De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2013/2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2013/2014

Koksijde

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2013/2014

BelgiëBelgië - Koksijde - 23 November 2013

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2013/2014


Wereldbeker Heren - Elite - 23 November 2013


1BELNiels Albert (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team1:04:49
2FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj.fr1:05:21
3GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp-Powerplus Cycling Team1:05:21
4BELSven Nys (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team1:05:23
5BELKevin Pauwels (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team1:05:26
6BELTom Meeusen (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team1:05:43
7BELBart Aernouts (BEL)AA Drink1:05:54
8BELKlaas Vantornout (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team1:06:02
9NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions1:06:03
10NEDLars van der Haar (NED)Rabobank Development Team1:06:22
11BELRob Peeters (BEL)Crelan-Kdl Cycling Team1:06:38
12NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Drink1:06:43
13NEDNiels Wubben (NED)Rabobank Development Team1:06:45
14BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1:06:45
15ITAEnrico Franzoi (ITA)Selle Italia-Guerciotti1:07:05
16GERMarcel Meisen (GER)Steylaerts-Verona1:07:41
17SUIMarcel Wildhaber (SUI)Crelan-Kdl Cycling Team1:07:46
18CZELubomir Petrus (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team1:07:49
19SUIJulien Taramarcaz (SUI)Crelan-Kdl Cycling Team1:07:51
20NEDTwan Van Den Brand (NED)Orange Babies Cycling Team1:07:54
21NEDThijs Al (NED)Telenet Fidea Cycling Team1:08:01
22NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Orange Babies Cycling Team1:08:01
23CZEMartin Bina (CZE)Kwadro - Stannah1:08:18
24CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Kwadro - Stannah1:08:26
25NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Orange Babies Cycling Team1:08:44
26FRANicolas Bazin (FRA)1:08:58
27ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)1:09:24
28GBRIan Field (GBR)Hangroves CT1:09:43
29POLMariusz Gil (POL)Kwadro - Stannah1:10:09
30FRAFabien Canal (FRA)ASPTT Definitive Tec1:10:19
31USAJonathan Page (USA)Crelan-Kdl Cycling Team1:10:52
32SVKMartin Haring (SVK)Eslobakia1:11:18
33ITAMarco Ponta (ITA)Centro Sportivo Esercito
34CZEVladimir Kyzivat (CZE)Johnson Controls AS MB
35NEDMicki Van Empel (NED)Crelan-Kdl Cycling Team
36DENKenneth Hansen (DEN)Cannondale - Haderslev
37GERSascha Weber (GER)Continental Team Differdange
38CZEOndrej Bambula (CZE)Cez Cyklo Team Tábor
39SVKRobert Gavenda (SVK)Trek Dukla Trencin
40SVKMilan Barenyi (SVK)Trek Kck Oslany
41SVKVaclav Metlicka (SVK)Johnson Controls AS MB
42ESPIñigo Gomez Elorriaga (ESP)Bio-Racer
43GERYannick Mayer (GER)Team Baier Landshut
44LUXChristian Helmig (LUX)
45CZEMichal Malik (CZE)KC Kooperativa SG Jablonec
46NZLAngus Edmond (NZL)
47SWEFredrik Edin (SWE)
48ESPJon Gomez Elorriaga (ESP)Bioracer - Caravanos Erandio
49GERChristoph Ambroziak (GER)Gunsha - Kmc
50ESPMichel Vuelta Izquierdo (ESP)
51SRBIvan Jovanovic (SRB)Progressive-Beograd

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden