De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Namen - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2020/2021

Wereldbeker - Heren Elite - Namen 2020/2021

BelgiëBelgië - 20 December 2020

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2020/2021


Wereldbeker Heren - Elite - 20 December 2020


1NEDMathieu van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:03:59
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo-Visma00:03
3GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing00:11
4BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:07
5BELQuinten Hermans (BEL)Tormans02:09
6NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions02:17
7BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions02:53
8BELDaan Soete (BEL)Group Hens - Maes Containers02:57
9NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans03:25
10NEDRyan Kamp (NED)Pauwels Sauzen - Bingoal03:31
11NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb03:46
12BELGianni Vermeersch (BEL)Credishop-Fristads03:49
13FRAJoshua Dubau (FRA)03:52
14BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions03:58
15SUIKevin Kuhn (SUI)Tormans04:01
16BELTimo Kielich (BEL)Credishop-Fristads04:03
17NEDMees Hendrikx (NED)Credishop-Fristads04:30
18BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal04:47
19BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal04:54
20ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH05:05
21GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix05:20
22SUITimon Rüegg (SUI)Cross Team Legendre05:27
23GBRBen Turner (GBR)Trinity Racing05:35
24BELDiether Sweeck (BEL)Credishop-Fristads05:42
25FRADavid Menut (FRA)05:47
26CZEMichael Boros (CZE)05:49
27GBRThomas Mein (GBR)Tormans05:52
28USACurtis White (USA)07:30
29GERSascha Weber (GER)+1 ronde
30NEDStan Godrie (NED)Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange
31BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
32FRAYan Gras (FRA)Aaa Sörius
33SUILoris Rouiller (SUI)Alpecin - Fenix+2 rondes
34ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)Nesta - Skoda Alecar CX Team
35FRARémi Lelandais (FRA)
36SUIGilles Mottiez (SUI)
37NEDPim Ronhaar (NED)Pauwels Sauzen - Bingoal
38NEDMaik Van Der Heijden (NED)Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange
39SUIDario Lillo (SUI)
40CANMichael Van den Ham (CAN)
41FRAValentin Guillaud (FRA)fra
42FRAFlorian Richard Andrade (FRA)
43FRAMathieu Morichon (FRA)
44NEDKyle Agterberg (NED)Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange
45CZEJakub Ríman (CZE)
46ITANicolas Samparisi (ITA)KTM Alchemist Powered by Brenta Brakes
47ESPJofre Cullell Estape (ESP)
48GBRRory McGuire (GBR)
49NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix
50FRALucas Dubau (FRA)+4 rondes
51CZESimon Vanícek (CZE)
52CZEDaniel Mayer (CZE)
53ITALorenzo Samparisi (ITA)
54GBROliver Stockwell (GBR)
55GBRDaniel Barnes (GBR)
56ESPMario Junquera San Millan (ESP)
57FRAAurélien Philibert (FRA)Ardennes Cross Team+5 rondes
58IRLDavid Conroy (IRL)
59AUSHeinrich Haussler (AUS)
60USAAndrew Giniat (USA)+6 rondes
61GBRTom Couzens (GBR)
62USAJules Van Kempen (USA)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden