De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2007/2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2007/2008

Koksijde

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2007/2008

BelgiëBelgië - Koksijde - 24 November 2007

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2007/2008


Wereldbeker Heren - Elite - 24 November 2007


1BELSven Nys (BEL)Rabobank1:07:37
2BELErwin Vervecken (BEL)Fidea Cycling Team+ 00:04
3NEDLars Boom (NED)Rabobank
4BELKlaas Vantornout (BEL)Fidea Cycling Team+ 00:11
5BELBart Wellens (BEL)Fidea Cycling Team+ 00:21
6NEDRichard Groenendaal (NED)AA Cycling Team+ 00:23
7BELSven Vanthourenhout (BEL)Stevens International Cyclocross Team+ 00:29
8BELBart Aernouts (BEL)Rabobank+ 00:41
9NEDWilant Van Gils (NED)Zzpr.nl+ 00:46
10NEDGerben De Knegt (NED)Rabobank+ 01:02
11BELDieter Vanthourenhout (BEL)Easypay Cyclocross Team+ 01:11
12NEDThijs Al (NED)Be One Team+ 01:28
13SUIChristian Heule (SUI)Fidea Cycling Team+ 01:59
14BELRob Peeters (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner+ 02:09
15CZEZdenek Stybar (CZE)Fidea Cycling Team
16ITAMarco Aurelio Fontana (ITA)Selle Italia-Guerciotti+ 02:34
17GERPhilipp Walsleben (GER)Heinz Von Heiden Focus+ 02:46
18BELJan Verstraeten (BEL)Stevens International Cyclocross Team+ 02:55
19SUISimon Zahner (SUI)+ 03:05
20GERMalte Urban (GER)Heinz Von Heiden Focus+ 03:26
21NEDMaarten Nijland (NED)+ 03:39
22BELKevin Pauwels (BEL)Fidea Cycling Team+ 03:43
23NEDJean-Pierre Leijten (NED)Het Snelle Wiel+ 03:46
24SVKMilan Barenyi (SVK)CK ZP Sport A.S.+ 03:54
25SVKVaclav Metlicka (SVK)Team Král+ 04:07
26POLMarek Cichosz (POL)Cwks Legia Warszawa+ 04:39
27FRADavid Derepas (FRA)Roubaix Lille Metropole+ 04:47
28CZEKamil Ausbuher (CZE)Easypay Cyclocross Team+ 05:26
29CZELukas Kloucek (CZE)Selle Italia-Guerciotti+ 06:04
30GERJohannes Sickmüller (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.+ 06:17
31ITAMarco Bianco (ITA)Arcobaleno Carraro+ 06:28
32SVKRobert Glajza (SVK)CK ZP Sport A.S.+ 06:30
33ITARafaele Visinelli (ITA)GS Forestale+ 06:33
34CZEJan Chrobak (CZE)Johnson Controls AS MB+ 07:04
35LUXGusty Bausch (LUX)+ 07:08
36DENJoachim Parbo (DEN)
37CZEDavid Menger (CZE)Cyklo Team Tábor
38POLMariusz Gil (POL)+ 07:47
39NEDRoy Van Heeswijk (NED)Wielervereniging Schijndel+ 08:01
40GBRRobert Jebb (GBR)- 1 ronde
41CZEOndrej Bambula (CZE)Cyklo Team Tábor- 1 ronde
42SUIJan Ramsauer (SUI)- 1 ronde

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden