De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Vorselaar - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Vorselaar - Uitslagen Heren 2018/2019

BelgiëBelgië - 15 September 2018


Veldrijden Heren - Junioren - 15 September 2018


1BELWard Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam36'43"
2BELWitse Meeussen (BEL)Callant-Doltcini CT36'56"
3BELWout Vervoort (BEL)Iko-Beobank36'56"
4BELLennert Meulemans (BEL)Iko-Beobank37'01"
5BELLennert Belmans (BEL)Iko-Beobank37'23"
6BELCédric Vandesompel (BEL)AA-Drink Jongerenteam37'28"
7BELNando De Rijck (BEL)Iko-Beobank37'36"
8BELJoachim Van Looveren (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes37'36"
9BELRobbe Willems (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes37'36"
10BELJoppe Van Den Bulck (BEL)AA-Drink Jongerenteam37'36"
11BELSenne Van Der Veken (BEL)AA-Drink Jongerenteam37'48"
12BELJonas Van Dijck (BEL)Wac Team37'48"
13BELJeno Grootjans (BEL)Wac Team38'12"
14BELJarne Noyens (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.38'12"
15BELRuben Meeusen (BEL)Wac Team38'12"
16BELRik Lauryssen (BEL)Wac Team38'21"
17BELStef Janse (BEL)Brain² Olympia Tienen38'35"
18BELLennert Goovaerts (BEL)AA-Drink Jongerenteam38'50"
19NEDPepijn Reinderink (NED)Ar&tv de Adelaar38'50"
20BELMathis De Roeck (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes38'50"
21BELLars Van Laer (BEL)Wac Team38'50"
22NEDHugo Kars (NED)Artv de Adelaar38'50"
23NEDDylan Strik (NED)Twc Maaslandster38'50"
24BELSenne D'Hollander (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes38'50"
25BELToon Sluydts (BEL)WK Noord-West-Brabant39'11"
26BELMats Omloop (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes39'11"
27BELGilles Willems (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg39'11"
28BELJorre Debaele (BEL)Davo United Cycling Team39'15"
29BELRobbe Mellaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d39'29"
30BELBrent De Bie (BEL)Wac Team39'36"
31GERTim Neffgen (GER)Rsv Duren40'01"
32BELBerre Mols (BEL)Wac Team40'01"
33BELMichiel Ceulemans (BEL)Heist Cycling Team (hct)40'05"
34BELJary Claes (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes40'05"
35BELLennert Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam40'13"
36BELSeppe Wauters (BEL)Brain² Olympia Tienen40'20"
37BELSenne Jorissen (BEL)AA-Drink Jongerenteam40'23"
38BELYenthe Vermeiren (BEL)Young Cycling Talent D&d40'35"
39BELSimon Van Der Looij (BEL)Sport EN Moedig Genk40'35"
40BELJonas Mertens (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg40'53"
41BELJoris Braspenning (BEL)De Dijlespurters V.v. Mechelen V.z.w.40'53"
42BELBram Marx (BEL)Sport EN Moedig Genk41'00"
43BELNoah Brits (BEL)Young Cycling Talent D&d41'09"
44BELMats De Proost (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg41'29"
45NEDJoppe De Heij (NED)Willebrord Wil Vooruit / Apb CX Developm41'37"
46BELJesse Bastiaensen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg41'49"
47BELBrend Stubbe (BEL)Heist Cycling Team (hct)42'08"
48LIBSamuel Freeman (LIB)Richard Freeman42'17"
49BELRuben Lembrechts (BEL)Hermans Cycling Team42'26"
50NEDDaan Adams (NED)Twc De Kempen+ 1 ronde
51BELJoche Herrygers (BEL)Wac Team+ 1 ronde
52BELYorben Van Staeyen (BEL)Hermans Cycling Team+ 1 ronde
53NEDCamiel Cornelis (NED)Twc De Kempen+ 1 ronde
54GERJohn Marschall (GER)RC Buer/westerholt+ 1 ronde
55BELSiebe Caems (BEL)Wsc Hand In Hand Baal+ 1 ronde

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 15 September 2018


1NEDTibor Del Grosso (NED)W.v. Meteoor Assen Roden31'20"
2BELJente Michels (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC31'20"
3BELMathis Avondts (BEL)Iko-Beobank31'20"
4NEDMatyas Kopecky (NED)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC31'50"
5BELBrent Blommen (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes32'06"
6NEDDanny Van Lierop (NED)Twc Het Snelle Wiel32'11"
7BELYannick Wuyts (BEL)Young Cycling Talent D&d32'16"
8NEDMat Van Gorp (NED)Twc De Kempen32'21"
9NEDBailey Groenendaal (NED)WV Schijndel32'26"
10BELLars Van Den Broeck (BEL)Vdb Cycling Team32'39"
11NEDJoris Reinderink (NED)Ar&tv de Adelaar32'51"
12BELRune Ceusters (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.33'02"
13BELSander Van Der Eecken (BEL)Hermans Cycling Team33'02"
14BELRik Torfs (BEL)Young Cycling Talent D&d33'21"
15BELJorben Van Der Wilt (BEL)AA-Drink Jongerenteam33'33"
16BELArthur Soontjens (BEL)AA-Drink Jongerenteam33'39"
17BELSenne Boeckx (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.34'01"
18BELRobbe Claessens (BEL)Off Road Club Bmx 2000 Dessel Vzw35'17"
19NEDBrent Broosus (NED)RSC de Zuiswesthoek35'17"
20BELWout Verschraegen (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team35'24"
21BELVictor Stiers (BEL)Brain² Olympia Tienen35'32"
22BELRobbe Smets (BEL)Hermans Cycling Team35'50"
23BELVic Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC36'06"
24BELStaf Huygens (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.36'06"
25BELLucas Vanden Heede (BEL)Individueel36'06"
26BELTuur Merens (BEL)Brain² Olympia Tienen37'39"
27BELCas Van Den Berg (BEL)Wielerclub Steeds Vooraan V.z.w.37'48"

Veldrijden Heren - 1ste jaars Nieuwelingen - 15 September 2018


1BELAaron Dockx (BEL)Iko-Beobank32'39"
2BELToon Van Den Bergh (BEL)AA-Drink Jongerenteam33'39"
3NEDBjörn Hommes (NED)Wrv De Peddelaars Hoogeveen33'39"
4BELTibo Thomas (BEL)Wac Team34'23"
5BELDamon Bellon (BEL)Iko-Beobank34'32"
6BELMilan Princen (BEL)Wac Team34'38"
7NEDEijnde Van Den Daan (NED)WV Schijndel34'38"
8BELSeppe Laenen (BEL)Supercross Bvc Bikes Benelux34'53"
9GERSilas Kuschla (GER)-35'04"
10BELRooney Rutten (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC35'32"
11BELDries Grosemans (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC35'32"
12BELTibo Van Den Broeck (BEL)Young Cycling Talent D&d35'52"
13BELMilan Feys (BEL)Isorex Cycling Team36'06"
14BELNiels Goris (BEL)Team Kempen36'24"
15BELKilian Moreels (BEL)Ktc-Cycling Team36'44"
16BELTjebbe Debaele (BEL)Kzlwc Heylen37'39"
17BELMiles Gevaert (BEL)Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT37'56"
18BELRobbe Claessens (BEL)Off Road Club Bmx 2000 Dessel Vzw38'08"
19BELMerijn De Wit (BEL)Wac Team38'30"
20BELThomas Willems (BEL)Verlu Bmx Team Belgium+ 1 ronde
21BELJelle Vervoort (BEL)Atb Kempen+ 1 ronde
22BELCasimir Raucy (BEL)Wielerclub Noord-Limburg+ 1 ronde

Veldrijden - Elite zonder contract - 15 September 2018


1BELGert Smets (BEL)Steylaerts - 7771H00'32"
2BELNiels Vandeputte (BEL)Iko-Beobank1H00'44"
3BELJulian Siemons (BEL)AA-Drink Jongerenteam1H00'47"
4BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1H00'51"
5BELJarno Liessens (BEL)Creafin - Tüv Süd1H00'52"
6BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto - Isorex1H01'15"
7BELTijl Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team1H01'17"
8BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1H01'26"
9BELArno Van Den Broeck (BEL)Forte U19 Cycling Team1H01'30"
10BELMathijs Wuyts (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC1H01'35"
11BELJens Gys (BEL)VP Consulting-Zannata1H01'38"
12BELHendrik Sweeck (BEL)Tricycling1H01'49"
13BELWitse Van Rillaer (BEL)Nano Development Team1H02'01"
14BELNick Peers (BEL)Young Cycling Talent D&d1H02'14"
15BELVictor Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1H02'24"
16BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team1H02'30"
17BELWouter Goosen (BEL)VP Consulting-Zannata1H02'35"
18BELOnno Verheyen (BEL)RS-Bikes Racing Team Pulderbos1H02'37"
19BELSander Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC1H02'42"
20BELJarne De Meyer (BEL)K.w.c. Heist Zuiderkempen V.z.w.1H02'55"
21BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d1H02'57"
22BELMatthias Van Roy (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes1H03'28"
23BELSander De Vet (BEL)Wac Team1H03'29"
24BELArne Vrachten (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team1H03'42"
25BELNiels Koyen (BEL)Bike Experience Cycling Team1H04'10"
26BELDolf Pemen (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes1H04'26"
27NEDLars Van Uum (NED)Lars Van Uum1H04'45"
28BELRune Smits (BEL)Wac Team1H05'04"
29BELMaarten Van Staeyen (BEL)Wac Team1H05'47"
30BELJonas Bruyninckx (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw1H05'56"
31BELSieën Veestraeten (BEL)Kzlwc Heylen1H05'56"
32BELPieter Meelberghs (BEL)Bike Experience Cycling Team1H05'58"
33BELSeppe Lippens (BEL)Bike Experience Cycling Team1H05'58"
34BELKyle Peeters (BEL)Young Cycling Talent D&d1H06'14"
35BELCedric Mertens (BEL)Vondelmolen Cycling Team1H07'11"
36BELLander Tibackx (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes1H07'26"
37GBRAlexander Forrester (GBR)Www.zepnat.com - Lazer Helmets - America+ 1 ronde
38BELJochen Peremans (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg+ 1 ronde
39BELMario Matijevic (BEL)Comite Regional Luxembourg+ 1 ronde
40BELSimon Goossens (BEL)Off Road Club Bmx 2000 Dessel Vzw+ 1 ronde
41NEDMarvin Runhaar (NED)Beebikes-Nutswerk Cycling Team+ 2 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden