De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2012/2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2012/2013

Koksijde

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2012/2013

BelgiëBelgië - Koksijde - 24 November 2012

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2012/2013


Wereldbeker Heren - Elite - 24 November 2012 - 15:00


1BELSven Nys (BEL)Crelan-Euphony Cycling Team59'34"
2BELNiels Albert (BEL)Bkcp-Powerplus Cycling Team+00:14
3FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj-Big Mat+00:19
4BELBart Aernouts (BEL)AA Drink/leontien.nl+00:33
5BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+01:20
6BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:27
7BELDieter Vanthourenhout (BEL)Bkcp-Powerplus Cycling Team+01:32
8NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Drink/leontien.nl+01:37
9NEDLars van der Haar (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:44
10GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp-Powerplus Cycling Team+01:55
11GERMarcel Meisen (GER)Bkcp-Powerplus Cycling Team+02:01
12BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+02:08
13BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+02:28
14NEDNiels Wubben (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+02:33
15CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team+02:33
16SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott-Swisspower Mountainbike-Team+02:33
17SUISimon Zahner (SUI)Ekz Racing Team+02:45
18BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+02:58
19ITAEnrico Franzoi (ITA)Selle Italia-Guerciotti+03:13
20CZEMartin Bina (CZE)+03:15
21NEDTwan Van Den Brand (NED)Orange Babies Cycling Team+03:15
22POLMariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+03:44
23FRANicolas Bazin (FRA)Auber 93+04:16
24NEDGerben De Knegt (NED)Orange Babies Cycling Team+04:30
25NEDThijs Al (NED)Telenet Fidea Cycling Team+04:31
26NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Orange Babies Cycling Team+04:34
27FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole+04:44
28FRASteve Chainel (FRA)Française des Jeux+04:46
29GBRIan Field (GBR)Hargroves Cycles+04:51
30CZEMartin Zlamalik (CZE)+04:52
31CZELubomir Petrus (CZE)+04:57
32USAJonathan Page (USA)Planet Bike+05:38
33NEDMicki Van Empel (NED)Landbouwkrediet - Kdl+06:21
34ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Hirumet+06:31
35ESPIsaac Suarez Fernandez (ESP)+06:47
36SUIArnaud Grand (SUI)BMC Mountainbike Racing Team+07:11
37SVKRobert Gavenda (SVK)+07:20
38CZEVladimir Kyzivat (CZE)+07:33
39CZEOndrej Bambula (CZE)+07:55
40GERChristoph Pfingsten (GER)Cyclingteam de Rijke - Shanks+08:23
41SWEMagnus Darvell (SWE)Team Herbalife 24 Raumerrittet+2 rondeS
42LUXChristian Helmig (LUX)+3 rondeS
43LUXGusty Bausch (LUX)
44ESPJose Antonio Diez Arriola (ESP)+4 rondeS
45AUSLewis Rattray (AUS)
46NZLAlexander Revell (NZL)Port Nicholson Poneke Cycling Club
47NZLAngus Edmond (NZL)+5 rondeS

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden