De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Córdoba - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Córdoba - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Volledige uitslagen

Córdoba 2021

ArgentiniëArgentinië - Córdoba - 22 Februari 2021 - 28 Februari 2021 - Gravel


Finale

28 Feb - 23h15Juan Manuel CerundoloverslaatAlbert Ramos Viñolas6-0 2-6 6-2


Halve Finale

27 Feb - 23h10Juan Manuel CerundoloverslaatFederico Coria6-4 4-6 6-2
28 Feb - 01h45Albert Ramos ViñolasverslaatFacundo Bagnis7-5 5-7 6-3


Kwartfinales

26 Feb - 18h50Juan Manuel CerundoloverslaatThiago Monteiro6-2 2-6 6-3
26 Feb - 21h30Federico CoriaverslaatBenoît Paire6-3 6-2
26 Feb - 23h05Facundo BagnisverslaatJozef Kovalík6-1 6-2
27 Feb - 00h30Albert Ramos ViñolasverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-1 4-6 6-3


Achtste finales

25 Feb - 23h05Diego Sebastian SchwartzmanverslaatMarco Cecchinato6-2 6-2
26 Feb - 00h35Albert Ramos ViñolasverslaatTomas Martin Etcheverry2-6 7-6 7-5
24 Feb - 18h45Jozef KovalíkverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera4-6 6-2 6-3
24 Feb - 23h20Facundo BagnisverslaatFederico Delbonis6-4 7-5
25 Feb - 18h30Thiago MonteiroverslaatRoberto Carballés Baena6-3 6-4
25 Feb - 20h25Juan Manuel CerundoloverslaatMiomir Kecmanovic6-7 7-5 6-2
24 Feb - 21h10Federico CoriaverslaatFrancisco Cerundolo1-6 6-2 6-4
Benoît PaireverslaatNicolás Jarry6-2 6-4


1/16de finales

Diego Sebastian Schwartzman Bye
23 Feb - 19h50Marco CecchinatoverslaatHugo Dellien6-2 4-6 6-1
24 Feb - 22h00Tomas Martin EtcheverryverslaatAndrej Martin6-3 7-6
23 Feb - 23h20Albert Ramos ViñolasverslaatJuan Ignacio Londero4-6 6-2 6-2
Marcelo Tomas Barrios Vera Bye
22 Feb - 22h40Jozef KovalíkverslaatDaniel Elahi Galan Riveros6-2 1-6 6-3
23 Feb - 21h35Facundo BagnisverslaatNicolas Kicker6-1 6-4
24 Feb - 02h00Federico DelbonisverslaatPedro Sousa6-4 6-4
24 Feb - 02h50Thiago MonteiroverslaatJoao Menezes6-3 6-3
23 Feb - 19h50Roberto Carballés BaenaverslaatJoão Sousa6-3 6-1
23 Feb - 21h30Juan Manuel CerundoloverslaatThiago Seyboth Wild7-5 7-6
Miomir Kecmanovic Bye
23 Feb - 20h05Federico CoriaverslaatDominik Koepfer6-1 6-4
24 Feb - 00h30Francisco CerundoloverslaatGianluca Mager6-7 6-1 6-4
23 Feb - 00h40Nicolás JarryverslaatJaume Antoni Munar Clar5-7 7-6 6-4
Benoît Paire Bye


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Feb - 18h35Tomas Martin EtcheverryverslaatErnesto Escobedo7-5 7-5
22 Feb - 18h35Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatCamilo Ugo Carabelli7-6 7-6
22 Feb - 18h45Facundo BagnisverslaatPedro Sakamoto6-2 6-4
22 Feb - 20h40Juan Manuel CerundoloverslaatJoao Menezes6-4 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

21 Feb - 15h10Facundo BagnisverslaatAndrea Collarini7-6 6-3
21 Feb - 17h25Pedro SakamotoverslaatRenzo Olivo6-2 7-5
21 Feb - 17h45Tomas Martin EtcheverryverslaatChristian Lindell7-5 6-2
21 Feb - 16h45Ernesto EscobedoverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-4 6-1
21 Feb - 15h10Camilo Ugo CarabelliverslaatFacundo Diaz Acosta4-6 6-3 6-2
21 Feb - 15h10Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatAgustin Velotti6-3 6-4
Juan Manuel CerundoloverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio7-6 6-3
Joao MenezesverslaatCarlos Gómez-Herrera6-1 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

20 Feb - 14h05Facundo Diaz AcostaverslaatSumit Nagal6-4 2-6 6-3
20 Feb - 14h05Camilo Ugo CarabelliverslaatMariano Kestelboim6-0 6-4
20 Feb - 14h05Facundo BagnisverslaatThiago Agustin Tirante6-3 4-6 6-4
20 Feb - 15h40Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatNicolas Alvarez6-1 6-2
20 Feb - 16h25Agustin VelottiverslaatMario Vilella Martinez6-3 6-4
20 Feb - 16h30Andrea CollariniverslaatHernan Casanova6-2 7-6
20 Feb - 17h10Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatJoao Domingues6-2 6-2
20 Feb - 18h30Pedro SakamotoverslaatEmilio Gómez3-6 6-1 7-6
20 Feb - 18h30Tomas Martin EtcheverryverslaatLeonardo Mayer7-6 6-7 6-3
20 Feb - 18h30Christian LindellverslaatFacundo Mena6-1 0-0 ab.
20 Feb - 19h20Ernesto EscobedoverslaatLukas Klein7-6 4-6 6-1
20 Feb - 20h55Joao MenezesverslaatGuido Ivan Justo6-3 7-6
20 Feb - 21h55Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatMatias Franco Descotte6-7 6-0 6-0
20 Feb - 22h15Renzo OlivoverslaatGuilherme Clezar6-4 6-4
20 Feb - 23h50Juan Manuel CerundoloverslaatFermin Tenti6-0 6-4
21 Feb - 01h20Carlos Gómez-HerreraverslaatGuido Andreozzi6-3 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden