De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/08 | Adelaide | Australische NK | National Series Australia | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/09 | BEL | Steenhuffel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
03/09 | BEL | Kessel-Fort | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
03/09 - 06/09 | CHN | Qiansen Trophy | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/09 - 10/09 | Rochester | Rochester Cyclo-Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
10/09 | BEL | GP Stad Eeklo | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/09 | BEL | Wiekevorst | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
15/09 - 16/09 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
16/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Iowa | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
16/09 | USA | Wereldbeker Dames - Iowa City | Wereldbeker Dames | K. Nash |
16/09 | BEL | Vorselaar | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
16/09 | BEL | Knesselaere | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/09 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Baden | EKZ Cross Tour Heren | K. Vantornout |
17/09 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Baden | EKZ Cross Tour Dames | A. Worst |
17/09 | BEL | Koningshooikt | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
20/09 | Las Vegas | Crossvegas | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
22/09 | Waterloo | Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
23/09 | BEL | Stabroek | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
24/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Waterloo | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
24/09 | USA | Wereldbeker Dames - Waterloo | Wereldbeker Dames | S. Cant |
24/09 | SUI | Radcross Illnau | Andere wedstrijden | Beëindigd |
24/09 | BEL | Emelgem-Izegem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
24/09 | BEL | Hoboken | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
28/09 | CZE | Slaný | Toi Toi Cup | Beëindigd |
29/09 - 01/10 | Thompson | KMC Cyclo-Cross Festival | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
30/09 | BEL | Neerpelt | Andere wedstrijden | Beëindigd |
30/09 | BEL | Vollezele | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/10 | NED | Superprestige Dames - Gieten | Superprestige Dames | M. Kaptheijns |
01/10 | NED | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | J. Dekker |
01/10 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | R. Kamp |
01/10 | NED | Gieten | Superprestige U-17 | S. Alvarado |
01/10 | West Sacramento | WSCXGP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
01/10 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Bern | EKZ Cross Tour Heren | M. Wildhaber |
01/10 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Bern | EKZ Cross Tour Dames | J. Neff |
01/10 | BEL | Zele | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
01/10 | BEL | Kasterlee | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
01/10 | NED | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | M. van der Poel |
07/10 | Meulebeke | Berencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/10 | CZE | Jabkenice | Toi Toi Cup | Beëindigd |
07/10 | BEL | Elst-Brakel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
07/10 - 08/10 | Baltimore | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
08/10 | SVK | GP Rakova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/10 | FRA | Lutterbach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/10 | DEN | Kronborg Cyclocross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/10 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee - Ronse - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Heren | L. van der Haar |
08/10 | Ronse | Ijsboerke Ladies Trophy - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Dames | K. Compton |
08/10 | Ronse | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
08/10 | Ronse | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Trophy Junioren | L. Rouiller |
08/10 | Ronse | DVV Verzekeringen U-17 - GP Mario Declercq | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | S. Alvarado |
08/10 | GBR | National Trophy - Derby | National Trophy Series Heren | I. Field |
08/10 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Dames | B. Crumpton |
08/10 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Junioren | B. Tulett |
08/10 | BEL | Nossegem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
08/10 | BEL | Ardooie | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
09/10 | JAP | Ibaraki Cyclo-Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
14/10 | Kruibeke | Polderscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
14/10 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | Beëindigd |
14/10 - 15/10 | Gloucester | GP of Gloucester | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
14/10 - 15/10 | Boulder | Us Open | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
15/10 | BEL | Superprestige Dames - Zonhoven | Superprestige Dames | M. Kaptheijns |
15/10 | BEL | Superprestige - U23 - Zonhoven | Superprestige - U23 | J. Dekker |
15/10 | BEL | Superprestige Junioren - Zonhoven | Superprestige Junioren | P. Ronhaar |
15/10 | BEL | Zonhoven | Superprestige U-17 | Beëindigd |
15/10 | FRA | Challenge National - Besançon | Challenge National de Cyclo Cross Heren | S. Chainel |
15/10 | FRA | Challenge National Dames - Besançon | Challenge National Dames | L. Chainel |
15/10 | FRA | Challenge National - Besançon | Challenge National U-23 | J. Dubau |
15/10 | FRA | Challenge National Junioren - Besançon | Challenge National Junioren | J. Delbove |
15/10 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Aigle | EKZ Cross Tour Heren | S. Zahner |
15/10 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Aigle | EKZ Cross Tour Dames | P. Havlikova |
15/10 | BEL | Zingem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
15/10 | BEL | Superprestige - Zonhoven | Superprestige Heren | M. van der Poel |
19/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/10 | BEL | Superprestige - Boom | Superprestige Heren | W. Van Aert |
21/10 | BEL | Superprestige Dames - Boom | Superprestige Dames | M. Kaptheijns |
21/10 | BEL | Superprestige - U23 - Boom | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
21/10 | BEL | Superprestige Junioren - Boom | Superprestige Junioren | X. Geysels |
21/10 | SVK | Podbrezova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/10 - 22/10 | Washington | DCCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/10 - 22/10 | Midland | The Silver Goose | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
22/10 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | M. Kaptheijns |
22/10 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 | T. Pidcock |
22/10 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren | P. Ronhaar |
22/10 | SWE | Stockholm | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/10 | FRA | Balan - Ardennes | Andere wedstrijden | B. Merlier |
22/10 | Ternitz | Tage Des Querfeldeinsports | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/10 | FRA | Balan - Ardennes | Andere dameswedstrijden | J. Wiel |
22/10 | BEL | Heusden-Zolder | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
22/10 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
24/10 | NED | Kiremko Nacht van Woerden | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | ESP | Ziklo Kross Laudio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | s-Hertogenbosch | GP Brabant | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | SVK | GP Dolna Krupa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/10 | Sherbrooke | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
28/10 | CZE | Holé Vrchy | Toi Toi Cup | Beëindigd |
28/10 | BEL | Alsemberg - Beersel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
28/10 | BEL | Kortemark | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
28/10 - 29/10 | Jamesburg | HPCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
28/10 - 29/10 | Cincinnati | Cincinnati Cyclocross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
29/10 | BEL | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | M. Kaptheijns |
29/10 | BEL | Superprestige - U23 - Ruddervoorde | Superprestige - U23 | J. Dekker |
29/10 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | R. Kamp |
29/10 | BEL | Ruddervoorde | Superprestige U-17 | T. Nys |
29/10 | JAP | Tohoku CX Project Sagea Round | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/10 | SVK | GP Trnava | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/10 | Muskiz | Trofeo Ayuntamiento de Muskiz | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
29/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/10 | Nokia | Finse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
29/10 | GBR | National Trophy - Abergavenny | National Trophy Series Heren | T. Pidcock |
29/10 | GBR | National Trophy Series - Abergavenny | National Trophy Series Dames | B. Crumpton |
29/10 | GBR | National Trophy Series - Abergavenny | National Trophy Series Junioren | S. Flynn |
29/10 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Hittnau | EKZ Cross Tour Heren | M. Meisen |
29/10 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Hittnau | EKZ Cross Tour Dames | L. Chainel |
29/10 | BEL | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | Milano | Gran Premio Mamma E Papa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/11 | Oudenaarde | DVV Verzekeringen Trofee - Koppenberg | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
01/11 | Oudenaarde | Ijsboerke Ladies Trophy - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Dames | H. Wyman |
01/11 | Oudenaarde | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Koppenbergcross | Trofee Bpost Bank U-23 | T. Pidcock |
01/11 | Oudenaarde | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Koppenbergcross | Trofee Bpost Trophy Junioren | B. Tulett |
01/11 | Oudenaarde | DVV Verzekeringen U-17 - Koppenbergcross | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | L. Belmans |
04/11 | Chiba | Starlight-Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
04/11 | BEL | Rijkevorsel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
04/11 | BEL | Zelzate | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
04/11 - 05/11 | Louisville | Derby City Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
05/11 | Louisville | Panamerikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
05/11 | Tabor | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
05/11 | ESP | Cyclo-cros Internacional de Karrantza | Andere wedstrijden | Beëindigd |
05/11 | BEL | Hofstade-Zemst | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
05/11 | BEL | Arendonk | Veldritten Nationaal Niveau | L. Janssen |
11/11 | Niel | Jaarmarktcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/11 | CZE | Unicov | Toi Toi Cup | Beëindigd |
11/11 - 12/11 | Northampton | Northampton International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
12/11 | BEL | Superprestige Dames - Gavere | Superprestige Dames | E. Van Loy |
12/11 | BEL | Superprestige - U23 - Gavere | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
12/11 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | P. Ronhaar |
12/11 | BEL | Gavere | Superprestige U-17 | L. Belmans |
12/11 | Madiswil | Flückiger Cross Madiswil | Andere wedstrijden | Beëindigd |
12/11 | SVK | GP Kosice | Andere wedstrijden | Beëindigd |
12/11 | ESP | Elorrioko Ziklokrosa Basqueland | Andere wedstrijden | Beëindigd |
12/11 | Tulsa | Cyntery Hurtland | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
12/11 | Arendal | Noorse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/11 | FRA | Challenge National - La Mezière | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
12/11 | FRA | Challenge National Dames - La Mezière | Challenge National Dames | L. Chainel |
12/11 | FRA | Challenge National - La Mezière | Challenge National U-23 | J. Dubau |
12/11 | FRA | Challenge National Junioren - La Mezière | Challenge National Junioren | B. Rivet |
12/11 | GBR | National Trophy - Shrewsbury | National Trophy Series Heren | I. Field |
12/11 | GBR | National Trophy Series - Shrewsbury | National Trophy Series Junioren | B. Tulett |
12/11 | BEL | Superprestige - Gavere | Superprestige Heren | W. Van Aert |
18/11 | BEL | Uitbergen | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
18/11 - 19/11 | Los Angeles | CXLA Weekend | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
18/11 - 19/11 | Indianapolis | Major Taylor Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
18/11 - 19/11 | Suffern | Super Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
19/11 | DEN | Wereldbeker - Heren Elite - Bogense | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
19/11 | DEN | Wereldbeker Dames - Bogense | Wereldbeker Dames | S. Cant |
19/11 | DEN | Wereldbeker - Heren U23 - Bogense | Wereldbeker - Heren U23 | T. Pidcock |
19/11 | DEN | Wereldbeker - Heren Junioren - Bogense | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Kopecký |
19/11 | Stadl Paura | GP Lambach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/11 | JAP | Kansai Cyclocross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/11 | BEL | Boortmeerbeek | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
25/11 | GER | Wereldbeker - Heren Elite - Zeven | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
25/11 | GER | Wereldbeker Dames - Zeven | Wereldbeker Dames | S. Cant |
25/11 | GER | Wereldbeker - Heren U23 - Zeven | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
25/11 | GER | Wereldbeker - Heren Junioren - Zeven | Wereldbeker - Heren Junioren | P. Ronhaar |
25/11 | BEL | Lichtaart | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
25/11 - 26/11 | Nagano | Rapha Nobeyama Supercross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/11 | ITA | Trofeo Coop Ed. Brugherio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/11 | Hamme | DVV Verzekeringen Trofee - Flandriencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
26/11 | Hamme | Ijsboerke Ladies Trophy - Flandriencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
26/11 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Flandriencross | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
26/11 | Hamme | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Flandriencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | L. Rouiller |
26/11 | Hamme | DVV Verzekeringen U-17 - Flandriencross | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | T. Nys |
26/11 | GBR | National Trophy - Gravesend | National Trophy Series Heren | B. Merlier |
26/11 | GBR | National Trophy Series - Gravesend | National Trophy Series Dames | F. James |
26/11 | GBR | National Trophy Series - Gravesend | National Trophy Series Junioren | C. Mason |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/12 | SUI | Nyon | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/12 | BEL | Hasselt | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/12 | CZE | Milovice | Toi Toi Cup | Beëindigd |
02/12 - 03/12 | Warwick | NBX GP of Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
02/12 - 03/12 | Broken Arrow | Ruts N' Guts | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
03/12 | Mol | Zilvermeercross Mol | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/12 | JAP | Utsunomiya | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/12 | SUI | Sion | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/12 | Ametzaga de Zuia | Trofeo San Andres | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/12 | Bánovce nad Bebravou | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | M. Haring |
03/12 | FRA | Challenge National - Jablines | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Canal |
03/12 | FRA | Challenge National Dames - Jablines | Challenge National Dames | C. Majerus |
03/12 | FRA | Challenge National - Jablines | Challenge National U-23 | Y. Gras |
03/12 | FRA | Challenge National Junioren - Jablines | Challenge National Junioren | B. Rivet |
06/12 | Manileu | Trofeo Joan Soler Copa Espana | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | ESP | Gran Premi Les Franqueses Del Valles | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | Fae di Oderzo | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/12 | Gorizia | Trofeo di Gorozia | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/12 | CZE | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee - Essen - GP Rouwmoer | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
09/12 | BEL | Ijsboerke Ladies Trophy - Essen | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
09/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Essen | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
09/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Essen | Trofee Bpost Trophy Junioren | J. Bellens |
09/12 | Essen | DVV Verzekeringen U-17 - Essen | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | T. Nys |
09/12 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
09/12 | BEL | Varsenare | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
09/12 - 10/12 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
09/12 - 10/12 | Garland | Resolution Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
09/12 - 10/12 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/12 | BEL | Druivencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/12 | ESP | Igorre | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/12 | GBR | National Trophy - Bradford | National Trophy Series Heren | B. Merlier |
10/12 | GBR | National Trophy Series - Bradford | National Trophy Series Dames | F. James |
10/12 | GBR | National Trophy Series - Bradford | National Trophy Series Junioren | C. Mason |
10/12 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Eschenbach | EKZ Cross Tour Heren | M. Meisen |
10/12 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Eschenbach | EKZ Cross Tour Dames | E. Lechner |
16/12 | Antwerpen | DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
16/12 | Antwerpen | Ijsboerke Ladies Trophy - Scheldecross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
16/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Scheldecross | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
16/12 | Antwerpen | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Scheldecross | Trofee Bpost Trophy Junioren | W. Vervoort |
16/12 | Antwerpen | DVV Verzekeringen U-17 - Scheldecross | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | D. Coremans |
16/12 | BEL | Lichtervelde | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | E. Richards |
17/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Namen | Wereldbeker - Heren U23 | T. Pidcock |
17/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Namen | Wereldbeker - Heren Junioren | L. Rouiller |
17/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
23/12 | Sint-Niklaas | Waaslandcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
24/12 | BEL | Balegem-Oosterzele | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames | S. Cant |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren U23 | T. Pidcock |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Kopecký |
26/12 | SUI | Dagmersellen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/12 | BEL | Beernem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
26/12 | Zolder | Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
28/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee - Loenhout - Azencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
28/12 | Loenhout | Ijsboerke Ladies Trophy - Azencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
28/12 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Azencross | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
28/12 | Loenhout | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Azencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | R. Cortjens |
28/12 | Loenhout | DVV Verzekeringen U-17 - Azencross | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | W. Huybs |
29/12 | BEL | Bredene | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/12 | BEL | Vilvoorde | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
30/12 | BEL | Superprestige Dames - Diegem | Superprestige Dames | S. Cant |
30/12 | BEL | Superprestige - U23 - Diegem | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
30/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | L. Rouiller |
30/12 | FRA | Challenge National - Flamanville | Challenge National de Cyclo Cross Heren | C. Venturini |
30/12 | FRA | Challenge National Dames - Flamanville | Challenge National Dames | C. Majerus |
30/12 | FRA | Challenge National - Flamanville | Challenge National U-23 | J. Dubau |
30/12 | FRA | Challenge National Junioren - Flamanville | Challenge National Junioren | A. Charrin |
30/12 | BEL | Kerniel - Borgloon | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
30/12 | BEL | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | M. Meisen |
01/01 | Baal | Ijsboerke Ladies Trophy - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | K. Compton |
01/01 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - GP Sven Nys | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
01/01 | Baal | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - GP Sven Nys | Trofee Bpost Trophy Junioren | L. Rouiller |
01/01 | Baal | DVV Verzekeringen U-17 - GP Sven Nys | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | D. Coremans |
01/01 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee - Baal - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Meilen | EKZ Cross Tour Heren | Q. Hermans |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Meilen | EKZ Cross Tour Dames | J. Neff |
06/01 | Abadiño | Abadiñoko Udala Saria Ziklokrosa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/01 | NED | Huijbergen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/01 | BEL | Gullegem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
06/01 - 07/01 | St. Pölten | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
06/01 - 07/01 | Rome | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
07/01 | FRA | Lanarvily | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
07/01 | BEL | Leuven | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/01 | GBR | National Trophy - Ipswich | National Trophy Series Heren | B. Merlier |
07/01 | GBR | National Trophy Series - Ipswich | National Trophy Series Dames | B. Crumpton |
07/01 | GBR | National Trophy Series - Ipswich | National Trophy Series Junioren | L. Askey |
07/01 | BEL | Bonheiden | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
13/01 | Mladá Boleslav | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Kozieglowy | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Koksijde | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Melgaço | Portugese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | ESP | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Steinmaur | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Kayl | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Holbaek | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Gothenburg | Zweedse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Surhuisterveen | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Quelneuc | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | Bensheim | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 - 14/01 | GBR | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 | Leinster | Ierse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 | Reno | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 | HUN | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 | Zagreb | Kroatische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/01 | Zonnebeke | Kasteelcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/01 | Nommay | Wereldbeker Dames - Nommay | Wereldbeker Dames | K. Compton |
21/01 | FRA | Wereldbeker - Heren U23 - Nommay | Wereldbeker - Heren U23 | T. Aerts |
21/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Junioren - Nommay | Wereldbeker - Heren Junioren | M. Hendrikx |
21/01 | POR | Valongo | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/01 | LUX | Leudelange | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/01 | ITA | GP di Ciclocross Città di Vittorio Veneto | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/01 | Nommay | Wereldbeker - Heren Elite - Nommay | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
27/01 | NED | Rucphen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/01 | BEL | Meer-Hoogstraten | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
28/01 | Hoogerheide | Wereldbeker Dames - Hoogerheide | Wereldbeker Dames | S. Cant |
28/01 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 | E. Iserbyt |
28/01 | Internationaal | Eindklassement | Wereldbeker Dames U-23 | F. Nagengast |
28/01 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren | N. Vandeputte |
28/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/02 - 04/02 | Valkenburg | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
07/02 | Maldegem | Augustijn Parkcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/02 | Lille | Ijsboerke Ladies Trophy - Krawatencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
10/02 | Lille | DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Krawatencross | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Iserbyt |
10/02 | BEL | DVV Verzekeringen Trofee Junioren - Krawatencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | N. Vandeputte |
10/02 | Lille | DVV Verzekeringen U-17 - Krawatencross | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | L. Belmans |
10/02 | Lille | DVV Verzekeringen Trofee - Krawatencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
11/02 | BEL | Superprestige Dames - Hoogstraten | Superprestige Dames | S. Cant |
11/02 | BEL | Superprestige - U23 - Hoogstraten | Superprestige - U23 | E. Iserbyt |
11/02 | BEL | Superprestige Junioren - Hoogstraten | Superprestige Junioren | R. Kamp |
11/02 | BEL | Hoogstraten | Superprestige U-17 | D. Coremans |
11/02 | BEL | Superprestige - Hoogstraten | Superprestige Heren | M. van der Poel |
17/02 | BEL | Superprestige Dames - Middelkerke | Superprestige Dames | S. Cant |
17/02 | BEL | Superprestige - U23 - Middelkerke | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
17/02 | BEL | Superprestige Junioren - Middelkerke | Superprestige Junioren | N. Vandeputte |
17/02 | BEL | Middelkerke | Superprestige U-17 | L. Belmans |
17/02 | Middelkerke | Superprestige - Noordzeecross | Superprestige Heren | M. van der Poel |
18/02 | Hulst | Vestingcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
24/02 | Lebbeke | Kleicross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
25/02 | Oostmalle | Internationale Sluitingsprijs | Andere wedstrijden | Beëindigd |