De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2006/2007 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2006/2007

Koksijde

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2006/2007

BelgiëBelgië - Koksijde - 25 November 2006

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2006/2007


Wereldbeker Heren - Elite - 25 November 2006


1BELSven Nys (BEL)Rabobank1h04'32"
2BELBart Wellens (BEL)Fidea Cycling Team+ 00:54
3BELSven Vanthourenhout (BEL)Rabobank+ 00:55
4NEDGerben De Knegt (NED)Rabobankzt
5FRAJohn Gadret (FRA)AG2R Prévoyance+ 01:07
6BELKlaas Vantornout (BEL)Fidea Cycling Team+ 01:16
7NEDThijs Al (NED)Be One Team+ 01:29
8BELBart Aernouts (BEL)Rabobank+ 01:40
9BELKevin Pauwels (BEL)Fidea Cycling Team+ 01:43
10SUIChristian Heule (SUI)Stevens Racing Teamzt
11BELDavid Willemsens (BEL)Sunweb - Projob Cycling Team+ 01:49
12BELTim Van Nuffel (BEL)Stevens Racing Team+ 01:59
13NEDMaarten Nijland (NED)Ruiter Dakkapellen+ 02:05
14CZEPetr Dlask (CZE)Avb Asbestverwijdering+ 02:10
15CZEKamil Ausbuher (CZE)Cykloklub Podborany+ 02:20
16ITAMarco Bianco (ITA)L'Arcobaleno Carraro Team+ 02:28
17CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Palmans - Sapim - Collstrop+ 03:30
18NEDRichard Groenendaal (NED)Rabobank+ 03:40
19BELDavy Commeyne (BEL)Palmans - Sapim - Collstrop+ 04:10
20SVKMilan Barenyi (SVK)Author Praha+ 04:18
21ITAMarco Aurelio Fontana (ITA)G.s. Selle Italia Guerciotti+ 04:26
22SUIAlexander Moos (SUI)Phonak+ 04:30
23CZELukas Kloucek (CZE)Cyklo Team Tábor+ 04:45
24CZEOndrej Bambula (CZE)Cyklo Team Tábor+ 04:58
25USARyan Trebon (USA)Kona Factory Cyclocross Team+ 05:10
26POLMarek Cichosz (POL)Entente Cycliste Raismes+ 05:15
27SUISimon Zahner (SUI)+ 05:29
28NEDRonald Mutsaars (NED)Zzpr.nl+ 05:40
29LUXGusty Bausch (LUX)+ 06:00
30POLDariusz Gil (POL)Lks Pom+ 06:25
31DENJoachim Parbo (DEN)Cycling Aarhus+ 06:26
32ITARafaele Visinelli (ITA)+ 07:20
33SUIJan Ramsauer (SUI)- 1 ronde
34GERRené Birkenfeld (GER)Stevens Racing Team- 1 ronde
35POLDariusz Gil (POL)Lks Pom- 1 ronde
36SVKRobert Gavenda (SVK)CK ZP Sport A.S.- 1 ronde
37SVKRobert Glajza (SVK)CK ZP Sport A.S.
38GBRPhilip Dixon (GBR)- 2 rondes
39AUTPeter Presslauer (AUT)Stevens Racing Team- 2 rondes
40GERBenjamin Hill (GER)Stevens Racing Team- 3 rondes
41POLLukasz Mudyn (POL)- 3 rondes
42AUTDaniel Hufnagel (AUT)- 3 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden