De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2018/2019

Heusden-Zolder

Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder 2018/2019

BelgiëBelgië - 26 December 2018

Klassement Wereldbeker Dames 2018/2019


Wereldbeker Dames - 26 December 2018


1NEDMarianne Vos (NED)Waowdeals48:50
2NEDLucinda Brand (NED)Sunweb00:01
3BELSanne Cant (BEL)Corendon - Circus00:06
4NEDCeylin del Carmen Alvarado (NED)Corendon - Circus00:15
5NEDMaud Kaptheijns (NED)Crelan - Charles00:20
6BELLoes Sels (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice00:22
7GBRNikki Brammeier (GBR)Mudiiita Cycling00:23
8NEDInge Van Der Heijden (NED)Waowdeals Pro Cycling Team00:26
9NEDAnnemarie Worst (NED)Era - Circus00:32
10ITAEva Lechner (ITA)Creafin - Tüv Süd00:35
11ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Steylaerts - 77700:47
12NEDDenise Betsema (NED)HR EN TC D.o.k00:55
13USAKatie Compton (USA)Trek00:56
14CZEJana Czinkarova (CZE)01:10
15NEDFleur Nagengast (NED)Telenet Fidea Lions01:25
16USAEllen Noble (USA)Trek Factory Racing01:28
17USAKaitlin Keough (USA)Cannondale01:32
18FRAMarion Norbert Riberolle (FRA)Vondelmolen Cycling Team01:33
19BELLaura Verdonschot (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team01:51
20SUINicole Koller (SUI)01:51
21ESPLucia Gonzalez Blanco (ESP)Nesta CX Team02:09
22NEDShirin Van Anrooij (NED)Team 18502:12
23AUTNadja Heigl (AUT)KTM Alchemist Racing Team02:14
24NEDManon Bakker (NED)02:23
25LUXChristine Majerus (LUX)Boels Dolmans02:26
26SUIJolanda Neff (SUI)Kross Racing Team02:26
27NEDPuck Pieterse (NED)Zzpr.nl-Hanclean-Orange Babies Cycling Team02:27
28CANJenn Jackson (CAN)02:39
29BELEllen Van Loy (BEL)Telenet Fidea Lions02:53
30CANMaghalie Rochette (CAN)Clif Pro Team02:54
31CZEPavla Havlikova (CZE)Kooperativa03:01
32GBRBethany Crumpton (GBR)Storey Racing03:02
33ITAFrancesca Baroni (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite03:10
34NEDSophie de Boer (NED)Breepark03:14
35BELMarthe Truyen (BEL)Telenet Fidea Lions03:18
36ESPAida Nuno Palacio (ESP)03:30
37FRAMarlène Petit (FRA)Team Cross Safir Ganova03:35
38FRAAmandine Fouquenet (FRA)03:36
39HUNKata Blanka Vas (HUN)03:39
40ESTMari-Liis Mottus (EST)Cannibal Team03:39
41CANRuby West (CAN)04:04
42FRAJuliette Labous (FRA)04:04
43USACourtenay McFadden (USA)04:05
44BELJoyce Vanderbeken (BEL)Bike Advice - Itaf CT04:12
45GBRHarriet Harnden (GBR)04:17
46GBRHelen Wyman (GBR)Xypex - Verge Sport04:25
47CANMagdeleine Vallieres Mill (CAN)04:27
48GERElisabeth Brandau (GER)04:32
49SUIZina Barhoumi (SUI)04:37
50FRALéa Curinier (FRA)04:45
51USARebecca Fahringer (USA)05:01
52USASunny Gilbert (USA)05:07
53SUINoemi Ruegg (SUI)05:07
54SWEIda Erngren (SWE)05:07
55SWEIda Jansson (SWE)05:14
56USAElle Anderson (USA)05:19
57ESPLuisa Ibarrola Albizua (ESP)Delikia - Ginestar05:34
58CZEKarla Stepánová (CZE)05:47
59BELJinse Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice05:52
60GERStefanie Paul (GER)05:59
61BELAxelle Bellaert (BEL)Vondelmolen Cycling Team06:01
62GBREmily Wadsworth (GBR)TP Racing06:15
63FRAEvita Muzic (FRA)06:20
64ESPPaula Diaz Lopez (ESP)06:25
65GBRMaddie Wadsworth (GBR)06:27
66CZEElizabeth Ungermanova (CZE)06:28
67CZEMagdalena Misonová (CZE)Adastra Sokol Veltez06:46
68ESPIrene Trabazo Bragado (ESP)06:56
69ESPSandra Trevilla Samperio (ESP)07:24
70CANDana Gilligan (CAN)07:27
71ESTKätlin Kukk (EST)07:38
72SUIMélissa Rouiller (SUI)07:56
73CZENikola Bajgerová (CZE)Team Dukla Praha08:14
74GERClea Seidel (GER)-1 ronde
75GBRKatie Scott (GBR)
76Katharina Hinz ()-2 rondes
77USAJennifer Malik (USA)
78ESPMaría Parajón Fuentes (ESP)
79BELJulie Brouwers (BEL)Vondelmolen Cycling Team
80ESPSara Cueto Vega (ESP)
81LUXLaetitia Maus (LUX)LC Tetange
82SUILucie Cottier (SUI)
83CANSidney Mcgill (CAN)
84SWEIda Johansson (SWE)
85GERDiana Steffenhagen (GER)
86BELKiona Crabbe (BEL)Iko-Beobank-3 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden