De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker Dames - Koksijde - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

Koksijde

Wereldbeker Dames - Koksijde 2018/2019

BelgiëBelgië - Koksijde - 25 November 2018

Klassement Wereldbeker Dames 2018/2019


Wereldbeker Dames - 25 November 2018 - 13:30


1NEDDenise Betsema (NED)HR EN TC D.o.k45:53
2GBRNikki Brammeier (GBR)Mudiiita Cycling00:08
3NEDAnnemarie Worst (NED)Era - Circus00:11
4NEDCeylin del Carmen Alvarado (NED)Corendon - Circus00:12
5ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Steylaerts - 77700:27
6BELLaura Verdonschot (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team00:29
7BELSanne Cant (BEL)Corendon - Circus00:30
8BELEllen Van Loy (BEL)Telenet Fidea Lions00:44
9GBREvie Richards (GBR)Trek Factory Racing00:44
10NEDFleur Nagengast (NED)Telenet Fidea Lions01:03
11BELLoes Sels (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:05
12NEDMarianne Vos (NED)Waowdeals01:17
13USAKatie Compton (USA)Trek01:20
14NEDSophie de Boer (NED)Breepark01:35
15BELKim Van De Steene (BEL)Tarteletto - Isorex01:37
16NEDLucinda Brand (NED)Sunweb01:59
17NEDInge Van Der Heijden (NED)Waowdeals Pro Cycling Team02:00
18USAEllen Noble (USA)Trek Factory Racing02:03
19NEDYara Kastelijn (NED)Steylaerts - 77702:03
20CZEKaterina Nash (CZE)Team Clif Bar Cycling02:06
21USAKaitlin Keough (USA)Cannondale02:12
22GBRHelen Wyman (GBR)Xypex - Verge Sport02:21
23ESPLucia Gonzalez Blanco (ESP)Nesta CX Team02:22
24NEDMaud Kaptheijns (NED)Crelan - Charles02:37
25CZEPavla Havlikova (CZE)Kooperativa02:40
26ESPAida Nuno Palacio (ESP)02:55
27ITAEva Lechner (ITA)Creafin - Tüv Süd02:59
28CANMaghalie Rochette (CAN)Clif Pro Team03:00
29GBRAnna Kay (GBR)03:13
30BELMarthe Truyen (BEL)Telenet Fidea Lions03:16
31FRAMarlène Petit (FRA)Team Cross Safir Ganova03:19
32USAClara Honsinger (USA)03:34
33NEDManon Bakker (NED)03:34
34USAElle Anderson (USA)04:17
35BELJoyce Vanderbeken (BEL)Bike Advice - Itaf CT04:40
36ESTMari-Liis Mottus (EST)Cannibal Team04:43
37FRAMarion Norbert Riberolle (FRA)Vondelmolen Cycling Team05:17
38FRAMarlène Morel-Petitgirard (FRA)05:45
39SUINoemi Rüegg (SUI)05:47
40BELAxelle Bellaert (BEL)Vondelmolen Cycling Team06:06
41FRALauriane Duraffourg (FRA)06:22
42FRAPauline Delhaye (FRA)Quick Mtb Racing Team06:28
43FRAAmandine Fouquenet (FRA)07:36
44USARegina Legge (USA)08:00
45CZENikola Bajgerová (CZE)Team Dukla Praha08:18
46USACorey Coogan Cisek (USA)Amy D. Foundation08:35
47FRALouise Moullec (FRA)08:41
48ESPSandra Trevilla Samperio (ESP)08:42
49SUIZina Barhoumi (SUI)08:48
50BELKiona Crabbe (BEL)Iko-Beobank08:56
51ESPIrene Trabazo Bragado (ESP)09:04
52ESTKatlin Kukk (EST)09:09
53CZEElizabeth Ungermanova (CZE)09:11
54GBRMaddie Wadsworth (GBR)09:17
55GBRJosie Nelson (GBR)-1 ronde
56ESPPaula Diaz Lopez (ESP)
57GERKatharina Julia Hinz (GER)Crossladen.cyclingteam
58GBRKatie Scott (GBR)
59SUIMélissa Rouiller (SUI)-2 rondes
60BELJulie Brouwers (BEL)Vondelmolen Cycling Team
61GERNina Kuderle (GER)
62GERDiana Steffenhagen (GER)
63SUILucie Cottier (SUI)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden