De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

Koksijde

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2018/2019

BelgiëBelgië - Koksijde - 25 November 2018

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2018/2019


Wereldbeker Heren - Elite - 25 November 2018


1NEDMathieu van der Poel (NED)Corendon - Circus01:04:13
2BELWout Van Aert (BEL)Cibel-Cebon Offroad Team00:25
3BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions00:48
4NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions01:45
5NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions02:18
6BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:22
7BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:26
8BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team02:37
9NEDJoris Nieuwenhuis (NED)02:40
10BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team02:40
11BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus02:41
12GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Circus03:02
13BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts - 77703:30
14BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions03:32
15CZEMichael Boros (CZE)Creafin - Tüv Süd03:33
16NEDDavid van der Poel (NED)Corendon - Circus03:48
17BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions03:58
18BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice04:03
19BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Fidea Lions04:12
20BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice04:24
21BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Lions04:36
22BELVincent Baestaens (BEL)Vzw Koninklijke Stoempersclub - Leuven04:45
23BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team04:48
24BELTim Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd04:55
25ESPFelipe Orts Lloret (ESP)C.c Gusano05:13
26CZEAdam Toupalik (CZE)Steylaerts - 77705:44
27NEDSieben Wouters (NED)Kempense Cxv05:58
28NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles06:01
29ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)Nesta CX Team06:18
30FRAFabien Canal (FRA)Team Cross Safir Ganova06:42
31FRADavid Menut (FRA)-2 rondes
32BELWietse Bosmans (BEL)Creafin - Tüv Süd
33BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd
34FRAJoshua Dubau (FRA)
35FRAMatthieu Boulo (FRA)
36SUISimon Zahner (SUI)-3 rondes
37NEDGosse Van Der Meer (NED)
38ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite
39GBRIan Field (GBR)Neon Velo
40FRAYan Gras (FRA)Team Chazal Canyon-4 rondes
41SUISeverin Sägesser (SUI)
42SUITimon Rüegg (SUI)
43ESPIsmael Esteban Aguero (ESP)
44FRALucas Dubau (FRA)
45FRAAlois Falenta (FRA)Team Cross Safir Ganova-5 rondes
46FRAValentin Humbert (FRA)S1neo Connect
47USABrian Matter (USA)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden