De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Ronse - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Ronse - Uitslagen Heren 2018/2019

BelgiëBelgië - 7 Oktober 2018


Veldrijden Heren-Elite - 7 Oktober 2018


1NEDMathieu van der Poel (NED)Corendon - Circus1:01:06
2BELWout Van Aert (BEL)Cibel-Cebon Offroad Team00:22
3BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team00:23
4BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts - 77700:47
5NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions00:47
6NEDJoris Nieuwenhuis (NED)00:52
7BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:00
8BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Fidea Lions01:07
9CZEMichael Boros (CZE)Creafin - Tüv Süd01:21
10GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Circus01:43
11BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:07
12BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus02:24
13BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team02:49
14BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team03:00
15NEDSieben Wouters (NED)Kempense Cxv03:38
16BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team04:13
17BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions04:51
18NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles05:05
19NEDKelvin Bakx (NED)06:13
20BELHendrik Sweeck (BEL)Tricycling-5 rondeS
21BELRobin Alderweireld (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren
22FRAFrancois Chastagner (FRA)-7 rondeS
23POLMikolaj Markiewicz (POL)Niezrzeszony-8 rondeS

Veldrijden Heren - U23 - 7 Oktober 2018


1NEDJens Dekker (NED)Corendon - Circus51:02
2BELLander Loockx (BEL)Creafin - Tüv Süd00:05
3BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Fidea Lions00:07
4NEDMaik Van Der Heijden (NED)Orange Babies Cycling Team00:37
5BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice00:59
6BELJarno Liessens (BEL)Creafin - Tüv Süd01:04
7NEDKyle Agterberg (NED)G.w.c. de Adelaar01:04
8BELArno Debeir (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team01:04
9BELXander Geysels (BEL)Wielerclub Steeds Vooraan V.z.w.01:12
10BELSeppe Rombouts (BEL)Creafin - Tüv Süd01:16
11BELNiels Derveaux (BEL)Tarteletto - Isorex01:19
12BELGert Smets (BEL)Steylaerts - 77701:29
13BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Fidea Lions01:36
14BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:40
15BELPieter-Jan Vliegen (BEL)Steylaerts - 77701:45
16BELSander Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:45
17NEDRyan Kamp (NED)Zzpr Orange Baby´s Hanclean Cycling Tea01:45
18BELJulian Siemons (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:51
19NEDMees Hendrikx (NED)Kids Sport Pr/alpha Motorhomes02:06
20BELTimo Kielich (BEL)Steylaerts - 77702:18
21CZETomas Kopecky (CZE)Acrog - Balen BC02:37
22BELMaxim Dewulf (BEL)Callant-Doltcini CT02:37
23BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team03:05
24BELVince Van Den Eynde (BEL)Tarteletto - Isorex03:05
25NEDBart Artz (NED)Zzpr.nl-Hanclean-Orange Babies CT03:27
26NEDCarlos Schreuder (NED)03:27
27NEDMart Muskens (NED)03:50
28BELArno Van Den Broeck (BEL)Forte U19 Cycling Team04:06
29NEDKoen Van Helvoirt (NED)04:19
30NEDNiels Verbruggen (NED)+2 rondes
31FRAClément Auvin (FRA)
32NEDMarco Ehlert (NED)Gwc de Adelaar
33GBRJoe Williams (GBR)Asfra Racing Team

Veldrijden Heren - Junioren - 7 Oktober 2018


1BELWitse Meeussen (BEL)Callant-Doltcini CT39:50
2NEDPim Ronhaar (NED)Callant-Doltcini CT
3BELThibau Nys (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:23
4BELWout Vervoort (BEL)Iko-Beobank00:23
5BELRyan Cortjens (BEL)Iko-Beobank00:32
6BELJoachim Van Looveren (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes00:35
7BELYorben Lauryssen (BEL)Callant-Doltcini CT00:39
8BELWard Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:50
9BELJoran Wyseure (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren00:58
10NEDLuke Verburg (NED)Lares - Doltcini Cycling Team01:15
11NEDNoah Vreeswijk (NED)Twc De Kempen01:25
12BELMichael Bervoets (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:25
13FRAMattéo Vercher (FRA)01:25
14NEDHugo Kars (NED)Artv de Adelaar01:36
15BELTomas De Laet (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:36
16FRAThéo Jarnet (FRA)01:53
17NEDLars Boven (NED)02:00
18BELLennert Meulemans (BEL)Iko-Beobank02:07
19BELRobbe Willems (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes02:55
20NEDLuca Van Den Boom (NED)03:14
21NEDLukas Van Der Vleuten (NED)Cycling Vlijtingen03:26
22NEDPete Uptegrove (NED)Wvschijndel03:38
23BELJorre Debaele (BEL)Davo United Cycling Team03:55
24GERTim Neffgen (GER)Rsv Duren04:10
25BELMathis De Roeck (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes04:24
26BELNando De Rijck (BEL)Iko-Beobank04:24
27NEDLevi Van Hoften (NED)04:30
28NEDFrans Ledoux (NED)Twc Maaslandster Zuid Limburg04:42
29NEDHuub Artz (NED)05:12
30NEDQuinten Buijs (NED)Westland Wil Vooruit05:24
31BELLennert Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:02
32NEDNoud Van Den Hurk (NED)Jvr De Batauwers06:15
33BELWannes Buyze (BEL)+2 rondes
34NEDMiel Storms (NED)Wcl-Bergklimmers
35BELBrecht Van Der Biest (BEL)+3 rondes

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 7 Oktober 2018


1ITALorenzo Masciarelli (ITA)28:20
2NEDMatyas Kopecky (NED)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:08
3BELJelle Harteel (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:13
4NEDTibor Del Grosso (NED)W.v. Meteoor Assen Roden00:22
5BELMauro Delmé (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:22
6BELPieter Pauwels (BEL)Callant-Doltcini CT01:00
7BELIben Rommelaere (BEL)Callant-Doltcini CT01:11
8GERBen Laatsch (GER)01:25
9BELSenne Willems (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes01:56
10BELThibau Dhooge (BEL)Callant-Doltcini CT02:34
11BELJarne Ceulemans (BEL)Heist Cycling Team (hct)02:44
12BELJoes Oosterlinck (BEL)Callant-Doltcini CT03:07
13NEDBjorn Koster (NED)Agnes Koster03:07
14GERSilas Kuschla (GER)-03:25
15BELNiels Ceulemans (BEL)Callant-Doltcini CT03:38
16BELDamon Bellon (BEL)Iko-Beobank03:54
17NEDDaan Van Den Eijnde (NED)WV Schijndel04:40
18BELJorit Deprez (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare04:59
19NEDJari Prins (NED)DE Jonge Renner04:59
20BELRobbe Claessens (BEL)Off Road Club Bmx 2000 Dessel Vzw06:20
21BELRune De Baere (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team06:30
22BELJean-Baptiste Declercq (BEL)06:59
23BELArno Dierickx (BEL)VD Hauwe CT - Gentse VS07:20
24BELViktor De Muynck (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare08:01
25BELTibe Manssens (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare08:51
26BELChloë Van Den Eede (BEL)+1 ronde

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden