De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Nature Valley International - Eastbourne - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Nature Valley International - Eastbourne - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

Nature Valley International - Eastbourne 2019

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - Eastbourne - 22 Juni 2019 - 30 Juni 2019 - Gras


Finale

29 Jun - 16h05Taylor FritzverslaatSam Querrey6-3 6-4


Halve Finale

28 Jun - 15h40Sam QuerreyverslaatThomas Fabbiano6-3 6-7 6-3
28 Jun - 17h40Taylor FritzverslaatKyle Edmund7-6 6-3


Kwartfinales

27 Jun - 12h10Sam QuerreyverslaatFernando Verdasco7-6 6-2
27 Jun - 14h30Thomas FabbianoverslaatGilles Simon6-4 6-3
27 Jun - 16h10Taylor FritzverslaatHubert Hurkacz6-4 7-6
27 Jun - 17h50Kyle EdmundverslaatDaniel Evans1-6 6-3 6-4


Achtste finales

26 Jun - 12h25Taylor FritzverslaatGuido Pella6-4 3-6 6-4
26 Jun - 12h40Hubert HurkaczverslaatSteve Johnson6-3 7-6
26 Jun - 14h10Fernando VerdascoverslaatJuan Ignacio Londero6-7 6-3 7-6
26 Jun - 14h20Sam QuerreyverslaatDusan Lajovic6-2 6-3
26 Jun - 15h30Thomas FabbianoverslaatLaslo Djere7-6 7-6
26 Jun - 16h50Daniel EvansverslaatPierre-Hugues Herbert6-3 7-5
26 Jun - 17h45Gilles SimonverslaatNicolás Jarry6-2 6-4
26 Jun - 17h55Kyle EdmundverslaatCameron Norrie6-2 6-2


1/16de finales

Guido Pella Bye
24 Jun - 17h45Taylor FritzverslaatPaul Jubb6-2 6-3
24 Jun - 16h10Steve JohnsonverslaatReilly Opelka7-6 6-3
24 Jun - 12h10Hubert HurkaczverslaatMarco Cecchinato6-4 6-4
Kyle Edmund Bye
25 Jun - 14h10Cameron NorrieverslaatJérémy Chardy6-3 7-6
25 Jun - 16h05Pierre-Hugues HerbertverslaatDenis Kudla5-7 7-6 6-4
25 Jun - 12h10Daniel EvansverslaatRadu Albot7-6 6-2
24 Jun - 12h10Fernando VerdascoverslaatJohn Millman6-7 6-4 6-1
25 Jun - 12h10Juan Ignacio LonderoverslaatJay Clarke6-7 6-1 6-3
24 Jun - 15h05Sam QuerreyverslaatMikhail Kukushkin6-3 7-6
Dusan Lajovic Bye
25 Jun - 16h45Gilles SimonverslaatTennys Sandgren7-5 6-1
25 Jun - 13h35Nicolás JarryverslaatPablo Cuevas6-1 7-6
25 Jun - 14h45Thomas FabbianoverslaatJames Ward2-6 6-3 6-1
Laslo Djere Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Jun - 12h10Paul JubbverslaatAndrey Rublev4-6 6-3 6-2
23 Jun - 12h10Thomas FabbianoverslaatJuan Ignacio Londero7-5 6-4
23 Jun - 13h55Tennys SandgrenverslaatAlexander Bublik4-6 6-4 6-3
23 Jun - 14h30James WardverslaatDenis Kudla6-3 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

22 Jun - 12h05Paul JubbverslaatDenis Istomin6-2 5-7 7-6
22 Jun - 12h20Andrey RublevverslaatMax Purcell7-5 6-7 6-3
22 Jun - 14h25Thomas FabbianoverslaatKenny De Schepper2-6 6-3 7-6
22 Jun - 14h45Juan Ignacio LonderoverslaatGuido Andreozzi6-3 6-4
22 Jun - 16h25James WardverslaatLloyd Harris4-6 7-6 6-4
22 Jun - 16h30Denis KudlaverslaatDaniel Masur6-3 7-5
22 Jun - 16h40Alexander BublikverslaatSteven Diez4-6 6-0 6-3
22 Jun - 18h00Tennys SandgrenverslaatThai-Son Kwiatkowski6-4 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden