De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

Heusden-Zolder

Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder 2018/2019

BelgiëBelgië - Zolder - 26 December 2018

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2018/2019


Wereldbeker Heren - Elite - 26 December 2018


1NEDMathieu van der Poel (NED)Corendon - Circus01:02:49
2BELWout Van Aert (BEL)Cibel-Cebon Offroad Team00:16
3NEDJoris Nieuwenhuis (NED)00:29
4BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions00:35
5BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice00:35
6BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions00:55
7NEDDavid van der Poel (NED)Corendon - Circus01:03
8NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions01:07
9NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions01:10
10BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:17
11BELTim Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd01:43
12BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts - 77701:44
13BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team01:52
14GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Circus02:08
15BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team02:15
16BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions02:22
17USAStephen Hyde (USA)02:23
18BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:37
19BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus02:42
20CZEMichael Boros (CZE)Creafin - Tüv Süd02:43
21CZEZdenek Stybar (CZE)02:48
22GERSascha Weber (GER)02:48
23BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice03:10
24BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Fidea Lions03:12
25BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Lions03:14
26FRAFabien Canal (FRA)Team Cross Safir Ganova03:19
27NEDSieben Wouters (NED)Kempense Cxv03:19
28ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)Nesta CX Team03:20
29NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles03:20
30FRADavid Menut (FRA)03:46
31ESPIsmael Esteban Aguando (ESP)03:49
32SUITimon Rüegg (SUI)03:52
33SUISimon Zahner (SUI)03:58
34CZEJan Nesvadba (CZE)04:29
35BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd04:37
36FRAJoshua Dubau (FRA)04:38
37BELVincent Baestaens (BEL)Vzw Koninklijke Stoempersclub - Leuven04:47
38SUISeverin Sägesser (SUI)04:55
39FRAMatthieu Boulo (FRA)04:56
40ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)04:59
41CANMichael Van den Ham (CAN)Garneau-Easton P/b Transitions Lifecare04:59
42FRALucas Dubau (FRA)05:17
43USACurtis White (USA)05:28
44NEDGosse Van Der Meer (NED)06:07
45DENKenneth Hansen (DEN)06:18
46FRAFlorian Trigo (FRA)06:20
47USAKerry Werner (USA)06:53
48SVKOndrej Glajza (SVK)-2 rondes
49USACody Kaiser (USA)
50CZETomas Paprstka (CZE)
51SWEDavid Eriksson (SWE)
52ESPDaniel Ania Gonzalez (ESP)Nesta CX Team
53AUSGarry Millburn (AUS)-3 rondes
54LUXScott Thiltges (LUX)
55LUXVincent Dias Dos Santos (LUX)
56CANCameron Jette (CAN)
57JAPYu Takenouchi (JAP)-4 rondes
58GERFrederik Hähnel (GER)
59SWEHenrik Jansson (SWE)
60LUXLuc Turchi (LUX)Team Snooze
61AUTPhilipp Heigl (AUT)-5 rondes
62SWEMartin Eriksson (SWE)
63USATyler Cloutier (USA)
64GERThomas Edhofer (GER)Crossladen.cyclingteam Men-6 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden