De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - X2O Badkamers Trofee - Scheldecross - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2020/2021

Scheldecross

X2O Badkamers Trofee - Scheldecross 2020/2021

BelgiëBelgië - Antwerpen - 12 December 2020

Klassement X2O Badkamers Trofee 2020/2021


Veldrijden Dames-Elite - 12 December 2020


1NEDDenise Betsema (NED)Pauwels Sauzen - Bingoal42:18
2NEDLucinda Brand (NED)Baloise Trek Lions00:05
3NEDAnnemarie Worst (NED)77700:28
4BELSanne Cant (BEL)Iko - Crelan00:43
5NEDManon Bakker (NED)Credishop-Fristads00:48
6GBRAnna Kay (GBR)Starcasino CX Team00:50
7NEDYara Kastelijn (NED)Credishop-Fristads00:53
8NEDFem Van Empel (NED)01:09
9BELLaura Verdonschot (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:31
10NEDAniek Van Alphen (NED)Credishop-Fristads01:49
11NEDInge Van Der Heijden (NED)77702:19
12FRAPerrine Clauzel (FRA)02:26
13ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)77702:30
14HUNKata Blanka Vas (HUN)02:35
15CANMaghalie Rochette (CAN)02:45
16USAKatie Compton (USA)02:45
17USAClara Honsinger (USA)03:06
18GBREvie Richards (GBR)Trek Factory Racing CX03:12
19BELMarthe Truyen (BEL)Telenet Baloise Lions03:44
20FRAMarion Norbert Riberolle (FRA)Starcasino CX Team03:45
21BELLoes Sels (BEL)Iko - Crelan03:45
22USAKaitlin Keough (USA)03:48
23NEDCeylin del Carmen Alvarado (NED)Alpecin - Fenix03:59
24BELAlicia Franck (BEL)Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini CT04:00
25BELKaren Verhestraeten (BEL)Iko - Crelan04:00
26LUXChristine Majerus (LUX)04:13
27FRAHélène Clauzel (FRA)04:42
28BELLotte Kopecky (BEL)Lotto Soudal04:48
29FRAAmandine Fouquenet (FRA)04:49
30NEDSusanne Meistrok (NED)Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini CT04:51
31USAMadigan Munro (USA)Trek Factory Racing CX04:54
32BELEllen Van Loy (BEL)Telenet Baloise Lions05:15
33CANRuby West (CAN)Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini CT05:32
34NEDLindy Van Anrooij (NED)Starcasino CX Team05:35
35USARebecca Fahringer (USA)05:42
36BELKiona Crabbe (BEL)Iko - Crelan05:44
37FRAMarlène Petit (FRA)Team Podiocom CC06:29
38SUIZina Barhoumi (SUI)06:36
39FRAMarine Strappazzon (FRA)Team Podiocom CC06:49
40CANSidney Mcgill (CAN)07:00
41BELJana Dobbelaere (BEL)07:18
42GBRAmira Mellor (GBR)07:28
43BELTessa Zwaenepoel (BEL)Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini CT07:33
44BELJinse Peeters (BEL)08:00
45NEDEsther Van Der Burg (NED)Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini CT08:19
46CANSiobhan Kelly (CAN)08:30
47BELShana Maes (BEL)Tormans08:42
48BELJulie Brouwers (BEL)
49BELFauve Bastiaenssen (BEL)
50BELMeg de Bruyne (BEL)
51GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Trinity Racing
52USACorey Coogan Cisek (USA)
53FRACamille Devigne (FRA)
54IRLMichelle Geoghegan (IRL)
55LUXMaïté Barthels (LUX)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden