De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Los Cabos - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Los Cabos - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Mexico

Volledige uitslagen

Los Cabos 2019

MexicoMexico - 27 Juli 2019 - 4 Augustus 2019 - Hardcourt


Finale

4 Aug - 05h35Diego Sebastian SchwartzmanverslaatTaylor Fritz7-6 6-3


Halve Finale

3 Aug - 04h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatGuido Pella6-3 3-6 6-1
3 Aug - 06h45Taylor FritzverslaatRadu Albot6-3 6-2


Kwartfinales

2 Aug - 02h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatMikhail Kukushkin6-1 6-2
2 Aug - 03h30Guido PellaverslaatSoon Woo Kwon4-6 6-1 6-2
2 Aug - 04h05Radu AlbotverslaatThanasi Kokkinakis6-3 6-3
2 Aug - 06h05Taylor FritzverslaatFabio Fognini6-1 7-6


Achtste finales

1 Aug - 02h10Soon Woo KwonverslaatJuan Ignacio Londero6-4 3-6 6-3
1 Aug - 02h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatErnests Gulbis7-5 6-0
1 Aug - 02h10Mikhail KukushkinverslaatCameron Norrie7-5 7-5
1 Aug - 02h10Radu AlbotverslaatTaro Daniel6-1 6-2
1 Aug - 04h00Taylor FritzverslaatPrajnesh Gunneswaran4-6 6-3 6-2
1 Aug - 04h00Guido PellaverslaatGrigor Dimitrov6-4 6-2
1 Aug - 04h35Thanasi KokkinakisverslaatLucas Pouille2-6 6-4 6-3
1 Aug - 05h30Fabio FogniniverslaatMarcel Granollers-Pujol4-6 6-3 6-4


1/16de finales

Fabio Fognini Bye
30 Jul - 06h10Marcel Granollers-PujolverslaatLucas Gómez6-0 6-1
30 Jul - 02h10Prajnesh GunneswaranverslaatJohn Millman6-4 1-6 6-2
31 Jul - 06h55Taylor FritzverslaatDominik Koepfer6-3 6-4
Lucas Pouille Bye
30 Jul - 03h40Thanasi KokkinakisverslaatMaxime Janvier6-4 6-4
31 Jul - 02h10Taro DanielverslaatTennys Sandgren6-2 6-0
31 Jul - 02h05Radu AlbotverslaatJanko Tipsarevic7-5 2-6 6-0
30 Jul - 04h20Mikhail KukushkinverslaatDamir Dzumhur7-5 6-2
31 Jul - 04h25Cameron NorrieverslaatGrégoire Barrere7-6 6-0
30 Jul - 05h25Ernests GulbisverslaatJason Jung6-4 7-6
Diego Sebastian Schwartzman Bye
31 Jul - 02h10Juan Ignacio LonderoverslaatCristian Garín3-6 6-2 6-3
31 Jul - 03h25Soon Woo KwonverslaatCedrik-Marcel Stebe6-2 6-1
31 Jul - 04h10Grigor DimitrovverslaatSteve Johnson7-6 4-6 7-6
Guido Pella Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

29 Jul - 02h10Soon Woo KwonverslaatMarcelo Arévalo7-6 5-7 6-3
29 Jul - 02h10Dominik KoepferverslaatJacob Grills6-3 7-6
29 Jul - 03h50Jason JungverslaatDanilo Petrovic6-4 7-6
29 Jul - 04h25Maxime JanvierverslaatEgor Gerasimov3-6 6-1 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

28 Jul - 02h10Marcelo ArévaloverslaatMarcos Giron6-4 6-3
28 Jul - 02h10Dominik KoepferverslaatJohn-Patrick Smith6-2 6-4
28 Jul - 02h15Soon Woo KwonverslaatLuis Patino6-1 6-2
28 Jul - 03h30Danilo PetrovicverslaatSergiy Stakhovsky6-4 7-6
28 Jul - 03h35Jason JungverslaatGerardo Lopez Villasenor6-1 3-6 6-0
28 Jul - 03h35Jacob GrillsverslaatLukas Lacko6-3 6-2
28 Jul - 05h15Egor GerasimovverslaatDennis Novikov4-6 6-2 7-5
28 Jul - 05h40Maxime JanvierverslaatJuan Ignacio Batalla Diez6-1 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden