De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Atlanta - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Volledige uitslagen

Atlanta 2021

Verenigde StatenVerenigde Staten - 24 Juli 2021 - 1 Augustus 2021 - Hardcourt


Finale

1 Aug - 23h10John IsnerverslaatBrandon Nakashima7-6 7-5


Halve Finale

Brandon NakashimaverslaatEmil Ruusuvuori3-6 6-4 6-3
1 Aug - 00h15John IsnerverslaatTaylor Fritz7-6 5-7 6-3


Kwartfinales

30 Jul - 18h10Brandon NakashimaverslaatJordan Thompson7-6 7-5
30 Jul - 20h20Taylor FritzverslaatReilly Opelka7-6 6-7 7-6
30 Jul - 23h30Emil RuusuvuoriverslaatCameron Norrie7-6 6-3
31 Jul - 02h50John IsnerverslaatChristopher O'Connell7-6 6-7 6-4


Achtste finales

Brandon NakashimaverslaatMilos Raonic5-7 6-3 7-6
28 Jul - 22h10Jordan ThompsonverslaatPeter Gojowczyk7-6 6-4
30 Jul - 03h05Cameron NorrieverslaatNick Kyrgios6-1 6-4
29 Jul - 21h35Emil RuusuvuoriverslaatBenoît Paire4-6 6-4 3-0 ab.
28 Jul - 19h30Taylor FritzverslaatSteve Johnson6-7 6-4 6-1
29 Jul - 03h40Reilly OpelkaverslaatBjorn Fratangelo7-6 7-6
30 Jul - 01h10John IsnerverslaatJack Sock7-6 6-4
29 Jul - 19h35Christopher O'ConnellverslaatJannik Sinner7-6 6-4


1/16de finales

Milos Raonic Bye
28 Jul - 01h40Brandon NakashimaverslaatTrent Bryde6-1 6-7 6-4
27 Jul - 01h30Peter GojowczykverslaatSam Querrey4-6 7-6 7-6
26 Jul - 19h35Jordan ThompsonverslaatLloyd Harris7-6 1-6 6-2
Cameron Norrie Bye
28 Jul - 04h40Nick KyrgiosverslaatKevin Anderson7-6 6-3
27 Jul - 18h40Emil RuusuvuoriverslaatMackenzie McDonald7-6 7-5
27 Jul - 21h00Benoît PaireverslaatYasutaka Uchiyama7-5 6-7 6-4
27 Jul - 19h45Taylor FritzverslaatEvgeny Donskoy6-3 6-4
26 Jul - 22h30Steve JohnsonverslaatAlexei Popyrin7-6 6-3
26 Jul - 17h10Bjorn FratangeloverslaatAndreas Seppi7-5 7-6
Reilly Opelka Bye
27 Jul - 21h00John IsnerverslaatJeffrey John Wolf6-4 6-7 6-4
28 Jul - 02h10Jack SockverslaatRicardas Berankis6-7 6-4 7-5
27 Jul - 17h10Christopher O'ConnellverslaatDenis Kudla4-6 6-3 6-3
Jannik Sinner Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

25 Jul - 17h10Peter GojowczykverslaatJames Ward6-2 6-4
25 Jul - 17h10Christopher O'ConnellverslaatSebastian Ofner4-2 ab.
25 Jul - 18h35Bjorn FratangeloverslaatJason Jung6-3 1-6 7-5
25 Jul - 18h40Evgeny DonskoyverslaatMatthew Ebden6-4 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

Peter GojowczykverslaatDonald Young6-4 6-1
James WardverslaatIllya Marchenko6-3 7-6
Christopher O'ConnellverslaatYosuke Watanuki7-5 6-4
Sebastian OfnerverslaatSamir Banerjee7-5 6-4
Evgeny DonskoyverslaatNoah Rubin3-6 6-3 6-4
Matthew EbdenverslaatGo Soeda6-3 7-6
Jason JungverslaatLukas Lacko6-4 6-7 6-3
Bjorn FratangeloverslaatElias Ymer7-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden