De site voor alle sporten

Menu
Tennis - AEGON International - Eastbourne - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - AEGON International - Eastbourne - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

AEGON International - Eastbourne 2017

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - Eastbourne - 24 Juni 2017 - 2 Juli 2017 - Gras


Finale

1 Jul - 15h25Novak DjokovicverslaatGaël Monfils6-3 6-4


Halve Finale

30 Jun - 16h35Novak DjokovicverslaatDaniil Medvedev6-4 6-4
30 Jun - 18h15Gaël MonfilsverslaatRichard Gasquet6-2 6-7 7-6


Kwartfinales

29 Jun - 12h40Novak DjokovicverslaatDonald Young6-2 7-6
29 Jun - 15h40Daniil MedvedevverslaatSteve Johnson6-3 2-6 6-3
29 Jun - 15h55Gaël MonfilsverslaatBernard Tomic7-6 6-0
29 Jun - 16h50Richard GasquetverslaatJohn Isner6-3 6-2


Achtste finales

28 Jun - 12h15Novak DjokovicverslaatVasek Pospisil6-4 6-3
28 Jun - 15h10Donald YoungverslaatJared Donaldson6-4 7-5
29 Jun - 11h45John IsnerverslaatDusan Lajovic3-6 7-6 7-6
29 Jun - 11h45Daniil MedvedevverslaatRobin Haase4-6 6-1 6-2
29 Jun - 11h45Steve JohnsonverslaatThomas Fabbiano6-3 5-7 6-4
29 Jun - 11h50Bernard TomicverslaatMischa Zverev6-3 6-2
29 Jun - 11h55Gaël MonfilsverslaatCameron Norrie6-3 6-2
29 Jun - 12h00Richard GasquetverslaatKevin Anderson6-4 6-4


1/16de finales

Novak Djokovic Bye
26 Jun - 13h35Vasek PospisilverslaatJirí Veselý6-3 6-4
26 Jun - 12h15Donald YoungverslaatKyle Edmund6-4 3-6 6-3
26 Jun - 12h15Jared DonaldsonverslaatDiego Sebastian Schwartzman7-6 3-6 7-5
Steve Johnson Bye
28 Jun - 12h50Thomas FabbianoverslaatFranko Skugor7-6 6-4
26 Jun - 15h50Robin HaaseverslaatNicolas Mahut6-4 7-6
28 Jun - 13h00Daniil MedvedevverslaatSam Querrey6-3 7-5
28 Jun - 14h10Richard GasquetverslaatFrances Tiafoe5-7 7-6 6-3
26 Jun - 14h30Kevin AndersonverslaatThomaz Bellucci6-3 6-1
28 Jun - 12h50Dusan LajovicverslaatJérémy Chardy6-4 6-7 6-3
John Isner Bye
28 Jun - 12h50Mischa ZverevverslaatRyan Harrison6-4 7-6
26 Jun - 15h40Bernard TomicverslaatNorbert Gombos7-6 6-3
26 Jun - 17h55Cameron NorrieverslaatHoracio Zeballos6-4 7-6
Gaël Monfils Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Vasek PospisilverslaatIvan Dodigw.o.
25 Jun - 14h05Franko SkugorverslaatAndrey Kuznetsov2-6 6-4 6-4
25 Jun - 12h45Norbert GombosverslaatLuke Bambridge6-2 6-2
25 Jun - 14h20Thomas FabbianoverslaatTi Chen6-1 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

24 Jun - 16h40Norbert GombosverslaatLuke Saville6-4 7-6
24 Jun - 16h40Luke BambridgeverslaatMarek Jaloviec6-4 6-4
24 Jun - 16h40Thomas FabbianoverslaatAndrés Molteni6-1 6-1
24 Jun - 17h45Andrey KuznetsovverslaatTakanyi Garanganga6-0 6-3
24 Jun - 17h45Ti ChenverslaatMichal Konecny2-6 7-6 7-5
24 Jun - 18h55Vasek PospisilverslaatJames Ward6-1 6-4
25 Jun - 12h10Ivan DodigverslaatSteven Diez3-6 6-3 7-5
25 Jun - 12h10Franko SkugorverslaatJerzy Janowicz7-6 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden