De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2010/2011

Koksijde

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2010/2011

BelgiëBelgië - Koksijde - 27 November 2010

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2010/2011


Wereldbeker Heren - Elite - 27 November 2010


1BELNiels Albert (BEL)Bkcp-Powerplus Cycling Team1:06:05
2CZEZdenek Stybar (CZE)Telenet Fidea Cycling Team+00:27
3BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet+00:31
4BELBart Aernouts (BEL)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:32
5BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:42
6FRAFrancis Mourey (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+00:56
7NEDGerben De Knegt (NED)Avb - Cycling Team+00:58
8BELKevin Pauwels (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:01
9BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:03
10BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+02:43
11NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Baboco - Revor Cycling Team+03:02
12GERPhilipp Walsleben (GER)Flemish Cycling Projects+03:02
13SUIChristian Heule (SUI)Telenet Fidea Cycling Team+03:20
14BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+03:31
15FRANicolas Bazin (FRA)Auber 93+03:48
16ITAMarco Bianco (ITA)Sdc - Rogelli Cycling Team+04:12
17ITAEnrico Franzoi (ITA)Bkcp-Powerplus Cycling Team+04:37
18NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+04:37
19CZEPetr Dlask (CZE)Van Goethem - Prorace+04:39
20NEDThijs Al (NED)AA Drink+04:45
21USAJonathan Page (USA)AA Drink+04:54
22FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale+05:39
23ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Bbox Bouygues Telecom+05:52
24NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+06:00
25SUIMarcel Wildhaber (SUI)Baboco - Revor Cycling Team+06:04
26FRASteve Chainel (FRA)Bbox Bouygues Telecom+06:29
27GERChristoph Pfingsten (GER)Cycling Team De Rijke+07:11
28POLMariusz Gil (POL)Telenet Fidea Cycling Team-1 ronde
29CZEMartin Zlamalik (CZE)Telenet Fidea Cycling Team-2 rondes
30FRALaurent Colombatto (FRA)CX Nederland-2 rondes
31GERJohannes Sickmüller (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.-2 rondes
32USATimothy Johnson (USA)Buergi-2 rondes
33NEDWilant Van Gils (NED)Bkcp-Powerplus Cycling Team-2 rondes
34ITAMarco Ponta (ITA)Johnson Controls AS MB-3 rondes
35POLMarek Cichosz (POL)Flers Cyclisme 61-3 rondes
36ITAFabio Ursi (ITA)Cyklo Team Tábor-3 rondes
37GBRIan Field (GBR)Stevens Racing Team-3 rondes
38CZEVladimir Kyzivat (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team-3 rondes
39FRARomain Villa (FRA)Cyclocrossracing.com P/b Blue Bicycles-3 rondes
40FRAFlorian Le Corre (FRA)AC Bisontine-3 rondes
41CZEDavid Kasek (CZE)Harvestehuger R.v. Hamburg-3 rondes
42GERSascha Weber (GER)Stevens Racing Team-3 rondes
43NEDMitchell Huenders (NED)Sunweb Revor Cycling Team-4 rondes
44DENTommy Moberg Nielsen (DEN)Bkcp-Powerplus Cycling Team-4 rondes
45SUIRené Lang (SUI)Cyklo Team Tábor-4 rondes
46CANCraig Richey (CAN)Cyclocrossracing.com P/b Blue Bicycles-4 rondes
47FRAJérôme Chevallier (FRA)Johnson Controls AS MB-4 rondes
48GERRené Birkenfeld (GER)Harvestehuger R.v. Hamburg-4 rondes
49ESPXabier Garcia Irazola (ESP)Bkp-4 rondes
50LUXGusty Bausch (LUX)Telenet Fidea Cycling Team-4 rondes
51DENJoachim Parbo (DEN)Bkcp-Powerplus Cycling Team-4 rondes
52CANShaun Adamson (CAN)Cycle-Smart-6 rondes
53ESPJorge Cantalicio Calero (ESP)Landbouwkrediet-6 rondes
54ESPAlberto Candelas Caballero (ESP)Française des Jeux-7 rondes

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden