De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2014/2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2014/2015

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2014/2015

BelgiëBelgië - Koksijde - 22 November 2014

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2014/2015


Wereldbeker Heren - Elite - 22 November 2014


1BELWout Van Aert (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team1:02:34
2BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team00:41
3NEDMathieu van der Poel (NED)Bkcp-Powerplus Cycling Team00:53
4BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team00:55
5BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team00:57
6BELJens Adams (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team00:58
7NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Cycling Team01:05
8GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp-Powerplus Cycling Team01:08
9BELRob Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team01:11
10BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team01:15
11BELLaurens Sweeck (BEL)Corendon - Kwadro01:24
12SUIJulien Taramarcaz (SUI)Corendon - Kwadro01:37
13BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team01:58
14NEDNiels Wubben (NED)Telenet Fidea Cycling Team02:08
15BELSven Nys (BEL)Crelan - AA Drink Team02:09
16BELJim Aernouts (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team02:09
17USAJeremy Powers (USA)02:22
18BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team02:46
19BELBart Aernouts (BEL)Corendon - Kwadro02:49
20BELGianni Vermeersch (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team02:50
21NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team03:12
22NEDDavid van der Poel (NED)Bkcp-Powerplus Cycling Team03:52
23CZEJakub Skala (CZE)Cez Cyklo Team Tábor03:55
24GBRIan Field (GBR)03:56
25CZEMichael Boros (CZE)Cez Cyklo Team Tábor03:56
26GERSascha Weber (GER)Veranclassic - Doltcini04:15
27FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj.fr04:19
28FRAFabien Canal (FRA)Look - Beaumes de Venise04:20
29ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)04:21
30NEDTwan Van Den Brand (NED)Zzpr - Orange Babies Cycling Team04:31
31CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Kwadro - Stannah04:37
32GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadro04:37
33BELTim Merlier (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team05:06
34SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott- Odlo Mtb Racing05:07
35POLMariusz Gil (POL)Corendon - Kwadro05:31
36NEDEddy Van Yzendoorn (NED)AA Drink06:00
37SUISimon Zahner (SUI)Ekz Racing Team06:07
38USAJonathan Page (USA)06:30
39SUIArnaud Grand (SUI)BMC Racing Team+2 rondes
40ESPJosep Betalu (ESP)
41CZEVladimir Kyzivat (CZE)Johnson Controls AŠ Ml. Bol.
42JAPYu Takenouchi (JAP)Veranclassic - Doltcini
43CZETomas Paprstka (CZE)Remerx-Merida Team Kolin
44CZELubomir Petrus (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team
45SUISeverin Sägesser (SUI)Schmid Velosport/ RC Gränichen
46DENKenneth Hansen (DEN)
47GERFelix Drumm (GER)Focus CX Team
48SUILukas Winterberg (SUI)+3 rondes
49FRAClément Lhotellerie (FRA)
50CANCameron Jette (CAN)
51GEROle Quast (GER)+4 rondes
52SVKVaclav Metlicka (SVK)Johnson Controls AŠ Ml. Bol.
53CANAaron Schooler (CAN)Focus CX Team
54USAJeremy Durrin (USA)+5 rondes
55LUXGusty Bausch (LUX)
56NZLAngus Edmond (NZL)
57CANMark McConnell (CAN)+6 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden