De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Eastbourne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Eastbourne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

Eastbourne 2021

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - 19 Juni 2021 - 27 Juni 2021 - Gras


Finale

26 Jun - 15h35Alex De MinaurverslaatLorenzo Sonego4-6 6-4 7-6


Halve Finale

25 Jun - 15h25Lorenzo SonegoverslaatMax Purcell6-1 3-6 6-1
25 Jun - 17h20Alex De MinaurverslaatSoon Woo Kwon6-3 7-6


Kwartfinales

24 Jun - 12h00Lorenzo SonegoverslaatAlexander Bublik6-1 7-5
24 Jun - 13h30Max PurcellverslaatAndreas Seppi6-4 1-6 6-4
24 Jun - 17h05Soon Woo KwonverslaatIlya Ivashka6-4 7-5
24 Jun - 18h20Alex De MinaurverslaatVasek Pospisil6-4 6-4


Achtste finales

23 Jun - 12h05Max PurcellverslaatGaël Monfils6-4 5-7 6-4
23 Jun - 13h05Alexander BublikverslaatEgor Gerasimov6-2 6-2
23 Jun - 13h40Andreas SeppiverslaatEmil Ruusuvuori6-2 6-3
23 Jun - 14h10Lorenzo SonegoverslaatJohn Millman6-4 6-2
23 Jun - 14h30Ilya IvashkaverslaatAlexei Popyrin6-7 7-5 6-3
23 Jun - 15h45Vasek PospisilverslaatAlejandro Davidovich Fokina7-6 0-0 ab.
23 Jun - 17h00Soon Woo KwonverslaatMarton Fucsovics7-6 6-7 6-3
23 Jun - 17h50Alex De MinaurverslaatLiam Broady6-3 6-4


1/16de finales

Gaël Monfils Bye
22 Jun - 17h15Max PurcellverslaatJames Duckworth6-2 3-6 7-6
22 Jun - 17h45Andreas SeppiverslaatYoshihito Nishioka7-6 6-1
22 Jun - 17h35Emil RuusuvuoriverslaatAlbert Ramos Viñolas6-4 6-3
Lorenzo Sonego Bye
22 Jun - 16h15John MillmanverslaatJay Clarke6-3 6-2
22 Jun - 13h40Egor GerasimovverslaatJo-Wilfried Tsonga6-3 6-4
22 Jun - 16h30Alexander BublikverslaatMikhail Kukushkin6-1 6-4
22 Jun - 14h45Alexei PopyrinverslaatNorbert Gombos4-6 6-4 6-1
22 Jun - 15h15Ilya IvashkaverslaatAlastair Gray6-2 7-6
22 Jun - 19h10Marton FucsovicsverslaatAljaz Bedene7-6 3-6 7-6
Soon Woo Kwon Bye
22 Jun - 17h55Alejandro Davidovich FokinaverslaatMikael Ymer7-5 6-1
22 Jun - 19h15Vasek PospisilverslaatJames Ward6-4 6-4
22 Jun - 20h05Liam BroadyverslaatFrances Tiafoe6-3 7-6
Alex De Minaur Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Jun - 13h20James DuckworthverslaatAlastair Gray6-3 7-6
20 Jun - 15h00Mikael YmerverslaatNorbert Gombos6-3 7-5
Ilya IvashkaverslaatMax Purcell6-7 6-2 6-1
Mikhail KukushkinverslaatAndreas Seppi6-2 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

19 Jun - 12h10Max PurcellverslaatKevin Anderson7-6 4-6 6-3
19 Jun - 12h30Ilya IvashkaverslaatJohn-Patrick Smith6-4 7-6
19 Jun - 14h10Alastair GrayverslaatSoon Woo Kwon4-6 6-2 6-3
19 Jun - 14h40Norbert GombosverslaatLui Maxted6-4 7-6
19 Jun - 16h10Mikael YmerverslaatGeoffrey Blancaneaux1-6 6-2 6-1
19 Jun - 16h25James DuckworthverslaatFilip Cristian Jianu6-4 6-3
20 Jun - 18h00Mikhail KukushkinverslaatNick Chappell6-2 6-3
20 Jun - 18h20Andreas SeppiverslaatChristian Harrison6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden