De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Tabor - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

Tabor

Wereldbeker - Heren Elite - Tabor 2018/2019

TsjechiëTsjechië - Tabor - 17 November 2018

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2018/2019


Wereldbeker Heren - Elite - 17 November 2018


1NEDMathieu van der Poel (NED)Corendon - Circus1:02:43
2BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team00:14
3NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions00:20
4BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions00:39
5BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions00:40
6BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team00:44
7BELWout Van Aert (BEL)Cibel-Cebon Offroad Team00:46
8NEDJoris Nieuwenhuis (NED)00:46
9BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:05
10BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:12
11BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus01:14
12NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions01:15
13NEDDavid van der Poel (NED)Corendon - Circus01:37
14GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Circus01:38
15CZEMichael Boros (CZE)Creafin - Tüv Süd01:39
16BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Lions01:51
17ESPFelipe Orts Lloret (ESP)C.c Gusano01:56
18BELTim Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd01:58
19FRAFabien Canal (FRA)Team Cross Safir Ganova01:59
20BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts - 77702:09
21BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Fidea Lions02:19
22BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:38
23FRAMatthieu Boulo (FRA)02:40
24BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team02:40
25CZEAdam Toupalik (CZE)Steylaerts - 77702:46
26BELWietse Bosmans (BEL)Creafin - Tüv Süd02:48
27BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions02:48
28CZEJan Nesvadba (CZE)02:48
29BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice03:01
30ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite03:02
31ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)Nesta CX Team03:07
32SUISimon Zahner (SUI)03:10
33POLMarek Konwa (POL)03:12
34ITANicolas Samparisi (ITA)KTM Alchemist Racing Team03:14
35SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott - Sram03:17
36CZETomas Paprstka (CZE)03:25
37NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles03:37
38BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd03:50
39SUISeverin Sägesser (SUI)03:50
40NEDGosse Van Der Meer (NED)04:11
41FRAYan Gras (FRA)Team Chazal Canyon04:26
42FRAAlois Falenta (FRA)Team Cross Safir Ganova04:49
43CZEMichal Malik (CZE)04:55
44CZEJan Skarnitzl (CZE)04:55
45FRAValentin Humbert (FRA)S1neo Connect05:30
46POLKarol Michalski (POL)05:43
47ITALorenzo Samparisi (ITA)KTM Alchemist Racing Team-1 ronde
48GERFrederik Hahnel (GER)-2 rondes
49SVKOndrej Glajza (SVK)
50DENKenneth Hansen (DEN)-3 rondes
51SWEHenrik Jansson (SWE)
52IRLNiall Davis (IRL)
53AUTPhilipp Heigl (AUT)-4 rondes
54DENBenjamin Justesen (DEN)
55DENTommy Moberg Nielsen (DEN)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden