De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2008/2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2008/2009

Koksijde

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2008/2009

BelgiëBelgië - Koksijde - 29 November 2008

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2008/2009


Veldrijden Heren-Elite - 29 November 2008


1BELErwin Vervecken (BEL)Revor Cycling Team1:05:51
2BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet - Colnago+00:01
3CZEZdenek Stybar (CZE)Fidea Cycling Team+00:02
4BELBart Wellens (BEL)Fidea Cycling Team+00:04
5BELKevin Pauwels (BEL)Fidea Cycling Team+00:08
6BELKlaas Vantornout (BEL)Stevens International Cyclocross Team+00:10
7NEDGerben De Knegt (NED)Rabobank Continental Team+00:49
8BELBart Aernouts (BEL)Rabobank Continental Team+00:59
9CZEPetr Dlask (CZE)Fidea Cycling Team+01:11
10BELSven Vanthourenhout (BEL)Stevens International Cyclocross Team+01:48
11NEDThijs Al (NED)AA Drink+01:48
12CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team+01:50
13SUIChristian Heule (SUI)Stevens Racing Team+01:51
14ITAMarco Bianco (ITA)L'Arcobaleno Carraro Team+01:57
15NEDWilant Van Gils (NED)Zzpr.nl+02:51
16FRANicolas Bazin (FRA)+02:58
17BELRob Peeters (BEL)Landbouwkrediet - Colnago+02:59
18CZEMartin Zlamalik (CZE)Prodoli Racing Team+03:08
19GERPhilipp Walsleben (GER)Palmans - Cras+03:13
20NEDRichard Groenendaal (NED)AA Drink+03:53
21CZEMartin Bina (CZE)Cyklo Team Tábor+04:04
22NEDEddy Van Yzendoorn (NED)AA Drink+04:15
23ITAMarco Aurelio Fontana (ITA)+04:16
24GERPaul Vos (GER)+04:17
25CZEKamil Ausbuher (CZE)Exe Jeans+04:38
26NEDThijs Van Amerongen (NED)Vacansoleil Cyclingteam+04:51
27FRASteve Chainel (FRA)+04:59
28SVKVaclav Metlicka (SVK)Team Král+05:03
29POLDariusz Gil (POL)Sint Oedenrode+05:06
30ITAFabio Ursi (ITA)+05:08
31GERJohannes Sickmüller (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.+06:29
32CZEDavid Kasek (CZE)Cyklo Team Tábor+06:37
33GBRIan Field (GBR)Hargroves Cycles+06:42
34NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Het Snelle Wiel+06:46
35ITAAlessandro Gambino (ITA)+06:55
36CZEVladimir Kyzivat (CZE)Johnson Controls AS MB+07:07
37NEDRoy Van Heeswijk (NED)Ccv Cyclo Crosss Team-1ronde
38LUXGusty Bausch (LUX)VC Diekirch-1ronde
39DENJoachim Parbo (DEN)Sdc - Rogelli Cycling Team-2ronde
40GERRené Birkenfeld (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.-3ronde
41GBRJody Crawford (GBR)Arctic Premier-4ronde
42CANAndre Sutton (CAN)Hardcore Cycling Club-5ronde

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden