De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Barcelona - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Barcelona - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Barcelona 2021

SpanjeSpanje - Barcelona - 17 April 2021 - 25 April 2021 - Gravel


Finale

25 Apr - 16h10Rafael NadalverslaatStefanos Tsitsipas6-4 6-7 7-5


Halve Finale

24 Apr - 13h40Stefanos TsitsipasverslaatJannik Sinner6-3 6-3
24 Apr - 16h05Rafael NadalverslaatPablo Carreño Busta6-3 6-2


Kwartfinales

23 Apr - 12h40Jannik SinnerverslaatAndrey Rublev6-2 7-6
23 Apr - 14h35Stefanos TsitsipasverslaatFélix Auger-Aliassime6-3 6-3
23 Apr - 16h25Rafael NadalverslaatCameron Norrie6-1 6-4
23 Apr - 18h20Pablo Carreño BustaverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-4 3-6 7-5


Achtste finales

22 Apr - 11h10Andrey RublevverslaatAlbert Ramos Viñolas6-4 6-7 6-4
22 Apr - 11h10Félix Auger-AliassimeverslaatDenis Shapovalov6-2 6-3
22 Apr - 12h50Jannik SinnerverslaatRoberto Bautista Agut7-6 6-2
22 Apr - 14h00Stefanos TsitsipasverslaatAlex De Minaur7-5 6-3
22 Apr - 15h00Cameron NorrieverslaatDavid Goffin6-0 3-5 ab.
22 Apr - 16h15Rafael NadalverslaatKei Nishikori6-0 2-6 6-2
22 Apr - 16h40Diego Sebastian SchwartzmanverslaatCorentin Moutet6-4 6-2
22 Apr - 18h55Pablo Carreño BustaverslaatBernabe Zapata Miralles6-3 6-4


1/16de finales

21 Apr - 16h15Rafael NadalverslaatIlya Ivashka3-6 6-2 6-4
21 Apr - 17h05Kei NishikoriverslaatCristian Garín7-6 4-6 6-1
20 Apr - 19h50Cameron NorrieverslaatKaren Khachanov6-4 3-6 6-3
David GoffinverslaatPierre-Hugues Herbert6-2 6-4
21 Apr - 19h00Diego Sebastian SchwartzmanverslaatFrances Tiafoe3-6 7-5 6-1
21 Apr - 14h30Corentin MoutetverslaatDaniel Evans6-4 5-7 6-3
21 Apr - 15h20Bernabe Zapata MirallesverslaatFabio Fogniniw.o.
21 Apr - 14h00Pablo Carreño BustaverslaatJordan Thompson6-4 6-0
20 Apr - 18h10Roberto Bautista AgutverslaatPablo Andújar6-4 6-0
20 Apr - 20h10Jannik SinnerverslaatEgor Gerasimov6-3 6-2
21 Apr - 11h10Albert Ramos ViñolasverslaatAdrian Mannarino6-4 6-4
21 Apr - 11h10Andrey RublevverslaatFederico Gaio6-4 6-3
Denis ShapovalovverslaatJérémy Chardy6-3 7-5
21 Apr - 11h35Félix Auger-AliassimeverslaatLorenzo Musetti4-6 6-3 6-0
21 Apr - 12h50Alex De MinaurverslaatAlexander Bublik7-6 6-2
21 Apr - 12h55Stefanos TsitsipasverslaatJaume Antoni Munar Clar6-0 6-2


Eerste ronde

Rafael Nadal Bye
19 Apr - 17h40Ilya IvashkaverslaatTallon Griekspoor6-3 6-1
19 Apr - 15h20Kei NishikoriverslaatGuido Pella4-6 7-6 6-2
Cristian Garín Bye
Karen Khachanov Bye
19 Apr - 15h20Cameron NorrieverslaatSalvatore Caruso6-1 6-2
19 Apr - 13h35Pierre-Hugues HerbertverslaatSumit Nagal7-5 6-0
David Goffin Bye
Diego Sebastian Schwartzman Bye
20 Apr - 16h10Frances TiafoeverslaatCarlos Alcaraz Garfia6-4 7-6
20 Apr - 11h10Corentin MoutetverslaatDominik Koepfer7-5 6-2
Daniel Evans Bye
Fabio Fognini Bye
19 Apr - 13h20Bernabe Zapata MirallesverslaatAndrey Kuznetsov6-7 7-5 6-1
20 Apr - 11h10Jordan ThompsonverslaatRichard Gasquet7-6 4-6 7-6
Pablo Carreño Busta Bye
Roberto Bautista Agut Bye
19 Apr - 11h10Pablo AndújarverslaatGilles Simon6-1 3-6 6-3
19 Apr - 13h40Egor GerasimovverslaatJo-Wilfried Tsonga7-5 6-1
Jannik Sinner Bye
Adrian Mannarino Bye
20 Apr - 11h10Albert Ramos ViñolasverslaatHolger Vitus Nodskov Rune6-7 6-1 7-6
19 Apr - 16h05Federico GaioverslaatBenoît Paire7-5 6-3
Andrey Rublev Bye
Denis Shapovalov Bye
19 Apr - 11h05Jérémy ChardyverslaatNikoloz Basilashvili6-4 3-6 6-3
20 Apr - 14h35Lorenzo MusettiverslaatFeliciano López6-4 6-3
Félix Auger-Aliassime Bye
Alex De Minaur Bye
20 Apr - 14h40Alexander BublikverslaatAlejandro Davidovich Fokina2-6 7-5 6-2
19 Apr - 18h20Jaume Antoni Munar ClarverslaatThiago Monteiro6-3 7-5
Stefanos Tsitsipas Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Apr - 11h10Ilya IvashkaverslaatFederico Gaio6-3 6-2
18 Apr - 11h10Andrey KuznetsovverslaatBotic van de Zandschulp6-3 6-2
18 Apr - 12h30Sumit NagalverslaatThomas Fabbiano7-6 6-3
18 Apr - 12h35Holger Vitus Nodskov RuneverslaatPeter Gojowczyk3-6 6-3 7-5
18 Apr - 14h35Bernabe Zapata MirallesverslaatPedro Cachin7-5 6-3
18 Apr - 15h15Tallon GriekspoorverslaatCarlos Gimeno Valero6-7 7-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

17 Apr - 10h05Peter GojowczykverslaatMohamed Safwat6-4 6-0
17 Apr - 10h05Botic van de ZandschulpverslaatDennis Novak6-1 7-6
17 Apr - 10h10Holger Vitus Nodskov RuneverslaatMikael Ymer6-0 6-2
17 Apr - 11h30Federico GaioverslaatTommy Robredo7-6 6-4
17 Apr - 11h30Andrey KuznetsovverslaatAntoine Hoang6-0 5-7 7-6
17 Apr - 11h40Ilya IvashkaverslaatMaxime Cressy6-1 6-3
17 Apr - 13h15Pedro CachinverslaatHenri Laaksonen6-3 5-7 6-4
17 Apr - 13h45Tallon GriekspoorverslaatJurij Rodionov6-4 7-5
17 Apr - 13h50Carlos Gimeno ValeroverslaatMikhail Kukushkin6-1 6-2
17 Apr - 15h10Thomas FabbianoverslaatMarc-Andrea Hüsler6-3 6-1
17 Apr - 15h30Sumit NagalverslaatIllya Marchenko3-6 6-2 7-5
17 Apr - 15h50Bernabe Zapata MirallesverslaatTennys Sandgren2-6 6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden