De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Superprestige - Noordzeecross - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2018/2019

Noordzeecross

Superprestige - Noordzeecross 2018/2019

BelgiëBelgië - Middelkerke - 16 Februari 2019

Klassement Superprestige 2018/2019


Veldrijden Heren-Elite - 16 Februari 2019


1NEDMathieu van der Poel (NED)Corendon - Circus1:00:59
2BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team00:17
3BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions00:32
4NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions00:40
5BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions00:48
6BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team00:57
7BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts - 77701:39
8NEDJoris Nieuwenhuis (NED)01:52
9BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:07
10GBRThomas Pidcock (GBR)TP Racing02:15
11BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus02:19
12BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Fidea Lions02:24
13BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Lions02:51
14CZEMichael Boros (CZE)Creafin - Tüv Süd03:08
15BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice03:32
16NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles03:50
17ESPFelipe Orts Lloret (ESP)C.c Gusano04:09
18ITAJakob Dorigoni (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite04:24
19BELTim Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd04:32
20BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team04:43
21BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team04:54
22BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions05:02
23NEDRyan Kamp (NED)Zzpr Orange Baby´s Hanclean Cycling Tea05:07
24BELLander Loockx (BEL)Creafin - Tüv Süd05:17
25BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice05:23
26SUILoris Rouiller (SUI)05:33
27BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto - Isorex05:42
28NEDSieben Wouters (NED)Kempense Cxv05:52
29BELKenneth Van Compernolle (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team06:11
30GBRBen Turner (GBR)Corendon - Circus06:29
31BELArno Debeir (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team-1 ronde
32BELVictor Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
33BELBerne Vankeirsbilck (BEL)Tops Antiek - Glascentra Hct
34BELAnton Ferdinande (BEL)Callant-Doltcini CT
35ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia - Guerciotti - Elite
36NEDBart Artz (NED)Zzpr.nl-Hanclean-Orange Babies CT
37BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
38BELRobin Alderweireld (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren
39BELTimo Kielich (BEL)Steylaerts - 777-2 rondeS
40CZETomas Kopecky (CZE)Acrog - Balen BC
41BELWietse Bosmans (BEL)Creafin - Tüv Süd
42USAEric Thompson (USA)Mspeedwax.com
43BELJenko Bonne (BEL)Tarteletto - Isorex
44BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d-3 rondeS
45BELSeppe Rombouts (BEL)Creafin - Tüv Süd
46BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Fidea Lions
47BELDario Tielen (BEL)Vetrapo Cycling Team
48USAAndrew Juiliano (USA)-4 rondeS
49BELNiels Vandenbroucke (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren
50BELYoni De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw-5 rondeS
51BELPieter Meelberghs (BEL)Bike Experience Cycling Team
52BELWannes Vanden Bussche (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes
53USADylan Postier (USA)Garneau-Easton P/b Transitions Lifecare
54GBRJames Madgwick (GBR)
55BELJelle De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden