRA | Jablines | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | GER | Münich Super Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | SVK | GP Trnava | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | JAP | Tohoku CX Project Sagea Round | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | GBR | National Trophy - Irvine | National Trophy Series Heren | I. Field |
28/10 | GBR | National Trophy Series - Irvine | National Trophy Series Dames | F. James |
28/10 | GBR | National Trophy Series - Irvine | National Trophy Series Junioren | J. Young |
28/10 | BEL | Herenthout | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
28/10 | BEL | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | Oudenaarde | Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Dames | K. Van De Steene |
01/11 | Oudenaarde | DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Koppenbergcross | Trofee Bpost Bank U-23 | T. Arensman |
01/11 | Oudenaarde | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Koppenbergcross | Trofee Bpost Trophy Junioren | Y. Lauryssen |
01/11 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee - Oudenaarde - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Heren | T. Aerts |
03/11 | ESP | Manileu | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/11 | Midland | The Silver Goose | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
03/11 | BEL | Rijkevorsel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
03/11 - 04/11 | Rosmalen | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
03/11 - 04/11 | Midland | Panamerikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
03/11 - 04/11 | USA | Rad Racing GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
04/11 | ESP | Vic | Andere wedstrijden | Beëindigd |
04/11 | BEL | Hofstade-Zemst | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
04/11 | BEL | Tielt | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
10/11 | Chiba | Starlight-Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/11 | Peterborough | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/11 | Niel | DVV Verzekeringen Trofee - Jaarmarktcross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
10/11 | BEL | Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Jaarmarktcross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
10/11 | Niel | DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Jaarmarktcross | Trofee Bpost Bank U-23 | B. Turner |
10/11 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Jaarmarktcross | Trofee Bpost Trophy Junioren | D. Coremans |
10/11 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
10/11 | BEL | Elst-Brakel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
10/11 - 11/11 | Northampton | Northampton International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
11/11 | FRA | Challenge National Junioren - Pierric | Challenge National Junioren | B. Dujardin |
11/11 | BEL | Superprestige Dames - Gavere | Superprestige Dames | A. Arzuffi |
11/11 | BEL | Superprestige - U23 - Gavere | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
11/11 | BEL | Superprestige Dames U23 - Gavere | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
11/11 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | R. Cortjens |
11/11 | BEL | Gavere | Superprestige U-17 | Beëindigd |
11/11 | Madiswil | Flückiger Cross Madiswil | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/11 | ESP | Cyclo-cros Internacional de Karrantza | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/11 | SVK | GP Kosice | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/11 | Peterborough | PTBOCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
11/11 | FRA | Challenge National - Pierric | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
11/11 | FRA | Challenge National Dames - Pierric | Challenge National Dames | M. Petit |
11/11 | FRA | Challenge National - Pierric | Challenge National U-23 | A. Benoist |
11/11 | GBR | National Trophy - Crawley | National Trophy Series Heren | T. Joseph |
11/11 | GBR | National Trophy Series - Crawley | National Trophy Series Dames | A. Kay |
11/11 | GBR | National Trophy Series - Crawley | National Trophy Series Junioren | L. Askey |
11/11 | BEL | Superprestige - Gavere | Superprestige Heren | M. van der Poel |
17/11 | Tabor | Wereldbeker Dames - Tabor | Wereldbeker Dames | L. Brand |
17/11 | CZE | Wereldbeker - Heren U23 - Tabor | Wereldbeker - Heren U23 | T. Pidcock |
17/11 | CZE | Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor | Wereldbeker - Heren Junioren | W. Meeussen |
17/11 | BEL | Uitbergen | Veldritten Nationaal Niveau | |
17/11 | BEL | Boortmeerbeek | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/11 | Tabor | Wereldbeker - Heren Elite - Tabor | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
17/11 - 18/11 | JAP | Rapha Nobeyama Supercross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/11 - 18/11 | Indianapolis | Major Taylor Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
17/11 - 18/11 | Suffern | Supercross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
18/11 | ESP | Gran Premi Les Franqueses Del Valles | Andere wedstrijden | Beëindigd |
18/11 | Bergen | Noorse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
18/11 | Hamme | Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Flandriencross | Trofee BPost Bank Dames | A. Worst |
18/11 | Hamme | DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Flandriencross | Trofee Bpost Bank U-23 | T. Kielich |
18/11 | Hamme | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Flandriencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Nys |
18/11 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Hittnau | EKZ Cross Tour Heren | D. van der Poel |
18/11 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Hittnau | EKZ Cross Tour Dames | D. Betsema |
18/11 | Hamme | DVV Verzekeringen Trofee - Flandriencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
24/11 | Wachtebeke | Ambiancecross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
24/11 | SVK | Grand Prix Topolcianky | Andere wedstrijden | Beëindigd |
24/11 | BEL | Lille | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
25/11 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | D. Betsema |
25/11 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 | T. Pidcock |
25/11 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren | P. Ronhaar |
25/11 | JAP | Kansai Cyclocross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
25/11 | ITA | Trofeo Coop Ed. Brugherio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
25/11 | GBR | National Trophy - York | National Trophy Series Heren | G. Siebens |
25/11 | GBR | National Trophy Series - York | National Trophy Series Dames | H. Harnden |
25/11 | GBR | National Trophy Series - York | National Trophy Series Junioren | S. Wyllie |
25/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/12 | Abadiño | Abadiñoko Udala Saria Ziklokrosa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/12 | BEL | Hasselt | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/12 - 02/12 | Garland | Resolution Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
01/12 - 02/12 | Warwick | NBX GP of Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
02/12 | Mol | Zilvermeercross Mol | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/12 | Ametzaga de Zuia | Trofeo San Andres | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/12 | Bensheim | Radcross Grandprix | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/12 | SVK | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/12 | BEL | Essen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | Fae di Oderzo | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | Troyes | Troyes - Rosière | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | CZE | Jabkenice | Toi Toi Cup | Beëindigd |
08/12 | BEL | Kortemark | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
08/12 - 09/12 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
08/12 - 09/12 | Broken Arrow | Ruts N' Guts | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
09/12 | ESP | Igorre | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/12 | ITA | Trofeo di Gorozia | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/12 | Overijse | Druivencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/12 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/12 | GBR | National Trophy - Ipswich | National Trophy Series Heren | B. Merlier |
09/12 | GBR | National Trophy Series - Ipswich | National Trophy Series Dames | B. Crumpton |
09/12 | GBR | National Trophy Series - Ipswich | National Trophy Series Junioren | L. Askey |
09/12 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Eschenbach | EKZ Cross Tour Heren | L. Forster |
09/12 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Eschenbach | EKZ Cross Tour Dames | D. Betsema |
15/12 | ESP | Ciclo-cross Ciudad de Xativa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/12 | Antwerpen | Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Scheldecross | Trofee BPost Bank Dames | D. Betsema |
15/12 | BEL | DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Scheldecross | Trofee Bpost Bank U-23 | N. Vandeputte |
15/12 | Antwerpen | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Scheldecross | Trofee Bpost Trophy Junioren | L. Boven |
15/12 | CZE | Mlada Boleslav | Toi Toi Cup | Beëindigd |
15/12 | Antwerpen | DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
15/12 - 16/12 | JAP | Utsunomiya | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/12 - 12/01 | CZE | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
16/12 | BEL | Superprestige Dames - Zonhoven | Superprestige Dames | S. Cant |
16/12 | BEL | Superprestige - U23 - Zonhoven | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
16/12 | BEL | Superprestige Dames U23 - Zonhoven | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
16/12 | BEL | Superprestige Junioren - Zonhoven | Superprestige Junioren | R. Cortjens |
16/12 | BEL | Zonhoven | Superprestige U-17 | Beëindigd |
16/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
16/12 | Stadl Paura | GP Lambach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/12 | Vittorio Veneto | Vittorio Veneto | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/12 | Louisville | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
16/12 | BEL | Lichtervelde | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
16/12 | BEL | Superprestige - Zonhoven | Superprestige Heren | M. van der Poel |
22/12 | Sint-Niklaas | Waaslandcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/12 | Sibiu | Roemeense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
23/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | L. Brand |
23/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Namen | Wereldbeker - Heren U23 | T. Pidcock |
23/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Namen | Wereldbeker - Heren Junioren | R. Cortjens |
23/12 | BEL | Balegem-Oosterzele | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
23/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames | M. Vos |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren Junioren | R. Cortjens |
26/12 | Pfaffnau | GP Luzern | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/12 | BEL | Beernem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
26/12 | Zolder | Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
28/12 | Loenhout | Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Azencross | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
28/12 | BEL | DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Azencross | Trofee Bpost Bank U-23 | B. Turner |
28/12 | Loenhout | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Azencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | Beëindigd |
28/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee - Loenhout - Azencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
29/12 | BEL | Bredene - Versluys | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/12 | BEL | Kerniel - Borgloon | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
30/12 | FRA | Challenge National Junioren - Flamanville | Challenge National Junioren | T. Thomas |
30/12 | BEL | Superprestige Dames - Diegem | Superprestige Dames | S. Cant |
30/12 | BEL | Superprestige - U23 - Diegem | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
30/12 | BEL | Superprestige Dames U23 - Diegem | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
30/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | W. Meeussen |
30/12 | BEL | Diegem | Superprestige U-17 | Beëindigd |
30/12 | FRA | Challenge National - Flamanville | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
30/12 | FRA | Challenge National Dames - Flamanville | Challenge National Dames | M. Petit |
30/12 | FRA | Challenge National - Flamanville | Challenge National U-23 | A. Benoist |
30/12 | BEL | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/01 | Baal | Sack Zelfbouw Ladies Trofee - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | J. Neff |
01/01 | BEL | DVV Verzekeringen TrophyU-23 - GP Sven Nys | Trofee Bpost Bank U-23 | B. Turner |
01/01 | Baal | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - GP Sven Nys | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Nys |
01/01 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee - Baal - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Meilen | EKZ Cross Tour Heren | M. Meisen |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Meilen | EKZ Cross Tour Dames | J. Neff |
05/01 | BEL | Gullegem | Andere wedstrijden | Beëindigd |
05/01 | BEL | Vilvoorde II | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
06/01 | La Mézière | La Mézière | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/01 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee - Brussel | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
06/01 | BEL | Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Brussel | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
06/01 | BEL | DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Brussel | Trofee Bpost Bank U-23 | L. Loockx |
06/01 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Brussel | Trofee Bpost Trophy Junioren | R. Cortjens |
06/01 | GBR | National Trophy - Shrewsbury | National Trophy Series Heren | G. Van Der Meer |
06/01 | GBR | National Trophy Series - Shrewsbury | National Trophy Series Dames | F. James |
06/01 | GBR | National Trophy Series - Shrewsbury | National Trophy Series Junioren | L. Askey |
06/01 | BEL | Bonheiden | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
11/01 - 13/01 | Pontevedra | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | CZE | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | M. Boros |
12/01 - 13/01 | Kruibeke | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 - 13/01 | Brouch | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 - 13/01 | Gravesend | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 - 13/01 | Marrazes - Leiria | Portugese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 - 13/01 | Besançon | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 - 13/01 | Milano | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 - 13/01 | Huijbergen | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 - 13/01 | Kleinmachnow | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 | Munster | Ierse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 | POL | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 | Wien | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 | Miskolc | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 | Odense | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 | Sion | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/01 | FRA | Wereldbeker Dames - Pontchateau | Wereldbeker Dames | M. Vos |
20/01 | FRA | Wereldbeker - Heren U23 - Pontchateau | Wereldbeker - Heren U23 | T. Pidcock |
20/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Junioren - Pontchateau | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Nys |
20/01 | Zao | Zao - Sama Cup | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/01 | LUX | Leudelange | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/01 | BEL | Meer-Hoogstraten | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
20/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Elite - Pôntchateau | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
26/01 | Zonnebeke | Kasteelcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/01 | NED | Rucphen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/01 | Hoogerheide | Wereldbeker Dames - Hoogerheide | Wereldbeker Dames | L. Brand |
27/01 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
27/01 | Internationaal | Eindklassement | Wereldbeker Dames U-23 | C. del Carmen Alva. |
27/01 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren | W. Meeussen |
27/01 | BEL | Assenede | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
27/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/02 - 03/02 | Bogense | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
06/02 | Maldegem | Augustijn Parkcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/02 | Lille | Sack Zelfbouw Ladies Trofee - Krawatencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
09/02 | Lille | DVV Verzekeringen TrophyU-23 - Krawatencross | Trofee Bpost Bank U-23 | T. Pidcock |
09/02 | Lille | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Krawatencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Nys |
09/02 | Lille | DVV Verzekeringen Trofee - Krawatencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
10/02 | BEL | Superprestige Dames - Hoogstraten | Superprestige Dames | S. Cant |
10/02 | BEL | Superprestige - U23 - Hoogstraten | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
10/02 | BEL | Superprestige Dames U23 - Hoogstraten | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
10/02 | BEL | Superprestige Junioren - Hoogstraten | Superprestige Junioren | T. Nys |
10/02 | BEL | Hoogstraten | Superprestige U-17 | Beëindigd |
10/02 | BEL | Superprestige - Hoogstraten | Superprestige Heren | M. van der Poel |
16/02 | BEL | Superprestige Dames - Middelkerke | Superprestige Dames | D. Betsema |
16/02 | BEL | Superprestige - U23 - Middelkerke | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
16/02 | BEL | Superprestige Dames U23 - Middelkerke | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
16/02 | BEL | Superprestige Junioren - Middelkerke | Superprestige Junioren | W. Meeussen |
16/02 | BEL | Middelkerke | Superprestige U-17 | Beëindigd |
16/02 | Middelkerke | Superprestige - Noordzeecross | Superprestige Heren | M. van der Poel |
17/02 | Hulst | Vestingcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/02 | BEL | Hechtel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
23/02 | BEL | Leuven | Andere wedstrijden | Beëindigd |
24/02 | Oostmalle | Internationale Sluitingsprijs | Andere wedstrijden | Beëindigd |