De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Geraardsbergen - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Geraardsbergen - Uitslagen Heren 2018/2019

BelgiëBelgië - 16 September 2018


Veldrijden Heren-Elite - 16 September 2018


1NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions59´32"
2BELWout Van Aert (BEL)Cibel-Cebon Offroad Team59´50"
3BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice59´56"
4BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions1H00´08"
5BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team1H00´22"
6BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1H00´31"
7BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions1H00´42"
8BELJim Aernouts (BEL)Telenet Fidea Lions1H00´45"
9BELTim Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd1H00´53"
10NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions1H00´56"
11BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus1H01´02"
12BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team1H01´46"
13BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1H01´50"
14BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1H02´12"
15CZEMichael Boros (CZE)Creafin - Tüv Süd1H02´19"
16BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Fidea Lions1H02´25"
17BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Tüv Süd1H02´35"
18BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team1H03´14"
19NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles1H03´23"
20BELRobin Alderweireld (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren+ 3 rondes
21BELKenneth Van Compernolle (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team+ 4 rondes
22BELEdwin De Wit (BEL)Reno Systems Cycling Team+ 4 rondes
23BELYoni De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw+ 4 rondes
24BELJelle De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw+ 5 rondes
25LUXLuc Turchi (LUX)Team Snooze+ 5 rondes
26GBRAlexander Forrester (GBR)Www.zepnat.com - Lazer Helmets - America+ 6 rondes
27POLMikolaj Markiewicz (POL)Niezrzeszony+ 7 rondes

Veldrijden Heren - U23 - 16 September 2018


1NEDMaik Van Der Heijden (NED)Orange Babies Cycling Team49´51"
2BELTimo Kielich (BEL)Steylaerts - 77749´58"
3BELNiels Derveaux (BEL)Tarteletto - Isorex50´04"
4BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Fidea Lions50´09"
5BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice50´25"
6BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Fidea Lions50´28"
7NEDKyle Agterberg (NED)G.w.c. de Adelaar50´28"
8BELJelle Camps (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice50´36"
9BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice50´40"
10BELJarno Liessens (BEL)Creafin - Tüv Süd50´43"
11BELArno Debeir (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team50´43"
12BELSeppe Rombouts (BEL)Creafin - Tüv Süd51´01"
13BELNiels Vandeputte (BEL)Iko-Beobank51´07"
14CZETomas Kopecky (CZE)Acrog - Balen BC51´13"
15NEDRyan Kamp (NED)Zzpr Orange Baby´s Hanclean Cycling Tea51´21"
16BELSander Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC51´26"
17NEDRoel Van Der Stegen (NED)Mtb Baarlo51´26"
18BELLander Loockx (BEL)Creafin - Tüv Süd51´41"
19BELTijl Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team51´56"
20SUIJohan Jacobs (SUI)Creafin - Tüv Süd52´03"
21NEDBart Artz (NED)Zzpr.nl-Hanclean-Orange Babies CT52´03"
22BELJulian Siemons (BEL)AA-Drink Jongerenteam52´21"
23BELDolf Pemen (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes52´31"
24BELSander De Vet (BEL)Wac Team52´51"
25NEDMees Hendrikx (NED)Kids Sport Pr/alpha Motorhomes53´01"
26BELArne Vrachten (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team53´19"
27BELMaxim Dewulf (BEL)Callant-Doltcini CT53´46"
28NEDWesley Floren (NED)Zrtc Theo Middelkamp55´06"
29HUNBalázs Vas (HUN)Hungarian National Team55´33"
30BELStefano Museeuw (BEL)Tarteletto - Isorex+ 1 ronde
31GBRJoe Williams (GBR)Asfra Racing Team+ 1 ronde
32NEDMarco Ehlert (NED)Gwc de Adelaar+ 3 rondes

Veldrijden Heren - Junioren - 16 September 2018


1NEDPim Ronhaar (NED)Callant-Doltcini CT38´06"
2BELWitse Meeussen (BEL)Callant-Doltcini CT38´09"
3BELWard Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam38´14"
4BELRyan Cortjens (BEL)Iko-Beobank38´27"
5BELThibau Nys (BEL)AA-Drink Jongerenteam38´27"
6BELWout Vervoort (BEL)Iko-Beobank38´27"
7BELJoachim Van Looveren (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes38´39"
8BELYente Peirens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC38´51"
9BELJetze Van Campenhout (BEL)Callant-Doltcini CT39´06"
10BELTomas De Laet (BEL)AA-Drink Jongerenteam39´08"
11BELMichael Bervoets (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC39´13"
12BELJoran Wyseure (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren39´21"
13NEDLuke Verburg (NED)Lares - Doltcini Cycling Team39´26"
14BELArne Baers (BEL)Callant-Doltcini CT39´30"
15BELJelle Vermoote (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren39´30"
16BELLennert Belmans (BEL)Iko-Beobank39´41"
17BELYorben Lauryssen (BEL)Callant-Doltcini CT39´41"
18FRAUgo Ananie (FRA)ES Arques39´49"
19BELNicolas De Smet (BEL)Bike Advice - Itaf CT39´49"
20FRANoé Castille (FRA)CC Igny Palaiseau 9139´59"
21BELJorre Debaele (BEL)Davo United Cycling Team40´13"
22GERTim Neffgen (GER)Rsv Duren40´21"
23BELFloris Van Tricht (BEL)Wim Ruelens Olympia Tienen40´21"
24BELRobbe Willems (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes40´41"
25BELEmiel Verstrynge (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw40´51"
26NEDOwen Geleijn (NED)Wtc De Amstel40´55"
27NEDNoah Vreeswijk (NED)Twc De Kempen41´01"
28NEDPete Uptegrove (NED)Wvschijndel41´13"
29BELJoppe Van Den Bulck (BEL)AA-Drink Jongerenteam41´33"
30NEDFrans Ledoux (NED)Twc Maaslandster Zuid Limburg41´42"
31NEDLukas Van Der Vleuten (NED)Cycling Vlijtingen41´47"
32BELJelle Declerck (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes41´55"
33BELNando De Rijck (BEL)Iko-Beobank42´05"
34BELVictor Trio (BEL)Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT42´05"
35NEDSteijn Willemsen (NED)Westland Wil Vooruit42´14"
36NEDTwan van der Drift (NED)Westland Wil Vooruit42´51"
37BELVictor Van De Putte (BEL)AA-Drink Jongerenteam43´08"
38NEDQuinten Buijs (NED)Westland Wil Vooruit43´19"
39BELSeppe De Clercq (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw43´26"
40BELSenne Jorissen (BEL)AA-Drink Jongerenteam43´34"
41LUXPablo Blatt (LUX)VC Schengen43´44"
42BELWannes De Vos (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team43´54"
43NEDMiel Storms (NED)Wcl-Bergklimmers+ 1 ronde
44GERMatteo Oberteicher (GER)Shop4cross-Bioracer Academy+ 1 ronde
45POLKarol Dziambor (POL)Teobike Evanlite Team+ 1 ronde
46NEDTristan Geleijn (NED)Knwu+ 2 rondes
47LUXJordi Wagner (LUX)LE Guidon Alzingen+ 2 rondes

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 16 September 2018


1NEDTibor Del Grosso (NED)W.v. Meteoor Assen Roden28:33
2ITALorenzo Masciarelli (ITA)00:06
3BELJelle Harteel (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:28
4BELLukas Vanderlinden (BEL)Cannibal Team00:31
5BELRenzo Geurs (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw00:35
6BELSenne Willems (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes00:55
7BELThibau Dhooge (BEL)Callant-Doltcini CT01:11
8BELIben Rommelaere (BEL)Callant-Doltcini CT01:15
9BELPieter Pauwels (BEL)Callant-Doltcini CT01:32
10BELJoes Oosterlinck (BEL)Callant-Doltcini CT01:56
11BELKenay De Moyer (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:14
12NEDBjorn Koster (NED)Agnes Koster02:49
13BELDamon Bellon (BEL)Iko-Beobank03:48
14BELViktor De Muynck (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare04:16
15BELWarre Van Den Meerssche (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam04:18
16BELRune De Baere (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team05:02
17BELLou Coopman (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw05:05
18BELMilan De Nys (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes05:50
19BELArno Dierickx (BEL)VD Hauwe CT - Gentse VS05:50
20BELJorit Deprez (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare06:05
21BELMilan Lenaers (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare-1 ronde

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden