De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Bern - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

Bern

Wereldbeker - Heren Elite - Bern 2018/2019

ZwitserlandZwitserland - 21 Oktober 2018

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2018/2019


Wereldbeker Heren - Elite - 21 Oktober 2018


1NEDMathieu van der Poel (NED)Corendon - Circus1:04:48
2BELWout Van Aert (BEL)Cibel-Cebon Offroad Team00:08
3BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions00:58
4BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team01:07
5BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions01:10
6BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:13
7NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions01:13
8ESPFelipe Orts Lloret (ESP)C.c Gusano01:17
9NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions01:22
10FRASteve Chainel (FRA)Team Chazal Canyon01:38
11BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts - 77701:50
12BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus01:51
13BELVincent Baestaens (BEL)Vzw Koninklijke Stoempersclub - Leuven01:51
14BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:03
15BELTim Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd02:09
16BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team02:13
17BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Fidea Lions02:13
18BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:26
19BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team02:28
20FRAFabien Canal (FRA)Team Cross Safir Ganova02:29
21NEDDavid van der Poel (NED)Corendon - Circus02:30
22SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott - Sram02:33
23CZEMichael Boros (CZE)Creafin - Tüv Süd02:34
24BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Lions02:48
25CZEAdam Toupalik (CZE)Steylaerts - 77702:54
26FRAJoshua Dubau (FRA)02:55
27NEDSieben Wouters (NED)Kempense Cxv03:03
28BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice03:05
29FRAMatthieu Boulo (FRA)03:06
30BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions03:12
31ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite03:14
32FRADavid Menut (FRA)03:19
33SUISimon Zahner (SUI)03:19
34SUITimon Rüegg (SUI)03:21
35ITANicolas Samparisi (ITA)KTM Alchemist Racing Team03:26
36ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)Nesta CX Team03:38
37NEDGosse Van Der Meer (NED)03:49
38POLMarek Konwa (POL)04:02
39ESPIsmael Esteban Aguero (ESP)04:22
40CZEJan Nesvadba (CZE)04:30
41NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles04:35
42FRALucas Dubau (FRA)-1 ronde
43SUISeverin Sägesser (SUI)
44BELWietse Bosmans (BEL)Creafin - Tüv Süd
45FRAYan Gras (FRA)Team Chazal Canyon-2 rondes
46FRAAlois Falenta (FRA)Team Cross Safir Ganova-3 rondes
47SUIAndreas Moser (SUI)
48SUILukas Winterberg (SUI)
49GERMarvin Schmidt (GER)-5 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden