De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Namen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

Wereldbeker - Heren Elite - Namen 2018/2019

BelgiëBelgië - 23 December 2018

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2018/2019


Wereldbeker Heren - Elite - 23 December 2018 - 15:00


1NEDMathieu van der Poel (NED)Corendon - Circus1:03:37
2BELWout Van Aert (BEL)Cibel-Cebon Offroad Team01:04
3BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions01:50
4NEDJoris Nieuwenhuis (NED)02:02
5BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team02:21
6NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions03:23
7GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Circus03:30
8BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice03:38
9BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts - 77703:41
10NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions03:50
11NEDDavid van der Poel (NED)Corendon - Circus04:10
12BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team04:15
13BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions04:20
14BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice04:22
15ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite04:30
16BELTim Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd04:34
17CZEMichael Boros (CZE)Creafin - Tüv Süd04:52
18BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions05:04
19BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice05:09
20BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Fidea Lions05:14
21GERSascha Weber (GER)05:18
22ESPFelipe Orts Lloret (ESP)C.c Gusano05:24
23BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Lions05:32
24NEDSieben Wouters (NED)Kempense Cxv05:39
25FRAMatthieu Boulo (FRA)06:17
26FRADavid Menut (FRA)07:07
27NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles-1 ronde
28FRAFrancis Mourey (FRA)S1neo Connect
29FRASteve Chainel (FRA)Team Chazal Canyon
30BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus
31ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)
32ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)Nesta CX Team
33CZEJan Nesvadba (CZE)-2 rondes
34FRAYan Gras (FRA)Team Chazal Canyon
35NEDGosse Van Der Meer (NED)
36FRALucas Dubau (FRA)
37BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team
38SUISeverin Sägesser (SUI)
39ESPIsmael Esteban Aguando (ESP)
40FRAJoshua Dubau (FRA)
41USAStephen Hyde (USA)-3 rondes
42SUITimon Rüegg (SUI)
43FRAFabien Canal (FRA)Team Cross Safir Ganova
44CANMichael Van den Ham (CAN)Garneau-Easton P/b Transitions Lifecare
45SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott - Sram
46BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd
47USAKerry Werner (USA)-4 rondes
48USACody Kaiser (USA)
49DENKenneth Hansen (DEN)
50SUILukas Winterberg (SUI)
51SWEHenrik Jansson (SWE)
52LUXSören Nissen (LUX)-5 rondes
53AUSGarry Millburn (AUS)
54ESPDaniel Ania Gonzalez (ESP)Nesta CX Team
55USAMax Judelson (USA)
56GERMarvin Schmidt (GER)
57LUXLuc Turchi (LUX)Team Snooze
58SWEDavid Eriksson (SWE)-6 rondes
59CANCameron Jette (CAN)
60SWEMartin Eriksson (SWE)
61JAPYu Takenouchi (JAP)
62AUTPhilipp Heigl (AUT)
63USATyler Cloutier (USA)
64GERThomas Edhofer (GER)Crossladen.cyclingteam Men-7 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden